שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לויטה במכבי חיפה
03-Sep-2014, 22:39
הודעה: #67
RE: לויטה במכבי חיפה
(03-Sep-2014 21:58)טל.מ כתב:  אופיר אני שובר שיאים ? גם לך המושג הגינות זר ? כי לשגב יש כסף ? יצא המרצע מהשק לא ככה ? ביד אחת הוא בונה וביד השניה מחרב. הוא לא אמר ללויטה ללכת חלילה, שיתמודד על מקום בהרכב, אבל אוהד האחרון שקיצץ לא הזמין אותו לחתונה ובכלל מדליף .. תגיד לי אני הזמנתי את שגב לראיון ברדיו ? אז אני מחכה לו ... אני ישבתי אתמול באוטו ולא הפסקתי למלמל מול הרדיו תסתום תסתום כבר מה אתה מכבס את הכביסה הזו בחוץ.. והיום הבנו למה. כי לויטה הלך והנה יש כסף לחוזה של הרוש. אז מצידי תעריץ את בעלי הממון כי הכל מותר להם הם הרי מממנים לך את הכייף. אני לא חושב ששגב כזה תמים. התמים פה זה אתה. שגב יצר מצב שלויטה לא יוכל להשאר והיתה לזה סיבה כלכלית. כמו שאמר היום הסוכן שלו ואני מסכים עם כל מילה , ככה כנראה נראה הכדורגל שלנו אם אלה האנשים שמנהלים אותו .. אז לך תגיד להם מילה טובה.

אתה תמיד תסכים עם אלה שמותחים ביקורת על הקבוצה זה לא חדש. גם אם חאלד משעל יגנה את מכבי נתניה אתה תגיד אמן.
והכל עם לויטה היה מתוכנן- זה התחיל שנה שעברה ששגב לקח על עצמו את כל החוזים שבלדב ולב סידרו לו, אח״כ הוא גם סכסך בין טביב להרוש, בהמשך הוא גם קיבל כמה גולים מצחיקים מהפועל פ״ת ובית״ר, אח״כ הוא הוא פסק לטובת הרוש במשפט שלו מול טביב ובסוף הוא שכנע את מזרחי לוותר על לויטה...
הבעייה שלך שמרב שאתה אכול נגטיביות (זה מה שקורא מהתייחסות יתר לתקשורת כנראה) ,אצלך כל סיפור סטנדרטי הופך לסנסציה.
אתה פשוט חי מהדרמות שמייצרים לך. זה באמת כנראה מפרה אותך.
ואני חוזר ואומר, ההתנהלות של שגב והראיונות שלו במקרה הנ״ל מיותרים ולא במקום. זה לא שולל את זה שהאיש הזה הציל אותנו ממצב מאד ומאד קשה וממשיך להשקיע מכספו ומזמנו לטובת הקבוצה שלנו. יש מה לשפר בהתנהלות , יש כנראה גם מקום להתייעל במקומות מסוימים (אם כי אין לי מושג מה ומי מרוויח וכמה) אבל בסוף בסוף יש בן אדם שמחזיק את הקבוצה וכרגע הוא עושה את זה לבד. עם אוהדים כמוך שתמיד קוטלים את ״בעל הממון״ כי זה מאד טרנדי בסוף באמת נשאר בלי ממון ובלי קבוצה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Hagiqq (0404-0909-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
לויטה במכבי חיפה - ron m. - 03-Sep-2014, 18:13
RE: לויטה במכבי חיפה - אופיר34 - 03-Sep-2014 22:39

קפיצה לפורום: