שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להכיר את האוהדים
12-Apr-2014, 16:50
הודעה: #36
RE: להכיר את האוהדים
(12-Apr-2014 15:08)nitzan כתב:  
(11-Apr-2014 20:24)אייל ס כתב:  אייל סגל בן 53+(יליד 60)יליד נתניה,גדלתי ב"משה שפירא" מול המגרש(נכד משני הצדדים למקימי נתניה).
אוהד,מגיל 9(סקופ מיוחד לשי עטר,כילד גרתי מגיל 3 ועד 10 בב"ש וכשהנוער של נתניה הגיע למשחק בב"ש הכיר לי שמוליק פרלמן את משה שלומוביץ שהבקיע כמה שבועות קודם שער ניצחון היסטורי במדי נבחרת הנוער במשחק נגד רוסיה ב69).
שרוף מגיל 11,מאותו נצחון בית 5:0 במחזור השני בעונת 71/2.
בשנות ה70 אוהד שרוף לא הפסיד אימון,מבית ספר היינו זורקים ת'תיק בבית ומגיעים למגרש ונשארים עד שאחרון השחקנים יוצא מחדר ההלבשה,בימי חמישי היה משחק נגד קבוצת הנוער,כשלא מעט פעמים ידו של הנוער היה על העליונה.
גר במושב גנות(עזבתי סופית את נתניה ב88)...ובמילים אחרות,אפשר היה להוציא אותי מנתניה,אי אפשר להוציא ת'נתניה מימני.

שאפו!
זוכר את ה-0:5 הזה ,נגד הכח מחזור 2 עונת 1971-72, 4 שערים של שפיגלר...
אשתי אומרת לי שאני פשוט לא נורמלי... הזיכרון שלי מיועד לדבריה רק לנושא אחד...(אגב,גם מירב אשתו של יוסי מאור אמרה לי את זה פעם..)ואני אומר לה,הנה תראי,יש עוד כמה כמוני...
רק שמחות..

לא זו בלבד שאני זוכר את המשחק, אלא אני אפילו זוכר שהכותרת במעריב הייתה "רסיטל יחיד של מוטל'ה שפיגלר". הנצחון הזה, לאחר ההפסד במחזור הפתיחה נגד מכבי ת"א, נטע תקוות לאליפות שנייה ברציפות, ואלו, לבסוף, לא התממשו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: להכיר את האוהדים - יגאל יהב - 12-Apr-2014 16:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 20 אורחים