שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הביקוש רב אז מתחילים למכור מוקדם מהרגיל
08-Feb-2015, 19:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Feb-2015 על ידי 19:54 ORENARIEL.)
הודעה: #68
RE: הביקוש רב אז מתחילים למכור מוקדם מהרגיל
(08-Feb-2015 19:33)עידן444 כתב:  אני לא יכול להתייחס למה שלא קראתי אלא למה שכן קראתי, ואני קראתי כמו טל.
אגב, אתם מתעלמים מאפקט הרגע האחרון. חלקיכם לא נתנייתים, אז אני יכול לספר לכם שנכון ללפני שעה הקופות באצטדיון מלאות באנשים.
אני מעריך שיהיו אנשים שישארו ללא כרטיס ומוגזם לתת לקבוצה אורחת כמות כה גדולה כשיש צפי לקהל מקומי כה גדול. הרבה אנשים לא מפסיקים לשאול אם אוהדי נתניה יושבים גם במזרחי(מניח שזה בשל התלבטות אם לקנות וכמה הם יהיו במיעוט שם. גם זה דבר שמשאיר כאלה שירצו לקנות היום ולא יהיה להם למערבי בבית.
אז אני יודע שפיליפצ׳וק ועוד כמה כאן בעד שישארו בבית...
אבל סתם שתדעו לידע כללי-
באנגליה, במקום ששם ״ביתי הוא מבצרי״ אין סרט כזה שקהל אורח יהיה דומיננטי כל כך מבחינת כמות. קבוצה תשמור על הביתיות שלה גם במחיר אצטדיון לא מלא(ותתפלאו, גם אם ישארו כרטיסים במשחק בית של פולהאם מול ליברפול- אין סרט שאוהדי ליברפול יוכלו לקנות את הכרטיסים האלה גם אם הם מאוד ירצו!)
למה?
ככה!
כי זה הבית שלי!
ובבית שלי אני בעל הבית! גם אם אני פולהאם, או לסטר והיריבה היא אימפריה כמו מנ. יונייטד, ליברפול או ארסנל!

ועוד לחשוב שלפי מה שנאמר פה מכבי נתניה לא רואה מכל הכסף הזה שקל כי הכל הולך ללאן..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הביקוש רב אז מתחילים למכור מוקדם מהרגיל - ORENARIEL - 08-Feb-2015 19:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים