שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זרעים של אופטימיות ותמיכה
21-Oct-2014, 9:47
הודעה: #18
RE: זרעים של אופטימיות ותמיכה
(21-Oct-2014 9:32)דוד חטב כתב:  
(21-Oct-2014 9:24)עידן444 כתב:  למה אתה חושב שאני מתווכח איתך? אתה רואה את הדברים ככה ואני אחרת. וכן, בראות עיני בית״ר י-ם היא אימפריה, מועדון גדול בהרבה מהפועל פ״ת ומכבי נתניה, ויש להם גם יותר אליפויות מאיתנו וגם כמות גביעים גדולה באופן משמעותי. ולא אני הזכרתי את הפועל פ״ת ולא את בית״ר אלא אתה.
אתה חושב שמי שלוקח הכי הרבה אליפויות יש לו הכי הרבה הישגים- זכותך.
בכל אופן, כל הדיון הזה קטנוני וממש לא מה שהיה אמור למשוך את תשומת הלב בפוסט ואם גם אחרי שהסברתי שאני לוקח בחשבון מלכי שערים, שחקני עונה, ,הצלחות מעבר לים, ושבשבילי סגנות לא שווה כלום(בחיי שלא נחרט בזכרוני כמעט כלום מעונת הסגנות שלנו עם יאמר- כי זה לא שווה שום דבר!!!) , אתה בכל זאת ממשיך ללגלג, תהנה!

מבלי להיכנס לויכוח הסגנות של 82 נחשבת בעיני רבים מהאוהדים כעונה הכי מהנה בכל ההיסטוריה
נדייק,לא הכי מהנה(הסוף היה עינוי,בעיקר המחזור האחרון).
זו היתה העונה האיכותית ביותר בתולדות המועדון,שם נוצרה ההרתאה שגרמה לנתניה ועוד 15 בעונה שלאחריה(ואם רב"ט אריה אלתר לא מחליט ללמוד לעשות סקי בחרמון,מאותה עונה היתה מתחילה סדרת אליפויות אינסופית).
את העונה הזו ראיתי בעיקר על מדים(היינו מגיעים מרמת הגולן ומבית הלל,בכוננויות טרום לבנון הראשונה) וחוזרים מאושרים לשער פטמה/וייס.
את החצי הראשון של עונת 82/3 שמעתי בעיקר מצומת "שפך"/"שבתון",אגם קרעון,גבל ברוך ותקופה מסויימת מחוף ג'וניה,לשמחתי מפברואר לא הפסדתי משחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זרעים של אופטימיות ותמיכה - אייל ס - 21-Oct-2014 9:47

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים