שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
28-Sep-2014, 16:37
הודעה: #42
Re: RE: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
(28-Sep-2014 15:48)טל.מ כתב:  א קשקשן יקר שלי - אין לי שום כינויים בפורום שמגבים אותי . בניגוד אליך אף פעם לא הסתתרתי מאחורי שמות כאלה ואחרים. את הילדותיות אני משאיר לך מר צ׳רלי וחצי.
ב מצידי אתה יכול להמשיך לבלבל את המוח לכולם . אני לא צועק שקר אני לא צועק בכלל. אני כותב אמת. למרות הקשקשת הבלתי פוסקת שלך כנראה שאת נתניה לא ראית כבר שנים.
ג שני הרומנים הם פשוט שחקנים בינוניים להחריד לא יותר טובים ממה שיש לנו לא משדרגים אותנו בשקל, נהפוך הוא.
ד לא אכפת לי מה תגיד - מזרחי נכשל . בבחירת הזרים, בבחירת השחקנים, בהשקעות כושלות בשחקנים שהוא בכלל לא בדק.
חאפר. נקודה. מאמן רציני לא היה מחתים שחקן כמו גבי כדי להניע את המשחק מאחור. גם חסר מושג כמוני מזהה אחרי כמה נגיעות בכדור שגבי שחקן מוגבל טכנית ללא נוכחות פיזית ולמעשה לא מסוגל להשפיע על המשחק. הוא רק עולה פי שניים מצלישר ובטח פי שלוש מעומר פרץ, שני שחקנים אגב שבשום קבוצה בליגת העל לא צריכים להיות ב11.
מאמן רציני לא היה הולך על בלם שמי יודע אם ראה , כי גבי המליץ. לא צריך יותר מידי כדי לראות שהוא לא גבוה , לא חזק פיזית כדי להיות בלם, וגורם לגול כל שבוע. על דודו כבר דיברנו .. 3 זרים הוא בחר כולם נפילה.
ה אתה מרגיש התרוממות רוח מצידי ? וואלה. טוב שמע להיות צודק כל שנה מחדש זה מעייף.. וברצינות - מכבי נתניה נראית כמו שוק הכרמל ולא צריך תעודת פרו כדי לראות את חוסר המקצועיות . מספיק לעקוב כל הקיץ להסתכל על זה מהיציע לכמה דק ולהבין. אבל אני כבר רגיל שבתחילת העונה אני אשם בכל ובסוף אני צודק.
מסכים למעט כמה השגות:
גובה לבלם לא תמיד פקטור. מי שנחשב בעבר לבלם הטוב בעולם (נבחרת איטליה שיחק במילאן שחכתי את שמו) לא היה גבוה.
אני חושב שסרגי יכול עדיין להצליח.
גבי-נפילה.
צריך לשחק עם שלושה בלמים (סרגי. חסן. אבו עביד).
אי אפשר לבנות קבוצה על ערן לוי.
חסר בקבוצה מהירות.
חסר כושר גופני.
אין חלוץ 9
מריח כמו התנהלות שכונתית של מזרחי. מקווה שייתקן טעויות.
לדעתי רק צוות אימון זר כולל מאמן כושר היה מצליח.
כל השאר שכונה שאחראים לה מזרחי/מאמן הכושר/אבי נמני וסוחר הילדים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
Re: RE: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ - חזום חזום - 28-Sep-2014 16:37

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 30 אורחים