שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מהה מההה בהה אנחנו הכבשה השחורה של ק"ש
04-Jan-2015, 1:15
הודעה: #31
RE: מהה מההה בהה אנחנו הכבשה השחורה של ק"ש
(03-Jan-2015 22:13)amir כתב:  תמשיכו להאשים את השופטים והדרך לאומית קרובה מתמיד, ומה עם ההעמדה השערוריית של הקבוצה בלי משחק אמצע בכלל בלי ללחוץ את מוביל הכדור של קש, קשרים אחוריים חלשים שמוצבים אחורה מדי מה שגורם לכל כדור להגיע לרחבה ושם כולם יודעים מה רמת הבלמים שלנו לא לומד המאמן הזה אותו משחק כמו נגד מכבי ונגד ב"ש ושום דבר לא משתנה.

שמע, מעבר לכל הבעיות שיש בקבוצה אי אפשר להתעלם מזה שטעויות השיפוט מתחילות להיערם. מה יכול לעשות מזרחי או איאד אבו עביד כדי להימנע מלקבל פנדל כזה? איך יכול להימנע קאיודה מדגל לנבדל בשער שאמור להיות שער ניצחון נגד אשדוד כשהוא בא בצורה כל כך ברורה מטר מאחור? לבוא 5 מטר מאחורה?
למה הקוון הניף דגל היום לערן לוי במצב של 1-0 לנו כשהוא רץ מול שוער שזה כל כך ברור בלי לראות הילוך חוזר שזה לא אופסייד???
מה אפשר לעשות נגד זה?
למה לא מגיע לנו לראות גולים כמו של בן בסט נגד רעננה או טל בן חיים מול מכבי פ"ת שמכניסים להם כדורי עומק והם בקו אחד עם ההגנה ואצלנו פעם אחר פעם מניפים דגל בכזו קלות ששחקנים שלנו אפילו לא בקו אחד עם ההגנה?
למה נגדנו הכל כל כך קל???
בוא תזכיר לי פנדל אחד שקיבלנו על דחיפות ותפיסות ברחבה? תן לי אחד! למה נגדנו כל כך קל לשרוק? למה אותו אדלר ששרק את אותו פנדל קריטי מפורסם מחוץ לרחבה בעכו במשחק הבכורה של עטר ממשיך לזיין אותנו בלי סוף????? הפוך הוא היה שורק פנדל כזה??? ברור שלא! למה????? שמישהו יסביר לי למה??????? למה נגד מכבי נתניה היד כל כך קלה על ההדק? אותו דבר שאני שואל על אדלר אני גם יכול לשאול על מנשה משיח. ועל אסף קינן. ועל ה"שכן" מכפר יונה אוראל גרינפלד.
יש שופטים שאיך שאתה רואה אותם אתה רואה שהם הולכים לזיין אותנו, ולצערי, אתה גם אף פעם לא טועה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מהה מההה בהה אנחנו הכבשה השחורה של ק"ש - עידן444 - 04-Jan-2015 1:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים