שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
13-Aug-2014, 1:09
הודעה: #32
מה זה? איזה קבוצה פח!!!
משחק לא רע שלנו. אי אפשר לבוא בטענות על חוסר מחויבות רצון או השקעה.
משחק ההתקפה - אמרתם לבד. זו חולית ההתקפה ששיחקה בליגה הלאומית והיא חייבת שידרוג, כי אחרת לא נראה יותר מידי גולים .
לגבי ההגנה שלנו -
קנדה טוב התקפית אבל כמו טופי עושה הכל יפה עד לפעולה האחרונה ואז מחרב . שמעון הרוש הפתיע לטובה כולל פצצה לקורה. חסן היה בסדר, את סרגי אני לא יודע עוד לאכול. אני לא משוכנע שהוא הבלם המוביל. לא יודע להגדיר אותו כתחנה אחרונה כמו ליפנייה, ולא ראיתי במה הוא טוב ממנו.
בקישור עובייד היה אחלה, גבי אותו כנל כמו סרגי. משהו גמלוני כזה, לא מתחבר לי. סוג של צלישר רומני. לא רואה עדיין את השדרוג המיוחל.
דודו - לא רוצה לחרוץ גורלות אבל הוא לא נראה לי פצוע או כבד או חסר כושר. פשוט זה המשחק שלו. בעמידה מחכה שהכדור יגיע אליו. לא יודע אם צריך להשכיב 220 אלף יורו על שחקן כזה. לגבי נתניה לסיום - בשנה שעברה השחקן הכי טוב היה ערן לוי. השנה שוב זה עדיין הוא. אכשהו לקבוצה יש יותר אופציות אבל היא לא השתדרגה.
לגבי מכבי תא - דור פרץ המדובר זה ההוא עם הספרה 4 ? אם כן שחקן שחקן.
לגבי ההרכב שלהם - אייבינדר, אלברמן, ברק יצחקי, דור מיכה, עדן בן בסט , קרלוס גרסייה .. שכחתי מישהו ? כל אלה לא שיחקו, אז כנסו לפרופורציה.

אם הייתי מזרחי/שגב הייתי מגיע להסכם עם דודו ומשחרר את הבחור ואם אפשר מחפש גולר. זה לא חייב להיות חלוץ 9. גם שחקן כנף טוב מרול או אברג׳יל . מישהו שיוסיף מחץ שאין.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מה זה? איזה קבוצה פח!!! - טל.מ - 13-Aug-2014 1:09

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים