שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היום היינו צריכים להיות במוסקבה.
01-Aug-2014, 7:56
הודעה: #17
RE: היום היינו צריכים להיות במוסקבה.
(01-Aug-2014 3:33)זאב רווח כתב:  עוד פעם חבורת הזבל בסימפוניה ? אוהד נתניה בשם אמיר מדברר את קריית שמונה כאילו לקחנו בחלומותיו את הגביע ומדבר עלי שאני חולה סכיזופרניה ? על זה כבר נאמר הרצחת וגם ירשת ? גם זה שאתה מדמיין את עצמך בקריית שמונה אם היינו לוקחים את הגביע ואם קיודה לא היה מחמיץ ואם החלוץ שלהם לא שם לנו בעיטה לפינה בגול ואם ואם אז או אז היינו עכשיו ברוסיה

בוא אני אלך אתך יותר רחוק אם יגאל מנחם היה שם את הפנדל נגד שמשון תל אביב היינו לוקחים אליפות , אם עודד מכנס ודוד לביא היו מכניסים גול נגד הפועל ירושלים בשנת 81 היינו לוקחים אליפות ולא כפר סבא , ואם בזמן מתיאוס היינו מנצחים את בני יהודה דניאל יאמר אולי היה נשאר כאן והיינו לא משחקים נגד דינמו מוסקבה ברוסיה אלא נגד מאריבור באלופות , אבל מה לעשות והפנטזיות שלך אמיר הן הן אשר מצביעות על מחלה נפשית קשה אין לי מושג כי איני פסיכיאטר אבל כנראה שמחלות הנפש בשמותיהן מוכרים לך מניסיון אישי !! רפואה שלמה לך אמיר רפואת הנפש במיוחד !!!

טל.מ כל עוד אני מצחיק ומשמח אנשים אין לי בעיה עם זה , מה כן לגביך עם הפסימיות והדכאונות שלך ונהרות הדמעות שלך עד ונציה לגבי פינאס , עדיף להיות בצד הנכון !!

עם החמאס יש הפסקת אש ל72 שעות, אולי גם אתה תעלם לנו ל72 שעות?
היה פורום סביר עד ש״ביקשו ממך לכתוב פה״ ולזיין לנו במח

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: היום היינו צריכים להיות במוסקבה. - אריאל - 01-Aug-2014 7:56

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים