שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פציעות של פחד של שחקני ההגנה
19-Feb-2015, 16:30
הודעה: #1
פציעות של פחד של שחקני ההגנה
כשקבוצה רצה טוב שחקנים עולים לשחק ומסתירים פציעות , לפעמים מוכנים לעלות עם זריקה שבמציאות יכולה לסכן להם קריירה שלמה , אבל הם עולים העיקר לשחק ולא להפסיד משחק ... כשקבוצה לא הולך לה ובמיוחד אחרי השער השני נגד רעננה כשהתבררה העובדה ששחקני ההגנה שלנו כבדים כמו סומואים , ועוד מזכרון ה 4-0 בבאר שבע , יש הרגשה ששחקני ההגנה הנותרים כמו סרגי וחסן פשוט מפחדים מהמשחק הזה ...

לכן במחוזותינו שחקנים כמו סרגי שכבר " פצוע " מעל חודש , וכמוהו שמעון הרוש , אל תתפלאו שירין חסן גם מודיע על פציעה " אבל הוא ישחק " משמע , אם הפסדנו אני פצוע אל תבואו אליי בטענות , אם ניצחנו אני יוצא גדול ...

משהו יכול להזכיר כמה שמעון הרוש שיחק מתחילת העונה וכמה היה פצוע ?
מישהו יכול להזכיר כמה בן שושן שיחק וכמה זמן הוא היה פצוע ?
להזכירכם החוזה שנחתם עם הרוש בהתחלה היה 90 אלף דולר , החוזה עם בן שושן בהתחלה היה 120 אלף דולר ...אמנם החוזה קוצץ ומאחרים ב 2 משכורות נכון אבל מה וכמה הם נתנו לקבוצה ?

שמעון הרוש שחקן הפועל חיפה במקור , בכל עונה הוא עובר קבוצה , למה ? כי מתגלה הבלוף , משחק 1-2 ופציעה , משחק 1-2 ועוד פציעה , כשהוא חוזר מפציעה אז אין מה לעשות לוקח זמן לחזור לכושר וכשהוא כבר חוזר אז עוד פציעה !!!

מכבי נתניה זקוקה לשחקנים שהם לא פחדנים ולשחקנים שהם לא שבירים , לכן אלו שיעלו בשבת צריכים לקבל פידבק מהאוהדים כי אלו הם השחקנים הבאמת גברים , השאר סתם פחדנים , בשבילי שטרית עדיף על הרוש בשבילי כל שחקן במקום הרוש או חסן או סרגי עדיף כי ההם סתם פחדנים !!!

אני מאמין שגם בלי הגנה בכלל ננצח ... למה ? כי זה ענין של אמונה או שאני רוצה להאמין , אבל גם אם לא ננצח לא נרד ליגה כי יש יותר גרועות , אני מצפה שנשחק חזק על תיקו ולקראת סיום המשחק נבקיע גול בודד , כל פעם שהבקענו מוקדם החבר'ה הלכו לאחור וקיבלנו גולים , באר שבע לחוצה כבר הרבה זמן לא מפגינה כדורגל טוב , זה הזמן לנצח אותם !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
פציעות של פחד של שחקני ההגנה - זאב רווח - 19-Feb-2015 16:30

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים