שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב לא אדם רע
04-Dec-2014, 15:40
הודעה: #19
RE: אלי שגב לא אדם רע
(04-Dec-2014 14:27)זאב רווח כתב:  עידן עד עכשיו לא נסחפת אתה מתחיל להישמע כמו הבכיינים המקצוענים כאן בפורום
טל.מ רשם שהוא מקווה שהוא ייעצר כי הוא עבריין ....

אתם גורמים לבן אדם עוול אתם מושכים את זה לכיוונים של רובי שפירא ז"ל אם חלילה שוב בן אדם יתאבד בגלל כדורגל לא תוכלו לומר שידכם לא שפכו את הדם הזה כי הוא מרוח על אותיות המקלדת שלכם יותר מדי זמן ואתם עוד כמו האתרים בספורט ממשיכים ללחוץ על ההדק ...

בוא נגיד שהוא פשט רגל אז מה צריך לירות בו ? מה השתגעתם ? זה רק כדורגל זה רק ספורט זה שווה חיים של בן אדם ?
למה עיריית נתניה לא נרתמת ? איפה הכסף העירוני ?? איפה הכסף של יוסי מאור ? איפה ה 25 אחוז שלו ?
אנחנו גורמים לבן אדם עוול? ולכמה אנשים הוא גרם עוול? ושוב, וגם כתבתי את זה אתמול, ואני חוזר על כך גם עכשיו למרות עוד ראיון "יהיה בסדר" של שגב הבוקר. האיש במצוקה. האיש נפל. הוא לא עשה דברים מרוע. ואני מסכים איתך שאדם עם גאווה שנופל, לא רץ להודות בכך ומבקש מחילה, אלא מעדיף להתפתל, להעלם, לשקר, למשוך זמן, לספר שהכל בסדר. אלי שגב לא המציא את זה ולא צריך "לירות" בו בגלל זה.
אני גם נוטה להאמין לו שהוא מחפש פיתרון.
שורה תחתונה הוא צריך להבין שהוא השאיר כאן מועדון קורס, משפחות ללא משכורת(ותתפלא, רוב שחקני הכדורגל אנשים שחיים מהיד לפה... לא כולם ערן זהבי ויוסי בניון), וכפי שזה נראה כעת, הוא בורח מאחריות, ולא לוקח אחריות. להגיד בכל ראיון "אני אחראי", לא הופך אותך לאחד שלוקח אחריות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אלי שגב לא אדם רע - עידן444 - 04-Dec-2014 15:40

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים