שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 1:58
הודעה: #36
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!!
חברים יקרים השחקן מספר אחד על המגרש היום היה הקהל נראה לי שכולנו לא קולטים ראבק מי יכול להזכיר לי כמות קהל ועידוד כזה בגביע הטוטו ? שאפו ענק !!
כשראיתי לפני תחילת המשחק שהבלם הרומני קיבל את הספרה 3 היתה לי צביטה קטנה...אבל אחרי המשחק אני אומר בלב שלם אחלה שחקן !!!
קנדה הגיע ל-2 מצבים טובים והיה אנוכי , הרוש עד הבעיטה לקורה היה חסר בטחון ולא תרם אח"כ הצטרף יפה משחק בינוני פלוס, הקשר הרומני נראה כמו פקיד בנק אבל בול פגיעה חרוץ ,שקט, עובד קשה ולא מתחכם, רן רול במשחק חלש אבל נלחם ומשתדל, אבו עביד לוחם אמיתי,אברג'יל עשה התקדמות מעונה קודמת ומזרחי משלב אותו בצורה חכמה, ערן לוי לקראת עונה גדולה(טפו , טפו,טפו) . ההגנה עומדת נכון עם 4 מאחורה ו-4 בקישור כשערן לוי וקאיודה תןרמים בלחץ על הגנת היריב ניכר שנעשתה עבודה בנושא הזה. משחק ההתקפה עדיין לוקה ההצטרפות של הקישור לא טובה גם ערן לוי מוסר מסירות גאוניות ונעמד במקום להצטרף אני לא מודאג יהיה בסדר...כמו שלא היה נכון לקטול אחרי המשחקי אימון בואו לא נתלהב סבלנות אמר אופיר ואני איתו בנושא הזה...2 נק' שאני לא רגוע מהם זה לויטה עד שאני לא רואה 5 משחקי ליגה מלאים אני חושש...ודודו זה או שיחוק העונה או מחדל העונה כי אם שילמו כל כך הרבה היו חייבים לבדוק כמו שצריך ולעקוב לא רק בריאותית גם כמה משחקים מלאים ....לי זה מרגיש כמו מאבק כוחות בין ערן לוי לבין דודו אמנם מזרחי נמנע מלהחליף אותם אחד בשני אבל ממש דק' בודדות אחרי ערן יצא ודאבור נכנס...
יצאתי עם טעם של עוד וזה הכי חשוב...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
Shaul (1313-0808-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה זה? איזה קבוצה פח!!! - דוד חטב - 13-Aug-2014 1:58

קפיצה לפורום: