שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה
25-Sep-2014, 11:38
הודעה: #33
נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה
(25-Sep-2014 10:43)yaron73 כתב:  
(25-Sep-2014 10:30)ranelbaz כתב:  חברים אין ספק שקיודה אחד השחקנים הכי טובים שיש ופונטציאל אדיר,אבל ראינו אותו רק בלאומית שזו לא חוכמה להיות שחקן מעולה בליגה הזו,חכו נראה איך הוא ידע לממש את הפונטציאל שלו ולרסן את עצמו בליגת העל ואז נדע מה יש לנו בידיים,ולכול אלו שאמרו שהוא יגיע לרמות הכי גבוהות באירופה אני רוצה להזכיר לכם שמסודי גם היה מועמד להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה ותיירי הנרי בכבודו ובעצמו אמר על מסודי שהוא בקלות יכל להיות אחד הטובים באירופה ולבסוף מסודי נישאר בארץ עובר מקבוצה לקבוצה...אז טיפה סבלנות נחכה לסוף העונה ואז נתחיל להתחשבן ולדבר על קיודה,אני מקווה שהוא יפרוץ השנה! זה שחקן שמהרגע הראשון שראיתי על הספסל אמרתי שהוא יהיה אחד השחקנים ואנשים יעידו..בהצלחה קיודה!

אין קשר בין הפוטנציאל של קאיודה והיכולת שלו לבין המזג וההתנהגות שלו. קאיודה פירק הגנות בליגה הלאומית וגם בליגת העל גם בשנה שעברה וגם השנה. אם אחרי עונה פלוס יש עליו הצעות כאלה סימן שהתרשמו ממנו. בקרוב הוא לא יהיה אצלנו.
מתי הוא פירק הגנות בליגת העל? רמת השרון? מכבי פתח תקווה? נגד רמת השרון הוא לא הבקיע,נגד מכבי פתח תקווה הגול שלו היה מטר מהשער,כשאנימדבר על לפרק הגנות אני מצפה לראות אותו עושה סיוט להגנות של מכבי ת״א,מכבי חיפה,הקבוצות החזקות ואת זה עוד נראה,הלוואי שהוא יפרח,וחוץ מזה יש קשר ענק בין פונטציאל לבין התנהגות,כשמשחקים בעצבים ונדלקים מכול דבר קטן הכישרון לא בא לידי ביטוי,אם ישחק רגוע,חכם,ובשילוב עם המהירות שלו אנחנו נראה אותו עוד שנתיים 3 בליגות הבכירות באירופה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נתניה סירבה ל-1.2 מיליון יורו על קאיודה - ranelbaz - 25-Sep-2014 11:38

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים