שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
23-Sep-2014, 18:29
הודעה: #70
RE: רומריו פירס סיכם
(23-Sep-2014 17:21)עידן444 כתב:  
(23-Sep-2014 16:33)yaron73 כתב:  
(23-Sep-2014 8:35)עידן444 כתב:  האמת שאני תמיד מנסה להיות אופטימי ובתחילת כל עונה(גם זאת) מפנטז על אליפות\גביע והעליתי כאן את התחזית האופטימית שלי לפני שבוע בערך.
מה שאני לא אוהב, זה שעובדים עלי!
24 מיליון ש״ח תקציב, כל השחקנים המשתכרים הגבוהים מקצצים, אין מקום בתקציב לדודו(שחשבנו לתומנו שהוא זה שחנק את התקציב), אין מקום בתקציב לבן שושן(שלפי הפרסומים היה הטוב ביותר במחנה האימון), אין מקום בתקציב לעומר פרץ(שהמאמן מאוד מעוניין בו)...
מה זה בעצם אומר?
ש...
לויטה;הרוש,סרגי,עידן לוי,קנדה;גבי,צלישר,רן רול,עידן שריקי,ערן לוי;לארי קאיודה.
זה הרכב של 24 מיליון ש״ח... תביאו לי את הבן אדם שיגיד את זה... או שהוא שקרן בן שקרן או ש 2/3 מהכסף הלך למנהלה\מחלקת נוער(שיוסי מזרחי גם ככה בקושי סופר אותה).
אה... זה גם אומר שאלי שגב סחט את עצמו עוד קצת כדי כן להעביר את בן שושן, עומר פרץ ועכשיו להוסיף את רומאריו(איזה כיף להגיד את השם הזה...). אז לכמה הגענו? עכשיו התקציב הוא 26-27 מיליון ש״ח? איפה הכסף???

אתה כותב כמו מבקר המדינה , אבל אף אחד לא חייב לתת לך דין וחשבון.
הוסבר כבר מיליון פעם שתקציב כולל של 24 מיליון ש"ח (כולל נוער) הוא בפועל תקציב שחקנים של 10 מיליון ש"ח לערך.
תקציב זעום בכל קנה מידה אירופאי. במיוחד למועדון שעלה ליגה וצריך לבנות קבוצה חדשה. בתקציב שכזה אפשר להחתים בעיקר שחקנים ללא חוזה.
כל מי שמעביר ביקורת כנראה רואה יותר מידי כדורגל מהפרמייר ליג באנגליה או הבונדסליגה. אי אפשר לבנות קבוצה יותר טובה ממה שנבנה וזה במקרה הטוב יספיק למרכז טבלה בליגה הישראלית. יש כאלה שצריכים להתעורר למציאות.

תגיד לי על מה אתה מדבר???? 12 מיליון ש"ח תקציב שחקנים זה מספיק לעשות אחלה קבוצה. חצי מהקבוצות בליגה חיות עם תקציב כולל של 12-14 מיליון ש"ח(תקציב שחקנים של 6-7 מיליון ש"ח), ואין להם את הנוער שיש לך, ואין להם אפשרות לקחת שחקנים מטוברוק בלי כסף. בואנה אתה מכבי נתניה!!! נקודת הפתיחה שלך היא יותר גבוהה מאשר עכו,רעננה,סכנין,הפועל חיפה, מכבי והפועל פ"ת.
ומי אמר לך שצריך להחליף את כל הקבוצה כשעולים ליגה(פה הטעות מתחילה)? כל קבוצה שעושה את זה כושלת ודווקא קבוצות שכן משאירות את הבסיס שעלה ליגה מצליחות יותר(והחלפת כל כך הרבה שחקנים סתם! לא בטוח שקנדה והרוש טובים מטופי וטובול, לא בטוח שאור ברוך טוב מאקסברד, יש סקפטיות לגבי הבלם לעומת ליפניה שהיה מצויין וגם בליגת העל היה בלם יציב,לא בטוח שהקשר הרומני הוא שידרוג משמעותי לעומת צלישר ועומר פרץ- שבעצמם לא מספיק טובים, קובי חסן היה בעונה חלשה אבל בכל זאת היה סוג של ג'וקר שעלה מהספסל ואפילו ניצח כמה משחקים בתחילת העונה- לא רואה כזה בקבוצה הנוכחית-אולי דיא סבע שגם הגיע בטעות יותר מאשר מתוך חשיבה עמוקה, לא רואה שהגיע איזה גרזן יוצא דופן במקום ליאור ז'אן).
12 מיליון ש"ח תקציב שחקנים זה הרבה כסף!! עם 12 מיליון ש"ח תקציב שחקנים לא תרוץ לאליפות, אבל זה מספיק כסף לעשות קבוצה ראויה. מכבי נתניה קבוצה ראויה בזכות זה שהבעלים והספונסרים התאמצו עוד קצת ועל ה- 12 מיליון ש"ח הוסיפו עוד והחתימו לבסוף את בן שושן, עומר פרץ, עוד זר, ונוצרה הזדמנות להביא שוער טוב יותר.

עונה שעברה היה לך תקציב של 18 מיליון ש"ח, מתוכם 6 מיליון ש"ח הלכו לחובות עבר. התקציב שחקנים היה 6-7 מיליון ש"ח. הגדלת תקציב כמעט פי 2, מה שעם התנהלות נכונה היה אמור לייצר קבוצה חזקה יותר מאופן משמעותי מאשר בעונה שעברה, וזה כפי הנראה, לא המצב...
כל השדרוג שלך למעשה מסתכם בזה שאתה מקווה שקאיודה שהיה די בינוני בעונה שעברה ולקראת סופה השתפר מאוד יהפוך העונה לכוכב על.
בלי בן שושן ודודו\רומאריו הקבוצה שלך כמעט זהה לחלוטין לעונה שעברה. אותן מחלות, אותן מוגבלויות, אותה תלות בערן לוי, אותן בעיות בהנעת כדור, ותקווה אחת גדולה- שלארי קאיודה יהיה ענק.
זה הגיוני בעיניך?
לי נראה לגיטימי לגמרי להעביר על זה ביקורת. אף אחד לא חייב לי דין וחשבון, זה בטוח, אבל לבוס שלהם הם כן חייבים דין וחשבון... ואני מקווה שהוא דורש את זה. כי לי נראה שהפכו את כספו להפקר! ומי שבנה כאן את התקציב לא ידע לעשות חשבון פשוט והביא אותו למצב שהוא עובר משחקן לשחקן כמו קבצן כדי לבקש קיצוץ כדי שיוכל להעביר תקציב, והביא אותו למצב שהוא מתחייב לחוזים לדודו ובן שושן ואין לו כסף לשלם להם! זו האמת הכואבת. וזה כואב לי ולעוד הרבה אנשים כאן בפורום ומחוצה לו. ויודע מה? אני די בטוח שאלי שגב הבין את הפואנטה, והסיבה היחידה שהוא לא לוקח את הרגליים והולך זה מתוך אחריות ואיכפתיות. הוא יברח מכאן בדיוק כמו יאמר. ואז שוב יאשימו את הקהל, למרות שהקהל הוא האחרון שאשם!

אתה חי בסרט מדע בדיוני. אני ממליץ לך להפסיק לראות מנצסטר סיטי-ליברפול ובאיירן מינכן-דורטמונד כדי שלא תרים עוד יותר את הציפיות. ב-12-10 מליון ש"ח זה מה שאפשר לבנות. כל הגאונים שיכולים להקים קבוצה יותר טובה מזו של יוסי מזרחי שיעשו את זה בפוטבול מנג'ר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רומריו פירס סיכם - yaron73 - 23-Sep-2014 18:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים