שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נמאס לי מהחוסר סבלנות לשחקני הבית
26-Oct-2013, 22:31
הודעה: #11
נמאס לי מהחוסר סבלנות לשחקני הבית
(26-Oct-2013 16:47)דוד חטב כתב:  לידיעתכם ה- 3 המדוברים שיחקו באותה הקבוצה לאורך כל הדרך מגיל ילדים צלישר היה בלם תותח שהוסב בטוברוק לקשר אחורי , ויקי היה מתנדנד בין ספסל להרכב , וירין למרות שצעיר בשנה (הוקפץ כיתה) היה בלם ליד צלישר , לא חוכמה לבחון את ויקי בתפקיד שהוא לא מכיר .
ויקי גדל מגן ימני שיפר המון פרמטרים ועוד השתפר מעולם הוא לא היה כוכב ... אבל אולי יכול להיות שחקן לגיטימי לעומת ה-2 האחרים אני פחות בטוח אבל כשנותנים לשחקן צעיר צ׳אנס צריך לתת לו במקום שבו הוא רגיל

ירין שיחק ליד צלישר ..? באיזה מחלקת נוער? אני הייתי בטוח שצלישר הגיע לבוגרים שלנו מהנוער של טוברוק.
צלישר אולי באמת יותר מתאים להיות בלם. אין לו את היכולת להוציא התקפות ולפתוח משחק מצד לצד, אין לו את ראית העומק של קשר אחורי טוב.
לגבי כחלון - ראיתי אותו השנה שלוש פעמים כל פעם בתפקיד אחר כאילו מדובר באדריאנו..
אם חושבים שהוא מספיק טוב, שיתרגלו אותו בעמדה שהוא רגיל אליה - מגן.
לגבי חסן וההיסטריה ... אין לי מושג מה אתם רואים מהיציע שקשור למילה היסטריה .. אני ראיתי בלם לגיטימי .
אני מסכים עם מי שאמר שצמד הבלמים שהכי הרשימו היו ג׳אן וליפנייה . צריך רק לקחת בחשבון שתיווצר בעיה במצבים נייחים כי ג׳אן לא גבוה לעומת עידו וירין.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נמאס לי מהחוסר סבלנות לשחקני הבית - טל.מ - 26-Oct-2013 22:31

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים