שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כן למושאלים
28-Aug-2017, 15:20
הודעה: #51
כן למושאלים
אם זה שוויסמן וגולדנברג לא ישנו את המצב מקצה לקצה - אני מסכים .הם ישדרגו אותנו ב10-15 אחוז. אתה מוותר על זה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2017, 15:23
הודעה: #52
RE: כן למושאלים
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
זאב רווח לא ידעתי שאתה אוהד מכבי נתניה אחי , מה עזבת את תחום המשחק? כנראה יש פרנסה טובה במחלקת הדוברות של מכבי נתניה
כמה בלופים אתם יכולים למכור תגידו כמה??!!
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

נתניה 1973 פישר קטן , לפני שאתה שם וזלין מהמקום שאתה מוציא את כל החרא הזה , לפני שאתה דורש חיזוק פה ושם , שים רק 10000 שקל לחיזוק הקבוצה , אחרי זה תדבר , מה קרה ? 3 מליון שקל מאוהד שעשה טובה רכש את המועדון לא מספיק ? הוא לא יצחק תשובה הוא לא אשר אלון והוא לא דניאל יאמר שבא לעשות סיבוב תקשורתי , ובוודאי לא אוסידון אסון ששלח אותך ....ותעשה מערוף אל תקרא לי אחי !!!

על מה שיש לנו תגידו תודה , אייל סגל אמר משפט חכם ואני לא עוזב אותו מאז שהוא כתב את זה כאן , :" עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה " , אתם יכולים לדבר ללאמפה , אין יותר השאלות ללא סיכוי אמיתי לרכש גם אם נרד ליגה זה שווה , ודרך שניה היא שלא משתוללים בכסף כמו בימי שגב בלי כיסוי מה שכמעט הוריד אותנו ליגה שלישית .

מי שחושב שצריך לנהל אחרת מוזמן קודם לשים כסף בלי לברבר הרבה , שיממן שחקן אחד בודד לא יקר מגן שמאלי ואם לא שלא יזיין במוח ....
28-Aug-2017, 15:38
הודעה: #53
כן למושאלים
(28-Aug-2017 15:20)טל.מ כתב:  אם זה שוויסמן וגולדנברג לא ישנו את המצב מקצה לקצה - אני מסכים .הם ישדרגו אותנו ב10-15 אחוז. אתה מוותר על זה ?

זה סתם ניחוש שמסתמך על שני מחזורים.

28-Aug-2017, 15:45
הודעה: #54
(28-Aug-2017 12:53)Shaul כתב:  
(28-Aug-2017 9:11)טל.מ כתב:  למה על כל פוסט פה ישר יש מישהו שצועק אל תהיו היסטריים ... תנו להתעורר בשקט. להביא את וויסמן היום זו ברירת מחדל . אי אפשר להשאר בלי חלוץ משמעותי עד ינואר. לא יודע מה ואם על הכוונת אבל אם אין וויסמן זו האופציה היחידה שיש. נחכה יותר מידי הוא פשוט ילך לקבוצה אחרת.

טל חבל על הויכוחים, יש אנשים שלוקח להם קצת זמן להבין מה שאחרים רואים לפני.
גם בשנת הירידה הם אמרו שהסגל מצויין.
2 העמדות זה הבדל בין לשרוד בשקט,לבין מלחמת הישרדות .
שאול, עשה טובה כי גם אתה חביתה לא קטנה. עושים משחק מצוין בב"ש אתה מדבר על סבלנות, משחקים מחצית רעה מול עכו ואתה מדבר על הישרדות.... נו בחייאת...

לא אתה ובטח לא טל רואים את הנולד לפני כולם.
אני עוד זוכר את ראיית הנולד שלכם היום לפני שנה. המכסימום שנתתם לנו זה הישרדות בלאומית.
צאו כבר מהקטע של המבינים הגדולים שמנסים להעיר את עיננו במחזור שני.
להיות סבלני זה לא אומר שאתה לא מבין או לא רואה מה קורה סביבך. הקבוצה צריכה חלוץ ולקבוצה יהיה חלוץ וגם אז דרך אגב אף אחד לא מבטיח לנו גדולות ונצורות.

הקבוצה תרוץ חודשיים שלשה ואז נעשה סיכום ראשוני. כל סיכום ותרחיש בשלבים מוקדמים שכאלה הוא בלשון המעטה לא רציני. מתאים יותר לאופירע, לא לאוהדים רציניים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
זאב רווח (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 16:24
הודעה: #55
תסתכלו בדקה ה 86:00 של המשחק ערן לוי בא להוציא קרן שחקן של עכו מושך בחולצה של הויבך הבלם ומפיל אותו מול עיני השופט הכי קרוב אליו . אם היה נותן מה שמגיע לא מה שלא מגיע היינו מנצחים גם בכדורגל חרא בלי לב את המשחק
28-Aug-2017, 16:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2017 על ידי 16:42 אלדד.)
הודעה: #56
(28-Aug-2017 16:24)זאב רווח כתב:  תסתכלו בדקה ה 86:00 של המשחק ערן לוי בא להוציא קרן שחקן של עכו מושך בחולצה של הויבך הבלם ומפיל אותו מול עיני השופט הכי קרוב אליו . אם היה נותן מה שמגיע לא מה שלא מגיע היינו מנצחים גם בכדורגל חרא בלי לב את המשחק

צודק 100 אחוז השופט 2 מטר מהאירוע ולא שרק בגלל שנתן כבר אדום, חשבתי שאני היחיד ששמתי לב לזה, הגיע לנו פנדל ברור
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 16:47
הודעה: #57
לדעתי ניב גולדשטיין חייב לפנות עם הסרטונים של שני המשחקים ולהתלונן לפני יו"ר איגוד השופטים בלי פרסום רק על מנת שיתקנו את עצמם ויפסיקו לדפוק את מכבי נתניה
28-Aug-2017, 17:15
הודעה: #58
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

(28-Aug-2017 12:16)netanya1973 כתב:  תעשה חישוב כמה כסף המועדון מקבל : מינהלת , טוטו, טלוויזייה, מינויים, ועוד הקצבה מהעירייה, ולפי מה " שהתחזקנו " לא היינו צריכים בכלל להשקיע אז למה לא לדרוש חיזוק למה בגלל שאולי במועדון לא רוצים להשקיע אז למה המועדון נרכש היה עדיף להישאר תחת מפרק והיינו מתנהלים יותר טוב,
לבא ולשלוח כול מיני מסרים מכול מיני דוברים שנדלחו דרך המועדון ולהגיד שלא צריך חיזוק זאת עבודה בעיניים כי חיזוק אנחנו חייבים, והשיטה של ההשתקה ע"י דוברים שמונעים מתוך המועדון לא יצליח חבל לכם על הזמן

(28-Aug-2017 12:32)netanya1973 כתב:  מה קרה חברים ויהלומים צהובים !!!
מה קרה מישהוא זרק לכם את האמת בפנים איפה אתם אני ממתין לתגובות הוא שאתם מחכים להוראות מלמעלה מה להגיב !!!

(28-Aug-2017 12:42)netanya1973 כתב:  אני שליח של האוהדים האמיתיים אלה שאין להם שם אינטרס לקבל תפקידים,
מה אתה יודע בכלל, את מי אתה מכיר במועדון,
אייל קיבל את הקבוצה במתנה מעיריית נתניה רק בגלל שצביקה ליבר רצה לרכוש אותה, ואם אתה יודע צביקה ליבר הוא לא אהבת חייה של פיירבג הוא סיבך אותה , והיא עשתה הכול כדי שהוא לא ייקח את הקבוצה ,
למה אין שקיפות במועדון על השקעות אנחנו רוצים לראות את השקעת הכספים הריי המועדון מקבל המון כספים מהטוטו מינהלת עירייה טלוויזיה איפה השקיפות??!!

כמו שאתם רואים , הבן אדם נרשם היום וכל ההודעות שלו בשעות ספורות הם רק הסטה והמרדה , והוא נכנס לפה במטרה אחת של לגרום לנזקים וסיכסוכים
קורא לנו חיילים , מלגלג על כולם , שואף לחזור להיות בבעלות מפרק , דורש שישקיעו כספים כאילו מישהו חייב לו משהו , משקר , עובר על חוקי הפורום ופועל נגד האינטרסים של המועדון, מגדיר את עצמו כשליח של אוהדים ומשתמש במילה "אנחנו"

כמו שלא ייתכן לדוגמה שבפורום של מכבי ת"א יכנס אוהד של הפועל וימריד נגד ההנהלה במטרה לחבל ולפגוע , יזהו אותו ויעיפו אותו על טיל בחצי שנייה

וכמו שבקבוצה של האוהדים העיפו את הבחור הנחמד הזה בלי לדבר יותר מידי , והוא פתח לעצמו קבוצה של אוהדים.. עמית- תעשה טובה ותעיף את הנזק הזה כמה שיותר מהר מהפורום חסימה לצמיתות , וגם אם הוא יחזור בדרך עוקפת מזהים אותו בקלות
28-Aug-2017, 17:26
הודעה: #59
הכי יפה שהוא דרש ממני תגובה כשאני בכלל בקופת חולים מה אין סבלנות ? נכנס כמו רוח סערה ומבקש תשובות על המקום !!!
נתניה 73 זה פורום לא צ'ט זה לא וואטצאפ שרואים את ההודעות מופיעות סבלנות בחיים ותדבר ותפנה יפה לחברי הפורום
28-Aug-2017, 18:13
הודעה: #60
(28-Aug-2017 12:49)amir כתב:  כל הדוחות של הקבוצה גלוים לעין ואני מאמין שאם תתאמץ גם תמצא אותם בכל מקרה אתה לא חייב או שאתה כן מתכוון לתרום גם מכספך

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

דרך אגב יש פה אנשים שקיבלו מאייל שני מנוים חינם ולכן הם כותבים בעדו אני קבלתי רק אחד אז אני לפעמים מבקר, טל מ לא קיבל בכלל ושילם מחיר מלא על שניים ולכן הוא קוטל הכי הרבה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

על שלושה ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים