שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
28-Sep-2014, 0:07
הודעה: #11
RE: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ
(27-Sep-2014 23:55)טל.מ כתב:  בוא נמשיך להסביר לו.. צלישר וגבי רכים מידי ומפסידים כל קרב, אין בנתניה מנהל משחק , מישהו שיקח את הכדור מההגנה ויעביר אותו חכם קדימה, קוראים לזה קשר אחורי. כשהכדור כבר בקישור שני הגינגים כבר ידאגו לאבד אותו או למסור מאוחר או לצאת לאט או להחזיר את הכדור לסרגי שיחזיר להרוש שיחזיר לסרגי שאו יבעט לשמים או יחזיר להרוש שהוא יבעט לשמיים. למה כי אין לך עושה משחק נורמלי. לא היה לך גם שנה שעברה, היה רק ערן לוי. אבל בליגת העל ערן לוי אחד זה לא מספיק. אז במקום לטפל בזה -
לקחת את ההגנה ופרקת אותה וכרגע היא יותר חלשה משהייתה קודם, ובמקום שדרוג לפרץ ורול הבאת עוד מאותו הדבר בדמות גבי ושחקן שכבר שוחרר. אז נשארנו עם אותו דרעק. ואם בשנה שעברה לפחות כל הגבהה לא היתה חצי גול כי היה שם קיר בדמות ליפנייה, השנה קיבלנו בלם מקרטון, שכל משחק עוד בגביע הטוטו אשם בגול. אז הבנת יוסי ? רק אל תשאל אותי איך מתקנים כי עם מה שקנית ויש לך על הספסל - נראה לי מסובך.
אני מקווה מאד שפירס שחקן שחקן...כחלון צריך לשחק לפני קנדה...אביב אברהם צריך חשחק לפני שריקי...ויותר מכל אנחנו צריכים קצת שיטה..אין הנעת כדור בכלל...לי מפריע גם המנטליות של השחקנים לאחר ספיגה במיוחד בולט בזה הקפטן..צר לי אבל אני כבר טענתי שאנחנו מועמדים רציניים לחזור לימי שישי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: יש בעיות אבל זה לא נורא עוד ננצח את קריית שמונה בחוץ - davidb7 - 28-Sep-2014 0:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 25 אורחים