שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רביד גזל זה מה שאנחנו צריכים בנתניה
22-Sep-2014, 9:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2014 על ידי 9:45 עידן444.)
הודעה: #26
RE: רביד גזל זה מה שאנחנו צריכים בנתניה
נכון, שכחתי, בהרכב שלנו כוכבים אחד אחד... וזו בכלל לא הנקודה השמות... זה העיקרון... יניב לביא מעולם לא היה מספיק טוב למכבי נתניה ועשה קריירה מכובדת. בוא תסביר לי מה מיוחד בקשר הרומני שאני מעריך שלוקח סביב ה 140-150 אלף דולר שבן בינימין, או רביד גזל לא יכולים לעשות? מילא אתה מביא שחקן כמו אנסומבו שעם כל המגבלות שלו זה חתיכת גרזן שלא תמצא ישראלי עם מבנה כזה... כל הקיץ חיפשו שחקנים בפינצטה וזה מה שמצאו? כשמאמן יסודי מחפש בפינצטה אז אתה מביא שחקנים כמו מרין, טנסה, בונדאה ולוברסקי. כשיוסי מזרחי עובד עם סוכנים שמאכילים אותו לוקשים אז כבר עדיף לא להביא. חבל על הכסף. מופתע שהוא הצליח להנחית כאן אחד כמו קאיודה... תן לי לנחש... זה לא שידוך של נימני...

עדי נימני זו טעות של בנין שאפשר היה לתקן. הוא עלה ליגה עם רעננה כמושאל, נתניה ירדה, אמרו לו בוא תחזור אבל תדע שמביאים מגינים ויש סיכוי שלא תהיה בהרכב. הבחור עשה את השיקולים שלו- עם כל הכבוד שנתניה מועדון גדול, מה עדיף? לשחק עם רעננה בליגת העל אחרי שעליתי איתם ליגה או לשבת בספסל בנתניה בליגה שניה??? עשה בשכל!!! אם היה נשאר בנתניה היה מוצא עצמו היום יחד עם עדי סופר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רביד גזל זה מה שאנחנו צריכים בנתניה - עידן444 - 22-Sep-2014 9:31

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים