שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הכלבים נובחים והפער גדל
22-Feb-2014, 23:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Feb-2014 על ידי 23:41 טל.מ.)
הודעה: #61
הכלבים נובחים והפער גדל
(22-Feb-2014 23:39)פיליפצוק כתב:  
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

אוהדי נתניה רוצים לראות כדורגל טוב+ הישגים ובשביל זה צריך מאמן בכיר עם שחקנים טובים ואיכותיים ולא מאמן סטלן עם שחקנים בינוניים מינוס.
"השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים".
כבר אמרתי לך שאין לך מושג?
"בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה" חכמולוג גדול בדיעבד.

אמרת לי. אתה סמכות למשהו ? אתה בעיני חסר הבנה בסיסית בענף ולוקה במחשבה מבולבלת . נו אז ?
לידיעתך הגאונית אמרתי את זה גם בתחילת השנה כשהסגל נבנה. אתה רשאי לבדוק .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2014, 0:00
הודעה: #62
RE: הכלבים נובחים והפער גדל
השנה אי אפשר לבנות סגל לליגת העל. תקציב של 6-5 מיליון ש"ח שכר שחקנים מתאים לבנות קבוצה בכדי לעלות ליגה וליצור שלד בסיסי של 6-4 שחקנים שמתאימים פחות או יותר לליגת העל.
התקציב הכולל של מכבי ת"א השנה נע סביב 100 מיליון ש"ח ולמרות שהם הקבוצה הטובה והעשירה בישראל הכדורגל שלהם משעמם מאוד. אני לא מבין איך אוהדים חושבים שאפשר לבנות בליגה הלאומית קבוצה אטרקטיבית עם סגל לליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
23-Feb-2014, 0:11
הודעה: #63
(22-Feb-2014 23:11)טל.מ כתב:  אני גם מרים משקולות אז אל תרגיז אותי ..
לאופיר - עטר אימן פה 10 שנים. אתה תתייחס לבעט ורוץ למעלה אני אזכר בשנתיים האחרונות שהיה בנתניה יופי של כדורגל. שחקנים כמו עזראי מפולסקי דגני דג׳אני סבע מוגרבי ובן הרוש בשיאם הביאו אותך לחצי גמר גביע ולהצגות לפרקים בקופסא. אני מבין ששכחת . חבל.
קידום שחקן צעיר - לא אמרתי מישהו מהנוער. גם צלישר שחקן צעיר אבל הוא לא זה שיקדם אותנו . הכוונה היתה לבנות מישהו כדי שאפשר יהיה לקבל שחקן לשנים הקרובות לליגת העל ולא לשחרר חצי מהסגל כי כולו שחקנים שסיימו את הקריירה.
מטרות - מה אתה מיתמם לא ברור לי..? תחשוב שתי דק לבד ותגיע בדיוק לאותן מטרות. הישרדות או התברגות בפלייאוף העליון . אין יותר ולא יהיו בשנים הקרובות לפחות.
מכבי נתניה כן בנויה על ערן לוי . הוא השחקן היחיד שמזכיר שחקן כדורגל כל השאר חוטבי עצים ושואבי מים.
שורה תחתונה - אני מסכים עם אייל סגל. בכסף שהושקע בתקציב השחקנים היה אפשר לבנות שלד טוב יותר שיוכל להמשיך לשנה שניה.
ועכשיו נשאלת השאלה איזה כדורגל אתה ואוהדי נתניה רוצים לראות ?
שמרני שבלוני משעמם ? נגיד אשדוד ..?
הרפתקני מהיר טכני ? נגיד סכנין ?

זה המקסימום שנגיע אליו אלא אם כן תשובה שם פה עכשיו 30 מ ש לפחות ..

עטר אימן 9 שנים זה דבר ראשון. חוץ מזה להגיד יופי של כדורגל ועטר זה לא הולך ביחד. אני מסכים שבשנה האחרונה שלו הוא טיפה התחיל להבין איך אמור להראות כדורגל אבל זה קרה יותר בזכות עזרא, דג׳אני, מוגרבי וסבע ופחות בגללו. ונכון שתוצאות הוא הביא (בדיוק כמו שמזרחי מביא עכשיו) , אבל בדר״כ זה לווה בכדורגל מזוויע שהתבסס על מקריות. אני מצפה שאם נתנו לעטר 9 שנים קרדיט למרות האנטי כדורגל שלו , למזרחי יתנו לפחות עוד שנתיים שלש.
אני לא מתמם לגבי המטרות (למרות הנסיון של אייל ואביתר להנמיך ציפיות). אני לא יודע מה צופן בחובו העתיד וברור לי שהכל יכול לקרות. אם שגב ושות׳ יצליחו מעבר להשקעתם המבורכת לגייס עוד תורמים וספונסרים יהיה בהחלט אפשרי להרים תקציב מכובד, ואם לא גם ב20-25 מליון אפשר לעשות משהו.
אתה יכול להמשיך עם הקביעות ההזויות שלך אבל להגיד שרק ערן לוי יודע כדורגל במכבי נתניה זה סתם אמירה שמתאימה יותר ליציע העיתונות ולא לבן אדם רציני. שריקי, טופי, קיודה, ליפנייה, רול הם חוטבי עצים ?? תאמין לי שאם כבר אתה מזכיר איך צריך להראות שחקן כדורגל ערן לוי הוא האופציה האחרונה לדוגמא אין שחקן צריך להראות (ולא נכנס שוב לוויכוח הזה).
אתה יכול להסכים עם אייל ואני לא חייב. בינתיים כנראה שמזרחי צדק בהחלטות שקיבל. אף אחד לא יודע איפה היינו היום אם היו בונים סגל אחר שמתאים לחשיבה שלך. בכל מקרה כנראה שהיה לך מה להגיד...
וברור שאני רוצה כדורגל מהיר והתקפי. וסכנין היא לא המודל שלי (מה עשית לי מהם עכשיו??). אם מזרחי יקבל את התקציב והכלים אני מאמין שזה מה שיקרה. יקח שנה שנתיים או שלש ,בסוף זה יקרה
23-Feb-2014, 0:29
הודעה: #64
אתם טועים גם בתקציב שיא של ליגה לאומית אי אפשר לבנות סגל לליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Feb-2014, 0:30
הודעה: #65
הכלבים נובחים והפער גדל
סכנין היא דוגמא ,שאמנם כרגע בירידה, למשחק התקפי בכסף קטן וזה מה שיהיה שנה הבאה. אנשים מקורבים כותבים כאן בפורום שהתקציב גג יגיע ל20. הייתי מציע שתתחיל להאמין.
השחקנים שבשמם נקבת חסרים יסודות של משחק .. תעשה לי טובה בחייך.. רן רול שחקן שיכול לשחק בליגת העל ?
שריקי בסוף הקריירה ליפנייה כנל קיודה חובת ההוכחה עליו. הוא מהיר ואולי גולר. טופי שחקן הגנה מצוין וחסר יכולת התקפית. שים לב - כולם שחקנים משלימים .. לא יעזור לך.
ברור לי שמזרחי ימשיך . מוסרית הוא הרוויח את זה. מבחינת כדורגל ההיסטוריה של מזרחי לא מבטיחה לנו גדולות. פיהוק או עצבים.

23-Feb-2014, 0:38
הודעה: #66
מזרחי הוא המאמן הטוב ביותר שתמצא בארץ והמינוי שלו הוא הצלחה ענקית. בני סכנין היא לא דוגמא לכלום זו קבוצה חלשה מאוד עם ניהול גרוע , קהל גרוע ומאמן גרוע. שכחתם שכסף הוא חלק מרכזי מהעניין ועם תקציב של 20 מיליון ש"ח אתה יכול למצוא את עצמך או בצמרת הגבוהה או בתחתית נאבק נגד הירידה בלי קשר לזהות המאמן.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Feb-2014, 0:40
הודעה: #67
אם התקציב ינוע סביב ה20 25 מיליון אז עדיף להביא שלושה תותחים והשאר צעירים כמו חסן קאיודה צלישר ועוד שלושה שחקנים מטוברוק במסגרת ההסכם
צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes לואיס מריןןןןןןןן's post:
yaron73 (2323-0202-2014201420142014)
23-Feb-2014, 0:48
הודעה: #68
בתקציב של 20 מיליון ש"ח הייתי בונה קבוצה חדשה לחלוטין ומשלב בה מהסגל הנוכחי רק את ערן לוי , לויטה , בן מלכה , צלישר וקאיודה.

"כל החיים בלב את אלופה"
23-Feb-2014, 0:54
הודעה: #69
הכלבים נובחים והפער גדל
(23-Feb-2014 0:48)yaron73 כתב:  בתקציב של 20 מיליון ש"ח הייתי בונה קבוצה חדשה לחלוטין ומשלב בה מהסגל הנוכחי רק את ערן לוי , לויטה , בן מלכה , צלישר וקאיודה.

צלישר בעיניך קשר אחורי ראוי?

23-Feb-2014, 0:58
הודעה: #70
יש לו פוטנציאל. היתה לו תקופה לא רעה כרגע נמצא בירידה ולא מספיק טוב. מקווה שבן בנימין יחזור.

"כל החיים בלב את אלופה"
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים