שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 23:15
הודעה: #71
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 22:48)טל.מ כתב:  אוקי אז אתה תצמד לאומרי האמן . זכותך. אני מבטיח לך ההתנהלות הזו של שגב תחזור אלינו כמו בומרנג.
אם היית אוהד קבוצה אחרת היית אומר ששגב נפל על הראש ושואל מי גזר קופון. אבל בגלל שאתה אוהד נתניה אתה מגמד את זה , כי יש לך אינטרס שהוא ישאר. אתה מצידי יכול להמשיך להטות את הויכוח כלפי. זה לא ישנה את העובדות . אני לפחות ישר עם עצמי.

כרגע ההתקפה שלנו נראית על הפנים, ועד שנתחבר בחלק הקידמי אנחנו הולכים לירוק דם בשביל גולים. במצב הזה קריטי שההגנה תהייה הגנת ברזל ותיתן שקט לקבוצה ולמאמן. ראינו במשחקי המבחן שמשהו בהגנה לא עובד, ואפשר לתת קרדיט למאמן שהיה שוער עבר גדול, שאם הוא אומר שהוא לא רגוע בגלל השוער אז הוא יודע למה הוא מתכווון. ניצול ריב כספי בין טביב והרוש והבאתו לנתניה במקום לויטה ובאותה עלות כספית, נראה לי מהלך נהדר.
כול הקשקושים על נאמנות וכו' לא שוים הרבה, אם היינו יורדים ליגה בגלל לויטה (לא הוכיח את עצמו מעולם בליגה הראשונה) היינו אז באים בטענות לשגב ולמזרחי איך לא עשו שינוי כאשר היה זמן. כבר ירדנו ליגה בגלל שוער לייצן שמשכנו איתו יותר מיד זמן עד שהיה מאוחר. וירדנו ליגה בגלל שביתה איטלקית של חלוץ שמשכנו עד לסיום העונה ובגלל מאמן חסר מושג שמשכנו עד שהיה מאוחר. בכל המקרים, הכתובת הייתה על הקיר הרבה זמן והתעלמנו ממנה.
אז לי נגמרה הסבלנות, אם מזרחי אומר שהשוער לא מספיק טוב, והבעלים אומר שהשוער הדליף והיה רעל בקבוצה, אז אני תומך בהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes arika's post:
אלון (0404-0909-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לויטה במכבי חיפה - ron m. - 03-Sep-2014, 18:13
RE: לויטה במכבי חיפה - arika - 03-Sep-2014 23:15

קפיצה לפורום: