שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שגב וגונן עשויים לקנות את חלקו של מאור בנתניה.
09-May-2014, 11:00
הודעה: #1
שגב וגונן עשויים לקנות את חלקו של מאור בנתניה.
ט
בין הצדדים קיים סעיף המאפשר לראשונים בעלות מלאה על המועדון שעלה לליגת העל. הבלם הניגרי סוריולה ינחת בארץ

מכבי נתניה סיימה את העונה למעשה עם ההפסד לעירוני קרית שמונה בגמר גביע המדינה אמש (רביעי), ובקבוצה מתכננים כבר את העונה הבאה, כשהשדרה הניהולית במועדון עשויה להשתנות. לוואלה! ספורט נודע שלאלי שגב ושמעון גונן ישנה אפשרות, לפי החוזה ביניהם לבין הבעלים הנוסף יוסי מאור, לרכוש את חלקו של האחרון במועדון. לפי גורמים במועדון, שגב וגונן אכן שוקלים לעשות את הצעד שיגרום לעזיבתו של מאור. מאור מחזיק ב-25 אחוז מהמועדון, אך לא מעורב בנעשה, כשגם היום לדוגמה הגיעו לישיבת המנהלת גונן ושגב, ומאור לא נכח.

״לא הייתי מעורב בהתנהלות היומיומית ולא אהיה גם״, אמר מאור לוואלה! ספורט״. "אני בעל מניות ומחזיק בחובות ובזכויות של בעל מניות״. מאור ושגב אישרו את הידיעה ואת קיום הסעיף. מי שעשוי לעזוב כתוצאה מכך הוא המנכ״ל רועי דניאל, שדווקא זוכה להערכה מכלל השותפים בבעלות.

בקבוצה ינחיתו מחר או בתחילת השבוע הבא את הניגרי גגה סוריולה. הבלם סירב עד כה להגיע למבחנים אך עשוי בסופו של דבר להסכים לערוך כמה אימונים לפני חתימה רשמית. המאמן יוסי מזרחי מעוניין מאוד דווקא באדין צוצאליץ׳ אך בין הצדדים פערים כספיים וייתכן שסוריולה הוא זה שיחתום בסופו של דבר. גם עמנואל סאנדיי צפוי להגיע למבחנים.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-May-2014, 11:40
הודעה: #2
RE: שגב וגונן עשויים לקנות את חלקו של מאור בנתניה.
רק לא צוצאליץ בלם איטי חבל על הכסף , לגבי מאור נראה לי שסתם אופירה ואפי ישראל ניפחו את הסיפור
09-May-2014, 12:31
הודעה: #3
בהנחה ששגב וגונן היו אמורים לתת את חלקם ב8 מיליון המובטחים הם עכשיו יצטרכו לתת את מלא הסכום לבד בתוספת התשלום למאור שזה בערך עוד 4 מיליון האם הם ישקיעו כ14 15 מיליון שקל בקבוצה בעונה הבאה ? אני בספק גדול על סף הלא מאמין.

09-May-2014, 13:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 13:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #4
1. היו שני דברים ששגב היה נחרץ בהם בשיחה עם אופירע אתמול: שהתקציב בעונה הבאה יהיה 26 מיליון כולל הכל ושהוא הקפטן היחיד.
2. אני לא רואה קשר בהכרח בין העזיבה הצפויה של מאור לבין האפשרות שרועי דניאל ימשיך, אם הוא עושה עבודה טובה ומרוצים ממנו והוא גן אוהד את הקבוצה אז למה שיעזוב.
3. אני מעדיף ששגב יקנה את החלק של מאור, גם על חשבון הקטנת התקציב, מאשר להכניס שותף חדש, מהסיבה הפשוטה שאי אפשר שיהיו שניים שמנהלים את העסק.
09-May-2014, 13:27
הודעה: #5
Re: RE: שגב וגונן עשויים לקנות את חלקו של מאור בנתניה.
(09-May-2014 12:31)amir כתב:  בהנחה ששגב וגונן היו אמורים לתת את חלקם ב8 מיליון המובטחים הם עכשיו יצטרכו לתת את מלא הסכום לבד בתוספת התשלום למאור שזה בערך עוד 4 מיליון האם הם ישקיעו כ14 15 מיליון שקל בקבוצה בעונה הבאה ? אני בספק גדול על סף הלא מאמין.

אולי בגלל שאשתו היא הבת של יוסי מאור?

09-May-2014, 13:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-May-2014 על ידי 13:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
(09-May-2014 13:27)amir כתב:  
(09-May-2014 12:31)amir כתב:  בהנחה ששגב וגונן היו אמורים לתת את חלקם ב8 מיליון המובטחים הם עכשיו יצטרכו לתת את מלא הסכום לבד בתוספת התשלום למאור שזה בערך עוד 4 מיליון האם הם ישקיעו כ14 15 מיליון שקל בקבוצה בעונה הבאה ? אני בספק גדול על סף הלא מאמין.

אולי בגלל שאשתו היא הבת של יוסי מאור?

ידוע, מה זה קשור?
רועי דניאל יהיה על תקן שכיר במועדון, אם הוא אוהב את המועדון ואת מה שהוא עושה אז למה לא.
אני לא חושב שיוסי מאור יטיל וטו אם וכאשר תוצע לרועי דניאל האפשרות הזו.
בסופו של יום אני לא חושב שמדובר פה בפרידה בריב ובשנאה אלא במחלוקת שלא ניתנת לגישור על עניין התקציב.
09-May-2014, 13:57
הודעה: #7
סבבה אחלה טלנובלה בישלת להם שם לא יקרה.

09-May-2014, 14:09
הודעה: #8
אז יבוא מנכ"ל אחר, יותר חשוב שתהיה בעלות יציבה במועדון.
09-May-2014, 14:20
הודעה: #9
לא צריך ללכת רחוק לב ובלדב עדיין באזור .

09-May-2014, 14:41
הודעה: #10
(09-May-2014 14:20)amir כתב:  לא צריך ללכת רחוק לב ובלדב עדיין באזור .

בלדב כבר קיבל תפקיד בעונה הבאה, אז אולי זה יילך לגיל לב או שיבוא מישהו אחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים