שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 2 הצבעות - 1 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
31-Oct-2017, 10:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Oct-2017 על ידי 10:37 דוד חטב.)
הודעה: #71
RE: קבוצת הנוער
(29-Oct-2017 11:47)אייל ס כתב:  1.ראם ג'והג'אה-יליד 99 משחק ב4 עונות האחרונות(הושאל עונה שעברה לטוברוק),הבקיע העונה 4 שערים.
2.רעננה עדיין מובילה.
3.תפקיד קבוצת הנוער לספק שחקנים לקבוצה הבוגרת(כל אימון בוגרים משתתפים 4-6 שחקנים מהנוער).
4.מפתיע שחטב לא התייחס לנצחון החוץ של נערים ב' אתמול....

האמת ניצחון מרגש היתה חסרה לי תמונה של איזיקוביץ
תן לי לנחש בני לא היה...בטח הוא ידע שהוא הולך להפסיד סידר לעצמו פעילות במקום אחר...

שנים אני טוען לאי סדרים מצד עירית נתניה ובעיקר מוטי שעיבי שניסה להשתיק את אייל עם איזה גביע בחופים...ידוע שאדון שעיבי ואיזיקוביץ כל שבת בבוקר נפגשים שותים וודקה ואוכלים ג'חנון...
אגב מה שמעצבן זה שכל העיתונות המקומית משוחדת...הרי אם היו בודקים היו מגלים שבאופן קבוע המאמנים בטוברוק מקבלים משכורת באיחור לפעמים משמעותי...
בעניין בני לם אין מה להוסיף פרט למה שכתבתם אני רק יזכיר שהמעסיק שלו היום היה אחראי להרחקה של בני שנה מהמגרשים תזכרו את נושא קני סייף...
לעולם לא האמנתי שזה אפשרי ...אבל כשאתה אדם ללא ערכים הכל אפשרי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Oct-2017, 10:40
הודעה: #72
(30-Oct-2017 19:13)חזום חזום כתב:  הייתי בטוח שההליך היחידי מול טוברוק הוא בבוררות בנוגע לסבע.
יש הליך אחר בבית משפט ?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(30-Oct-2017 17:11)חזום חזום כתב:  
(30-Oct-2017 14:48)אייל ס כתב:  
(30-Oct-2017 11:53)עידן444 כתב:  
(30-Oct-2017 11:13)אייל ס כתב:  מבחינתי,יפסיקו ההתייחסויות המקצועיות לשמיניות...האנרגיות שם אמורות להיות מופנות לנושאים המקצועיים בלבד.
לגבי 2002,עפתי משם לנערים א ולא הייתי חלק מ"החגיגה",אבל....
כל הנושא טעון ומאוד אמוציונלי,טוברוק בתחילת העונה ניסתה לפרק את הקבוצה והציעה לשחקנים המובילים חוזים שחלק משחקי הבוגרים במכבי נתניה לא מקבלים...ואכן 3 עברו ואחד נוסף עזב למכבי חיפה.
ולמרות ה"משבר",הצטרפו שחקנים מובילים מקבוצות אחרות שהשלימו את החסר,בשבוע שקדם למשחק הוצפו דפי הפייסבוק וקבוצות הווטסאפ שרלוונטיות לקבוצה בהודעות על כך שטוברוק עומדת לפרק את מכבי נתניה(במשחק) ואפילו,איזיקוביץ בכבודו ובעצמו ישב ביציע המיועד לו...
כל האווירה שמסביב השפיעה אמוציונלית על הקבוצה מתחילתה ועד סופה והתוצאה בסיום גרמה לכולם(שם) לחגוג(מעבר לנצחון הספורטיבי).

לתחושתי גם בנתניה יהיה העונה שילוב של שחקני נוער בקבוצה הבוגרת...

מעניין מתי מישהו יחקור מאיפה מגיע הכסף לחברה לתועלת הציבור שמאפשר לה לרפד נערים בחוזי בוגרים...

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש נושאים יותר קלים לבדיקה שעדיין לא נבדקים:
1.מדוע נשלל האישור ניהול תקין?(משנת 2016)
2.האם עירית נתניה רשאית לחתום איתו על הסכם כשאין לו אישור ניהול תקין כתוצאה משלילה?
3.מה פשר דמי ניהול ששולמו בשנת 2015 בשיעור של 2.6 מיליון ש"ח(מדובר בחל"צ שמבקשת תמיכות...).
4.מה עלה בגורל ה14.5 מיליון ש"ח שהתקבלו מהעיריה בגין פינוי המגרש,מדוע לא נעשה בהם שימוש לטובת החל"צ(בנית מגרשים חליפיים,כמו במכבי נתניה במהלך פינוי הקופסא) ומדוע העיריה ממשיכה לאפשר שימוש במתקן,תוך השקעת כספים בתחזוקתו,למרות ששולם כסף לפינוי לטובת הריסה(ראו מקרה "הקופסא").

וזה רק מעיון ראשוני בדו"חות הכספיים ....
ומה עושים עם כל הזהב הזה? בית משפט? מבקר העיריה? מבקר המדינה? משטרה? או כל התשובות נכונות?

אני שואל שוב. מה עושים עם כל אי הסדרים והשחיטויות האילו. איך זה שלא קם עיתונאי/עו"ד או כל רודף צדק ודרש לחקור עד תום את ההתנהלות של סוחר הילדים והעיריה.

31-Oct-2017, 10:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Oct-2017 על ידי 10:49 דוד חטב.)
הודעה: #73
עיתונות ארצית לדעתי זה לא מעניין אותם, במקומונים רובם מקבלי מעטפות ומי שלא כנראה אין לו אמצעים...יש לזה עלויות...
מה שמפתיע זה שאף חבר מועצה בעיריה לא שואל שאלות...כשהיה מדובר בהלוואה למכבי נתניה שמענו את כל הצדיקים...
31-Oct-2017, 11:37
הודעה: #74
(31-Oct-2017 10:48)דוד חטב כתב:  עיתונות ארצית לדעתי זה לא מעניין אותם, במקומונים רובם מקבלי מעטפות ומי שלא כנראה אין לו אמצעים...יש לזה עלויות...
מה שמפתיע זה שאף חבר מועצה בעיריה לא שואל שאלות...כשהיה מדובר בהלוואה למכבי נתניה שמענו את כל הצדיקים...
תוסיף לכאורה אחרי משפטים קשים. טוב להיות בצד הבטוח.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
31-Oct-2017, 14:16
הודעה: #75
(31-Oct-2017 10:48)דוד חטב כתב:  עיתונות ארצית לדעתי זה לא מעניין אותם, במקומונים רובם מקבלי מעטפות ומי שלא כנראה אין לו אמצעים...יש לזה עלויות...

אני חושב שהיה בקושי מתנגד או שניים למען האמת שאחד מהם זה הד"ר ששמתי לב שהוא נגד כל מה שלא קשור לבתי כנסת.
31-Oct-2017, 16:40
הודעה: #76
זה שאמרתי לעורך של ידיעות נתניה אחרי הטור שלו על החמור הלבן...
ביקשתי שיקח את כל העיתונים ב3 חודשים האחרונים ויבחן מי המועדון הבכיר בעיר(לאור הכתבות) ומדוע לא מפריע להם כל אותם נושאים ולעומת זאת כל תזוזה של "קונוס" בשפירא הופכת לכתבה.
ולכן,איש במכבי נתניה(בשלב זה),לא יעזור ל"רייטינג" שלהם.
The following 2 users Like אייל ס's post:
אלדד (3131-1010-2017201720172017), אלון (3131-1010-2017201720172017)
31-Oct-2017, 16:50
הודעה: #77
מעולה , אחרי הבוררות לא יהיה להם יותר על מה לכתוב , ואחרי שטוברוק תימחק שיכתבו על כדורסל
31-Oct-2017, 21:35
הודעה: #78
(31-Oct-2017 11:37)משה.ד כתב:  
תוסיף לכאורה אחרי משפטים קשים. טוב להיות בצד הבטוח.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

תדע לך שאני מה זה עדין....
04-Nov-2017, 15:14
הודעה: #79
3:3 נגמר נגד ראשון ...
מישהו היה מהלך המשחק ???
גולים ?
04-Nov-2017, 16:07
הודעה: #80
(04-Nov-2017 15:14)דוד חטב כתב:  3:3 נגמר נגד ראשון ...
מישהו היה מהלך המשחק ???
גולים ?
רק זה
תוצאת סיום:
הפועל עירוני ראשל״צ - מכבי נתניה 3-3 (דקה 18 ראם ג׳והג׳אה, 37׳ בן שבת(פנדל), שרעבי 74׳)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים