שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים 2018-2019
04-Jun-2018, 15:43
הודעה: #81
RE: עונת המלפפונים 2018-2019
(04-Jun-2018 14:37)אלדד כתב:  לא צריך יותר מ-3 חלוצים
מלאדה חלוץ שלישי, גוזלן חלוץ שני וחסר את החלוץ הראשון

טעות.

תחשוב שהמוביל יהפוך לקייטה, זה קורה. גוזלן ראשון ומלדה מחליף. אחד מהם לא כשיר... או חלילה שניהם? זה קרה כבר, זה יקרה. צריך 4 + מלדה. נגיד, וויסמן+גוזלן, עוד חלוץ מהלאומית כמו גאנם ומלדה, או זר במקום וייסמן.

פחות מזה לא מספיק, אם נאבד את דיא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jun-2018, 16:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2018 על ידי 16:04 אלדד.)
הודעה: #82
מלאדה בתוך חלוץ שלישי לא יראה דקות משחק בקושי יקבל 500 דקות..
בתוך חלוץ חמישי הוא לא ישחק בכלל ועדיף כבר להשאיל אותו שיצבור ניסיון
המאמנים לא יפלו שוב בחלוץ זר עד כדי כך שהוא לא יתאים אפילו להיות חלוץ שלישי..

זר, גוזלן, מלאדה, קוגבניה, חאג' זה די והותר לקבוצה שמשחקת רק עם חלוץ אחד
ואם באמת ייווצר מצב קיצוני בודד שבו 2-3 חלוצים לא כשירים לא יקרה כלום אם נשחק משחק אחד עם חלוץ מהנוער..
04-Jun-2018, 16:36
הודעה: #83
לא נראה לי ששומרים זר בעמדת החלוץ. בהנחה שוייסמן והמגן השמאלי של חיפה יגיעו אז ישמרו זר ל50 50 או אחורי. מקווה מאד שקניקובסקי יגיע.
04-Jun-2018, 20:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jun-2018 על ידי 21:09 זאב רווח.)
הודעה: #84
חזום העיסקה עם קניקובסקי סגורה אבל יש בעיה עם הבעיות של עכו ....
בנתיים 2 ההחתמות של טוויטו וגוזלן מאוד מאוד משמחות , פשוט שאפו עם ההברקה עם גוזלן הפתעה , לגבי טויטו כולם סגורים שאם סאן מנחם מגיע הוא מגן שמאלי ראשון ? אני לא בטוח לפי מה ששמעתי טויטו היה מצוין בעפולה .
צריך עכשיו להתרכז בקשר אחורי וקשר 50-50 , הלוואי ויבוא או צעירי או בנבנישתי שניהם מאוד אנרגטיים

אלדד שכחת את סאם וורנר חלוץ
04-Jun-2018, 22:02
הודעה: #85
יופי של החתמות 2 שחקנים רעבים , טויטו מגן מעולה , לא בטוח שאם סאן מנחם מגיע הוא משחק לפני טויטו.
04-Jun-2018, 23:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jun-2018 על ידי 8:24 Naktal.)
הודעה: #86
לא נראה לי שיגיע חלוץ זר עם ההחתמה של גוזלן. הוא לא נראה לי היה חותם אם לא היו מבטיחים לו להיות החלוץ המוביל אז כנראה שיגיע קשר שיצטרך להעלים את החיסרון של ניקו וגלזר..
לפגוע בול בעמדה הזאת וקישור מוחמד, זר ואברהם נראה לי כבר זה טוב לליגה שלנו ואפשר להודות בזה.
בשער דני עמוס הוציא הודעה ואפשר להיות רגועים. דין גל/אלקסלסי אחד מהם יהיה המחליף שזה בסדר.
מגן ימין: אם חגי וויקי נשארים זה מספיק.
בלמים: יש לנו שתיים ראשונים אבל אם בונים על תירם כבלם שלישי אנחנו בבעיה וגם לני אהרון זה לא מספיק מקווה שנמצא תחליף ראוי שיכול למלא את החסר במקרים של פציעות והרחקות.
מגן שמאל: טויטו ועוד אחד. צריך מישהו עם קצת יותר ניסיון בליגת העל סאן מנחם יכול להיות סביר צריך להיות חכם בעמדה הזאת שלא ניתקע שוב עם חורים בצד הזה.
קשר אחורי: עלי מוחמד, שחף... זה לא נראה מספיק טוב תכלס עלי מוחמד יכול לעשות את זה טוב הוא גם יודע לשלוח כדורים קדימהאבל אולי עדיף לשחק איתו כקשר 50:50 ככה מרוויחים את היכולת ההתקפית שלו.
קישור 50:50: אביב אברהם, דידייה קוגבניה, בלאי - צריך עוד שחקנים לעמדה הזאת בגלל העזיבה (כנראה) של גלזר ואולסק אבל יש דיבור על עוד קשר זר וכנראה על מנחם/בריק מה שנראה שמבינים שצריך לעבות את החוליה הזאת.
ערן לוי: תכלס אצלנו במערך העונה היה לו פשוט תפקיד חופשי לגמרי אם הוא נשאר אז סה"כ צריך לעבות את שתי העמדות האחרות של ההתקפה בשביל שיהיה לו חילוף. אם הוא עוזב אני לא חושב שצריך להביא עוד מישהו בסטייל שלו שפחות רץ על המגרש אבל מביא מספרים אפשר לשחק כמו ששיטת היהלום באמת נראית וזה עם שתי חלוצים ופשוט להביא עוד שחקן שיותר משחק במרכז וככה תיהיה יותר נוכחות ברחבה בשונה ממה שהיה בשנה לפעמים שחוץ מספורי כמעט ולא הייתה נוכחות ברחבה ולחץ על הבלמים יכול להוביל לחטיפות רבות.אני פשוט לא חושב שיש תחליף לשחקן כמו ערן לוי שיכול להביא מספרים מדהימים למרות שהוא לא חלוץ חוד ואם הוא עוזב חייבים לשנות קצת גישה ופחות לבנות על גולים מכדורי שוער ובעיטות מ40 מטר.
עושה משחק:כרגע יש את רוזנסקי שהייתי רוצה לראות אותו מקבל דקות קניקובסקי לדעתי שחקן שלגמרי יכול לפרוץ אצלנו, אם ילמד גם את השיטה לשחק עם ערן לוי זה תמיד יכול לקדם שחקנים שחדים מול השער חוץ מזה ראיתי שהוא שחקן שמתערב במשחק וצריך אחד כזה שמוציא התקפות טוב לריצה של השחקנים. פיראס מוגרבי גם יכול להיות אופציה ולדעתי באמת אם דיא סבע נמכר חייבים להשקיע בהבאה של שחקן שיש לו סיכוי טוב לפרוץ/לתת עונה טובה כדי לשחזר את הפליאוף העליון מהשנה.
חלוץ: גוזלן, מלאדה, ברמי, ירושלמי. בגדול נראה שבקבוצה אולי כבר יסגרו את העמדה הזאת וזה יספיק ותכלס זה הגיוני אם ערן ישאר אבל אם לא צריך לבדוק גם עוד אופציות.
צריך להתחשב בזה שהקבוצה משחקת בשיטה מסוימת אז צריך לחשוב על שחקנים מתאימים השוק דליל אבל אני מאמין שבקבוצה עובדים.
05-Jun-2018, 9:52
הודעה: #87
המגן השמאלי היהודי גונתן בורנשיין חתם לעונה אחת. בן 33 עם 38 הופעות בנבחרת ארהב. החתמה מעולה. נקווה שהגיל שלו לא יהיה לרועץ ומצד שני חשוב מאד ששחקן עם נסיון כמו שלו ייצב את ההגנה החלשה שלנו.
לפי פשכה גם יניב בריק בדרך.
בשורות טובות על הבוקר.
05-Jun-2018, 10:16
הודעה: #88
איזו החתמה חכמה המגן השמאלי , מצד אחד וותיק אבל נמרץ מצד שני הניסיון מדבר המון ...ויש איתו את טויטו שיתן לו פייט רציני ....סוף סוף העמדה הזאת סגורה .
לפי ספורט 5 לא נסגר הענין עם דן גלזר , אם הוא יסרב לחדש חוזה זה המפתח להשארתו בנתניה אם יחדש חוזה בתל אביב ישאילו אותו שוב ושוב .....

לא הבנתי איזה קשר יניב בריק הוא מיעט לשחק בפ"ת ואני לא עוקב אחרי שחקנים במכבי חיפה .
צריך לבדוק מה זה אומר לגבי "הטרייד " עם אולסק . אולי ילכו על נטע לביא ומוחמד עוואד או כסף ...
05-Jun-2018, 14:07
הודעה: #89
האם מישהו יודע באיזה רגל גוזלן בועט ? הוא ימני או שמאלי ?
גם אם קניקובסקי מגיע עדיין צריך לנו קשר- חלוץ שבועט בשמאל - נראה לי קניקובסקי ימני .
05-Jun-2018, 18:09
הודעה: #90
חייבים קשר אחורי דחוף (צריך כרגע שניים בעמה )גם אם גלזר נשאר או לא כרגע אני לא לוקח אותו בחשבון.
בלם שלישי חובה וחשוב שיהיה קצת מהיר ולא כבד במיוחד בצד ימין כשכחלון תומך בהתקפה וצריך חיפוי.
חלוצים יש ולא חסר לא לשכוח שיש את סאם וורנר שסיכם ויחתום מאוחר יותר .
קישור 50-50 בעיה שהייתה לאורך כל העונה חייבים מחליפים ראויים חבל שלא חטפנו את טל איילה מחליף טוב מאוד לעמדה הזאת.
כרגע קניקובסקי מתוקשר לביתר והפועל חיפה כרגיל כל שחקן שאנחנו רוצים ישר קופצים עליו .
אם לוי הולך אז להביא אולי את אזובל בתור חלוץ שני
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים