שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומריו פירס סיכם
23-Sep-2014, 0:49
הודעה: #41
RE: רומריו פירס סיכם
(23-Sep-2014 0:21)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 23:09)טל.מ כתב:  
(22-Sep-2014 22:59)אופיר34 כתב:  
(22-Sep-2014 22:53)ORENARIEL כתב:  איזה בזבוז של כסף ובזבוז של זר הבחור פתח ב- 28 משחקים מתוך 66 בשתי עונות ברומניה וכבש שער אחד..
לעומת גבי שהיה הקפטן של הקבוצה וששיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים.
גם מהסרטון שלו אין מה להתלהב.. נראה לי מזרחי הביא אותו רק בגלל שב"ש היתה מעוניינת בו אחרת הוא לא היה מביא אותו.
אם גם הוא יהיה נפילה ויהיה שחקן חלש אז נפלנו ב-3 זרים (לפי פיליפצו'ק שטען שגבי לא קשר אחורי ולא כלום.. ודודו)

אז אני מבין שאתה מכין את השטח לפוסט הבא על פירס.....
הרי לפי התיאוריה שלך על גבי נעשתה עבודת סקאוטינג משובחת והוא אחלה שחקן (בכל זאת שיחק 59 משחקים מתוך 66 וכבש 4 שערים) ,ובכל זאת גם לו הורדתם את הראש בגלל משחק אחד....
כל הסרטונים האלה מעניינים לי ת'תחת. מי בכלל מסתמך עליהם.
וכל התיאוריות והקונספירציות שאתם מעלים פה ,תאמינו לי, זה דורש טיפול. הפרנויה כנראה השתלטה פה על כמה אנשים.

גבי שיחק משחק אחד ? יש כאן עוד אנשים חוץ ממך שחושבים שהוא יותר טוב מעומר פרץ ? כבר היה יותר זול להחתים את המקור Wink אין לי מושג מה הפירס הזה שווה. אני מקווה שאלישע לוי עשה סקאוטינג טוב ושהרופאים טעו.

התייחסתי לדברים שאורן כתב. מצד אחד מתלונן שמחתימים שחקן שלא שיחק מפסיק, מצד שני מפרגן על עצם ההחתמה של גבי שהיה קפטן ושיחק רב העונה, מצד שלישי מתלונן שנפלנו איתו... תאמין לי, מרב תלונות וקיטורים אנשים כבר מתחילים להתבלבל פה...
ולגבי גבי, הוא לא שיחק משחק אחד וברב המשחקים היה בהחלט חיובי. זה שיש לך ציפיות לא ריאליות ממנו זו בעיה שלך.

אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה. גבי לא משדרג בכלום. כנל לא סירגי. אם הייתי מרכיב במקומם את ירין חסאן ועומר פרץ לא היית מרגיש בהבדל. זכותך לחשוב אחרת. קאיודה למשל זו דוגמא לשדרוג.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רומריו פירס סיכם - טל.מ - 23-Sep-2014 0:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים