שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
08-Nov-2013, 23:34
הודעה: #27
RE: שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
(08-Nov-2013 23:10)אלון כתב:  אופיר(חיכתי לתגובה החיובית שלך....)וטל,שניכים קיצוניים לכל כיוון...מצד אחד הקבוצה משחקת לא טוב(למרות מיקומה)מתחילת העונה ואני טוען כל מחזור(גם היום)שיש לנו יותר מזל משכל,אבל מכאן ועד להחליף את מזרחי המרחק גדול.אין ספק שאנחנו נראים לא טוב וחייב לבוא שינויי כי גם אני חושב שאותותו אנחנו נתחיל לאבד נקודות אבל מצד שני אנחנו במקום הראשון וכנראה שיש כמה דברים טובים בסגל.לדעתי וכבר אמרתי זאת,צריך לרוץ עם הרכב קבוע ולתת לו ביטחון.קאיודה ושריקי צריכים להיות בחוד,ערן לוי(אם יוסי החליט לתת לו קרדיט אין סופי)צריך לשחק יותר למטה,לגבי הקישור ומגן שמאלי זו נקודת התורפה שלנו ועליה צריך לשים דגש בינואר....

אין לי בעייה להיות חיובי, נהפוכו, אבל לא זכור לי שאמרתי משהו חיובי על המשחק של היום.
אתה תמשיך עם תאוריית המזל שלך רק תבטיח לי שאם נעלה בטעות אתה תודה שעלינו כי היינו יותר טובים מהשאר ולא כי היה לנו מזל...
אנחנו כל הזמן נותנים למזרחי עיצות. הצעתם לשחק עם שני קשרים אחוריים -שיחק, התפלאתם איך הוא לא פותח עם קובי חסן - חסן פותח, ביקשתם את ירין חסן - ירין משחק, רציתם את ז׳אן קשר אחורי במקום צלישר - קיבלתם, עכשיו אתה רוצה את קאיודה ושריקי - אני מאמין שגם את זה תקבל.
קיבלנו את כל מה שרצינו. אנחנו נראים יותר טוב לשיטתכם ? כנראה שלא. מה שאומר שלא פשוט למצוא את ההרכב האופטימלי שכולם יהיו מרוצים ממנו. האחריות היא כולה על איש אחד ובינתיים הוא עומד בה בגאון.
ודרך אגב, סתם בשביל לנחם, בפעם האחרונה שעלינו ליגה זה היה נראה הרבה הרבה הרבה יותר גרוע. מה שרואים היום זה רמה של ליגת האלופות ליד הכדורגל שאיתו עלינו ליגה בפעם האחרונה. לא נזכיר שוב את שם המאמן שאימן אותנו אז...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה - אופיר34 - 08-Nov-2013 23:34

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים