שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה
25-Dec-2018, 13:12
הודעה: #1
משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה
מעריך ומוכיר תודה לאייל סגל אבל לתחושתי הסובייקטיבית מרגיש שהקבוצה מדשדשת לבינוניות.
נכון יגידו החלון לא נפתח. עדיין לא שוחררו שחקנים ועדיין לא הגיעו אחרים אבל משהו בהרגשה שלי נראה שאייל הבין שלהחזיק קבוצה זה עול גדול מידי.
מה היה לנו:
שוחררו/נמכרו (בצדק מבחינתי) שני הכוכבים שלנו. השחקנים שבשבילם באים לראות כדורגל שמח ונשארנו עם שחקנים אפורים .חסרי ברק. בינוניים.
אמנם הגיעו מלמד ובציארי אבל זה עדיין לא זה.
יש לנו הגנה חלשה. מגינים שמאליים ברמת אמצע טבלה בליגה לאומית. בלם זר שפציע ובקושי משחק ומחליטים לשחרר דווקא את הוייבך שאמנם קצת נחלש אבל עדיין בשתי רמות מעל ההגנה האפרורית והחלשה שלנו.
גם יש פירסומים שכחלון עובר לביתר. אמנם יש לו לקויות בהבנת /סגירה הגנתית ועבירות פזיזות באיזורים מסוכנים אבל בכל זאת זה לא שחקן שאשחרר.
הקישור שלנו אנמי חסר ברק. בינוני .חסר יצירתיות .בינוני ומשעמם וכך נראית כל הקבוצה.
השנה ננצח פה ושם(בתוצאות קטנות). נפסיד פה ושם ונחכה לשיעמום הבא.
חוזר ואומר זו הרגשתי האישית ויכול להיות שפתאום בינואר כל התמונה תשתנה.
אגב. גם הפורום משקף את הקבוצה. משעמם .לא קורה כלום(-:
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Dec-2018, 14:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Dec-2018 על ידי 14:15 זאב רווח.)
הודעה: #2
RE: משהו לא טוב עובר על מכבי נתניה
לא קורה כלום בפורום כי אייל סגל וקליינמן לא עונים לפרטיות , ביקשתי מהם להחזיר את הענין של האפליקציה דרך הטלפון אבל שניהם לא חזרו !!! כנראה שהפורום מענין אותם כקליפת השום . כל החבורה הזאת שהיתה עם אייל סגל השתמשו בפורום רק כשזה היה נוח להם לבקר או להגן על מן דהוא שהיה מחזיק בניהול המועדון . מאז שאייל נכנס לקח את המועדון עליו ואיני בא אליו בטענות אבל קצת להיכנס לפורום הוא לא עשה אלו שהיו איתו כמו אופיר , וההוא ממודיעין ועוד כמה.... כבר לא מוצאים נכון להיות בפורום מהסיבה שהם לא רוצים לבקר ולהביע דעה פשוט מפחדים לבקר ...

לגבי הבינוניות חזום , אם בינוניות אומר להישאר בליגה אני מסכים . לשחרר את הויבך ? בבלם זר אחר ??? סך הכל רוצים לחסוך בהוצאות החוזה הכבד של הויבך . אם כבר הייתי משחרר את וארגוץ' שהוא פציע וכל עונה מחסיר שליש מהמשחקים ....בעמדת המגן השמאלי עדיין אין חדש ...בענין כחילה עדיין מתמהמהים לפחות היו מדברים עם השחקן אם הוא רוצה להגיע לנתניה !!!

לגבי ההרכב טעות לפתוח עם אביב אברהם הוא פשוט לא בכושר , אלקסלסי עשה טעות עם היציאה שלו בשער בגביע אבל טוב לראות עכשיו בזמן אמת מה הוא שווה . לא מבין למה לא לפתוח עם פיניש ואולסק קשרים אחוריים ? נקווה לתוצאה טובה .
25-Dec-2018, 15:08
הודעה: #3
מניח שתחזוק אפליקציה טאפטוק עולה כסף ועשו שיקול כספי כמות משתמשים/עלות.
ציפיתי לראות צמיחה בכמות האוהדים .האוהדים שמגיעים הם אותם אוהדים שהגיעו לפני 10 20 30 שנה. שנה שעברה בגלל הכדורגל היפה היתה עליה מסויימת. השנה חוזרים למספרים הרגילים.
הסיבה .כדורגל משעמם. אין מטרות. מעבירים עוד עונה.
25-Dec-2018, 16:59
הודעה: #4
הקבוצה משעממת מה לעשות. וכל הדיווחים האלה על הויבך לא מוסיפים בריאות, קשה להזדהות עם המועדון היום. דרך אגב עלות tapatalk היא 10 דולר לחודש ... אז קשה לי להאמין שיש כאן ענין כלכלי. גם להחזיק את הפורום עולה כסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (2525-1212-2018201820182018)
25-Dec-2018, 21:22
הודעה: #5
נו זה מה שאמרתי טל.מ זה לא ענין של כסף זה פשוט מאוד לא רוצים להעביר ביקורת ולא משנה אם היא בונה או הורסת ...
אני לא חושב שאנחנו קבוצה משועממת , פשוט מאוד ניסינו בתחילת העונה לתקוף מכל מצב וקיבלנו תבוסות והגענו למקום האחרון , לפעמים עדיף לחיות מכוער או כהגדרתך משעמם מאשר למות יפה

בקשר להויבך אני מקווה מאוד שלא יעשו שטויות שנצטער עליהן מאוחר יותר
01-Jan-2019, 21:39
הודעה: #6
השנה הקבוצה יותר אפורה בגלל כל קבוצות הליגה שלא משחקות כדורגל אלא כולם רק הגנה ומתפרצות כי ככה המאמנים הפחדנים של הליגה שלנו יכולים לשמור פחות או יותר על המקום שלהם .
לגבי הפורום כולם מעדיפים את הפייסבוק כי הוא יותר נגיש ואם אייל יבין שאם הוא יכנס לפה הוא יפתח את הפורום ולא את הפייסבוק ככה יכנסו יותר לפה אבל כניראה אין לו רצון בכך כי הפייסבוק יותר נגיש ויותר נוח להגיב לכל אחד
04-Jan-2019, 3:01
הודעה: #7
ברגע שהמאמנים רוצים את בן ווהאבה במקום טים הויבך ומביאים בלם בן 31 מספרד ליגה שניה זה אומר הכל , המאמנים עם כל האהבה שלי אליהם לא צריכים להסתכל על כמה חוזה השחקן אלא האם הוא טוב יותר לקבוצה או פחות טוב .
יש בצ'כיה הרבה בלמים טובים זולים יש גם יקרים יותר בבולגריה הבעיה כנראה שאין לנו באמת סקאוט ראוי או שמלכתחילה זה היה סתם ג'וב ...חזרנו לימי לב ובלדב ....במקום לחפש צעירים מבטיחים מחפשים שחקנים לפני פנסיה
09-Jan-2019, 10:47
הודעה: #8
כאשר יגורנו(ראה מה כתבתי בתחילת הפוסט) בא לנו עושה רושם שאייל כבר הבין שלא יכול להחזיק קבוצה. חבל. עצוב. אני הייתי מציע שינסה לגייס שותפים שיורידו ממנו את העול הכלכלי. אייל ניהל את הקבוצה בצורה מצויינת והביא גאווה לאוהדים. השנה חסר לנו הברק וחדוות המשחק. מקווה מאד שישאר ומקווה שיידע לסנן תגובות של גורמים אינטרסנטים .
09-Jan-2019, 18:09
הודעה: #9
הוא לא יעזוב , יש לו אופי אמיתי של לוחם קרבי , הוא לא נבהל מפוסטים , אבל כן הייתי מצפה מאוהדים לא ללכלך על בעלים על כל בעלים , הם סך הכל באים עם רצון טוב ושמים המון המון כסף מהכיס .
09-Jan-2019, 22:41
הודעה: #10
אחרי כל כך הרבה שנים, סוף סוף יש ניהול כמו שצריך בנתניה. ועכשיו זה בסכנה.
בתחילת השנה, שהקבוצה, כמו הרבה קבוצות אחרות, לא אספה נקודות, לא שמענו מילה על "המעמד של דראפיץ'". בניגוד ל90% מהקבוצות האחרות. זאת היתה דוגמא אמיתית בעיני לרמה הגבוהה של אייל.אם הוא יילך, המכה תהיה קשה מאוד.
The following 1 user Likes idobenami's post:
זאב רווח (1010-0101-2019201920192019)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים