שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איש קשר למשחקי החוץ
19-Nov-2013, 11:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Nov-2013 על ידי 12:55 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
איש קשר למשחקי החוץ
מה שקרה אתמול בכניסה למגרש היה אחד הבזיונות הגדולים שאני נתקלתי בהם בכדורגל והיה בקלות יכול להיגמר באסון כאשר קהל משולהב פורץ לאיצטדיון מעל גבי מחסומים וברזלים למיניהם כאשר בתווך נמצאים גם ילדים קטנים.
האחראית הבלעדית למה שקרה וגם האשמה הבלעדית היא הנהלת עירוני ראשל"צ שלא נערכה כראוי למשחק והפיתרון הקל מצידה היה פשוט לסגור את הכניסה ולהשאיר אוהדים זועמים עם כרטיסים ביד בחוץ!!!
מאחר ואין לי ציפיות מהנהלות של קבוצות החובבים בליגה הזו, אני כן הייתי מצפה ורוצה אבל מהנהלת הקבוצה הכי מקצוענית בליגה הזו, שיהיה איש קשר בין הקהל בחוץ להנהלת הקבוצה על מנת שבמקרים כמו אתמול, יבואו לעזרת הקהל מול ההנהלות החובבניות האלה ש"מארחות" אותנו, יפעלו לדחיית המשחק מול צוות השיפוט ב- 10-15 דק' במקרה הצורך כדי שכולם יספיקו להיכנס (חלק גדול מהקהל פיספס את הגול הראשון) ובכלל ייתנו מענה לעוולות שקרו ולצערי עוד יקרו במשחקי החוץ בליגה המעפנה הזו, כי פשוט ההנהלות האלה שרגילות לכמויות של 300-400 איש למשחק לא מסוגלות להתמודד עם מאסות כאלה של אוהדים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (1919-1111-2013201320132013)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
איש קשר למשחקי החוץ - פיליפצ'וק - 19-Nov-2013 11:33

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים