שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה
10-Jan-2019, 2:02
הודעה: #11
RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה
מסכים איתך לחלוטין עידו , אבל למדתי להכיר את אייל סגל במשך השנים , זה מסוג האנשים שהוא רגיל ללחץ רגיל לשחות כמו כל דג חי כנגד הזרם , מה לעשות שצריך לפעמים את המבוגר האחראי ???
הניהול מצוין הצוות המקצועי פשוט מקצועי וחי את הקבוצה , בהתחלה גם אני כעסתי קצת על הפזרנות של אייל סגל אבל אז הבנתי שמה שלא רואים מכאן רואים משם .
ההבנה שלי שוב בשביל להפוך למועדון גדול באמת צריך הרבה יותר מ 4000 מנויים , כשהגיע ל 10000 מנויים אפשר לומר שהדרך הארוכה כן צלחה , מה שעושה אייל סגל זה להחזיר את האהבה למועדון משהו שהלך לאיבוד אצל הרבה אוהדים שרואים רק את הרצון להצליח אבל חוסר הסבלנות גורם לחוסר ההצלחה .
גם אני הייתי מהאוהדים הפאנטים האלו אבל לוקח זמן להבין , ואייל סגל כמו מורה מדריך ומפקד טוב יצטרך ממש כמו אבא או סבא ללמד את האוהדים איך להיות אוהדים באמת . את זה אף פעם לא ניסו מעולם לעשות !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jan-2019, 18:02
הודעה: #12
שובל גוזלן עובר לקפריסין שיהיה לו בהצלחה.
עכשיו נתניה מפמפמת כמה בציארי גדול כאילו שכבר חושבת על המכירה הבאה. מה קורה פה? קוגבניה יושאל(בצדק). מה עם חיזוק. ואם עזרא יעדיף את המשכורת השמנה בבש? מה עם אלטרנטיבות אחרות? אין זרים? החלון נסגר עוד שבוע.
29-Jan-2019, 14:56
הודעה: #13
חזום אני מאמין שיגיע חיזוק .
קוגבניה , גוזלן , בריק , שחף , עזבו .
יגיעו 3-4 שחקנים במקום .
השאלה היא האם יגיעו צעירים מבטיחים ?? בסגנון של קניקובסקי וברשצקי ??

לפי מה ששומע זיקרי מהפועל תל אביב , ואולי חן עזרא , לי אישית חסר גם טל כחילה ויגו שמאלי במקום בורשטיין
29-Jan-2019, 19:09
הודעה: #14
נראה לי מוכרים בלבד. מקווה שאתבדה.
מה שבטוח שמגן שמאלי וקשר התקפי זה מאסט.
29-Jan-2019, 19:30
הודעה: #15
למרות שלדעתנו זה מאסט לא נראה לי שיגיע מגן שמאלי , מכבי חיפה רוצה את ירדן כהן , איזה טעות היתה לא לקנות אותו מרעננה ...הוא וטויטו היו סוגרים את הפינה הזאת להרבה שנים חבל פשוט פספוס .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים