שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
09-Sep-2014, 9:05
הודעה: #52
RE: צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה
(09-Sep-2014 8:13)עידן444 כתב:  לא זכור לי שמזרחי ״שחט״ את לויטה אחרי לא מעט שערים באשמתו במהלך העונה. עוד לא הבנתם שלא מדובר בטעות זו או אחרת אלא בתחושה כללית של חוסר ביטחון בשוער? אגב, תחושה שגם לי יש והתחילה עוד בעונה שעברה במשחקים נגד עפולה, נגד ראשון ועוד...
ותעשו טובה, תנו קצת קרדיט... לפעמים באמת נדמה שהפסימיסטים מתאהבים בתפקיד של להגיד ״אמרנו לכם״ עד כדי כך שממש מרגיש כאילו הם רוצים בכישלון של הרוש, בכישלון של דודו, בכישלון של ערן לוי, ופשוט בכישלון הקבוצה כדי לקרוע את כולם!
אני לא מכיר מספיק את הרוש כדי לחוות עליו דעה. אבל אני מכיר מספיק טוב את לויטה, גם מקבוצות אחרות(תמיד קבוצות תחתית שאו יורדות ליגה או כמעט יורדות ליגה) לגבי הרוש אני נשען על כך שסומן כשוער הבא של הנבחרת(כן, אני מודע לזה שזה מחוסר ברירה בגלל שיש מצוקה בעמדה אבל בכל זאת...), מדעות של אנשי מקצוע, ומדעות של חברים אוהדי בית״ר שאני מאוד מחזיק מהדעה שלהם. אם ארגיש עם הרוש כמו שהרגשתי עם לויטה, לא תהיה לי בעיה להודות שמהלך החלפת השוער שבעיני היום היה צעד מקצועי חכם לא הוכיח את עצמו.

אין צורך להסביר או להתנצל על המהלך של לויטה....לקחו כאן בפורום את המהלך קשה למרות שהוא מקצועי נטו...הרוש טוב מלויטה...האוהדים כאן לקחו זאת אישית כאילו לויטה היה סנדק שלהם בברית או לחלופין שיחק 20 שנה במועדון...אני לא זוכר כזה קונצנזוס על שלו מנשה שלו יש הרבה יותר זכויות בקבוצתנו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes davidb7's post:
אלון (0909-0909-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: צ'אנס אחרון: דודו יישאר אם ירשים מול הרצליה - davidb7 - 09-Sep-2014 9:05

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים