שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בגלובס של היום
12-Feb-2015, 12:36
הודעה: #18
RE: בגלובס של היום
(12-Feb-2015 11:25)אייל ס כתב:  צר לי לא להסכים איתך עידן.
גם לאשדוד וגם למכבי פ"ת וגם לרעננה ואפילו לסכנין והפועל חיפה יש סגלים לא פחות טובים משלנו.
היתרון שלנו היום הוא בעמדת הצוות המקצועי,כל עוד שי ויוסי אימנו והמקועיות בנתניה היתה שוות ערך לאחרים,נפלנו מכמעט כולם במגרש.
זכותך.
לדעתי ברעננה אין כלום. יש תלכיד וקבוצה מאומנת שחזקה טקטית. שחקן-על אחד, עוד כמה זרים בשני שקל שמידי פעם נראים כמו שחקני כדורגל, והשאר חוטבי עצים. אין שם שום איכות יוצאת דופן ביחס לכסף שמושקע.

נעבור לאשדוד- פוטנציאל טוב, קבוצה סבירה ולא יותר, חסרת יציבות לחלוטין, ושחקניה המובילים תוצרת האקדמיה שלה(הלואי עלינו) וזרים לא רעים. גם לא משהו יוצא דופן.

מכבי פ"ת היא שילוב של אשדוד ורעננה. קבוצה מאומנת עם שלד מקומי מחוזק בזרים שאפילו פחות דומיננטים מאשר באשדוד.

בהפועל חיפה אני די בטוח שתקציב השחקנים, בטח עכשיו עם סליחי, קוארץ' וגם דג'אני שהגיע במהלך העונה גדול משלנו וגם שם לא רואה איזה איכות יוצאת דופן ביחס להשקעה(שלדעתי העונה עם כל הגיחוכים על יואב כץ היא לא קטנה).

חייב לציין שלא ראיתי את הקבוצות האלה מלבד כששיחקו מולנו ואני חייב להגיד שלא ראיתי מהן כלום. הפועל חיפה תפסה אותנו פעמיים עם המכנסיים למטה, וכך גם הפועל ת"א. אני לא חושב שזה מעיד על היכולת שלהן...
אני מניח שגם אתה לא ראית אותן יותר מידי ואנחנו מכירים את זה ש"הדשא של השכן ירוק יותר". אני בטוח שגם אשדוד, גם מכבי פ"ת, גם רעננה וגם הפועל חיפה קבוצות לא פחות גרועות מאיתנו ומשום מה יש לנו תמיד תחושה שאנחנו הכי גרועים, עם הסגל הכי גרוע, עם שחקנים צעירים הכי גרועים, עם זרים הכי גרועים כשבפועל, זו הרמה בכלל הליגה ואולי אצלנו המצב אפילו טוב יותר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: בגלובס של היום - עידן444 - 12-Feb-2015 12:36
RE: בגלובס של היום - Shaul - 12-Feb-2015, 11:40
RE: בגלובס של היום - amir - 12-Feb-2015, 23:19
RE: בגלובס של היום - amir - 13-Feb-2015, 0:02

קפיצה לפורום: