שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
13-Aug-2017, 23:22
הודעה: #11
(13-Aug-2017 22:56)amir כתב:  אני רואה שיש פה קונצנזוס כללי שצעירי זה לא זה וכולם ראו את זה מהמשחק הראשון קשה להבין למה דווקא אותו החליטו להביא לפה, בכל מקרה הוא כרגע מושאל מבני יהודה הייתי נותן לו צאנס עד ינואר ואם לא ישתפר שיושאל לקבוצה אחרת ולא לממש את האופציה עליו

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

מצטרף לקונזנזוס ומוסיף, אם ערן, דיא וצעירי ישחקו באותו הרכב אנחנו הולכים לחטוף והרבה. זו לא ליגה לאומית ואני מאוד מקווה שהצוות המקצועי לא יפחד לשחוט פרות קדושות בנושא הזה.
ולגבי המשחק, אנסה לא עושה רושם כחלוץ שאנחנו באמת צריכים. נראה כעוד שחקן כנף סטייל ריביירו.
צעירי - באמת שלא מבין את ההימור בעמדה הזו. על סמך ולמה הוחתם?
בסה״כ משחק לא רע אבל עם משחק הגנה כזה לא נגיע רחוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Aug-2017, 23:25
הודעה: #12
טוב יש לי כמה דעות קצת הפוכות ..
נתחיל מההרכב . כשנתניה משחקת עם 3 קשרים אחוריים יש בעיה בהתקפה. לא אביב לא עלי וממש לא גלזר דוחפים את הכדור קדימה. ושוב אנחנו מרוכזים בערן סבע וחלוץ כלשהו. מצד שני אם יורידו קשר אחורי אחד כנראה שנהיה פגיעים יותר. בעיני , למרות שהשערים הובקעו בהרכב שפתח, אנחנו הרבה יותר מסוכנים עם קוגבנייה וריבירו על הדשא.
עם סבע ערן לוי ואנסה לא היה משחק לחץ בכלל.
לגבי אנסה - קשה להחליט. הוא לא קיבל את הכדור יותר מידי והוא סוג של ריביירו, ונשאלת השאלה איזה חלוץ אנחנו מחפשים ?

כמה דברים על השחקנים -
עמוס בעיני היה בסדר גמור היום, כמו תירם וכמו גולדנברג.
הויבך סוג של בראנקו אבל איטי . זה משהו שמחייב תשומת לב כשהוא סוגר את הצד של המגן.
צעירי לא היה כזה נורא היום, לדעתי כולכם נסחפתם. גם בגול הוא היה בהתקפה ולא הספיק לחזור וכאן הנקודה שהבלם שאמור לחפות לא יכול להיות איטי כל כך.
עלי - לצד פעולות גדולות לא לומד .. אתה לא בלאומית ראבאק..
אביב היה בסדר גמור
גלזר .. לא יודע. אני מבין שהוא חביב הפורום . בינתיים הוא מזכיר לי את צלישר, לא נפלתי מהכסא.

בגדול כל השלישייה הזו רכה מידי.
קוגבנייה - בעיני השחקן הכי חשוב בקבוצה , ביחד עם ריבירו יכול להיות לנו שילוב קטלני. עדיין הייתי מוותר על אחד הקשרים ומשחק עם קוגבנייה.
דיא וערן - קיבלנו בדיוק את מה שהיינו רגילים לקבל מהם.
סהכ משחק לא רע של נתניה מהקישור קדימה , ההגנה עדיין חדירה מידי ולא מתואמת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
roeyshaul (1414-0808-2017201720172017)
13-Aug-2017, 23:29
הודעה: #13
RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
נתחיל מהנושא הרגיש...
תופתעו לשמוע אבל מסכים עם דוד.... דיא וערן בהרכב אחד זה לוקסוס גדול מידי, זה פוגע בצורה קשה במשחק הלחץ ומקטין את האגרסיביות שלנו במרכז המגרש. יסלחו לי כל מעריצי ערן אבל אני מבין שניהם בוחר בדיא על המגרש (ולא בגלל השערים שלו היום). מקווה שבב"ש לא נעשה את הטעות ונעלה עם שניהם בהרכב. נצטרך שם קילרים ושחקנים שעובדים ולא כאלה שעומדים כמו עמודים באמצע המגרש ולעיתים יותר מפריעים מעוזרים.

לגבי צעירי - הסכמנו שהוא לא היורש של פיזה.... ועדיין, בשלב זה אין מה לעשות מהפכות. כפי שאמיר אמר ,לסחוב איתו עד ינואר לפחות ושם לקבל החלטות לכאן או לכאן.

עלי - כל מי שדיבר על עלי והיכולת שלו להתמודד בליגת העל שיסיר דאגה מליבו. עלי יוכל להתמודד בהרבה ליגות בעולם ,בטח בליגה המפוארת שלנו. ורק על הקילומטרז' שהוא עשה היום בסאונה שהייתה באיצטדיון מגיע לו בונוס...

ריבריירו - ממשחק למשחק שאני רואה אותו אני מבין למה סלובו וברדה בחרו בסופו של דבר "לבזבז" משבצת של זר גם אם זה אומר עיכוב בהבאה של חלוץ. לילד הזה יש פוטנציאל מטורף. כח וטכניקה שיכולות להביך הרבה הגנות בליגה שלנו. חייב לדעתי להיות יותר אגואיסט קצת (אולי דיא ילמד אותו את המקצוע...) ואז גם נראה שערים ממנו. לדעתי חיזוק מצוין בעיקר לטווח הרחוק.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עוזרי (1414-0808-2017201720172017)
13-Aug-2017, 23:36
הודעה: #14
(13-Aug-2017 23:25)טל.מ כתב:  טוב יש לי כמה דעות קצת הפוכות ..
נתחיל מההרכב . כשנתניה משחקת עם 3 קשרים אחוריים יש בעיה בהתקפה. לא אביב לא עלי וממש לא גלזר דוחפים את הכדור קדימה. ושוב אנחנו מרוכזים בערן סבע וחלוץ כלשהו. מצד שני אם יורידו קשר אחורי אחד כנראה שנהיה פגיעים יותר. בעיני , למרות שהשערים הובקעו בהרכב שפתח, אנחנו הרבה יותר מסוכנים עם קוגבנייה וריבירו על הדשא.
עם סבע ערן לוי ואנסה לא היה משחק לחץ בכלל.
לגבי אנסה - קשה להחליט. הוא לא קיבל את הכדור יותר מידי והוא סוג של ריביירו, ונשאלת השאלה איזה חלוץ אנחנו מחפשים ?

כמה דברים על השחקנים -
עמוס בעיני היה בסדר גמור היום, כמו תירם וכמו גולדנברג.
הויבך סוג של בראנקו אבל איטי . זה משהו שמחייב תשומת לב כשהוא סוגר את הצד של המגן.
צעירי לא היה כזה נורא היום, לדעתי כולכם נסחפתם. גם בגול הוא היה בהתקפה ולא הספיק לחזור וכאן הנקודה שהבלם שאמור לחפות לא יכול להיות איטי כל כך.
עלי - לצד פעולות גדולות לא לומד .. אתה לא בלאומית ראבאק..
אביב היה בסדר גמור
גלזר .. לא יודע. אני מבין שהוא חביב הפורום . בינתיים הוא מזכיר לי את צלישר, לא נפלתי מהכסא.

בגדול כל השלישייה הזו רכה מידי.
קוגבנייה - בעיני השחקן הכי חשוב בקבוצה , ביחד עם ריבירו יכול להיות לנו שילוב קטלני. עדיין הייתי מוותר על אחד הקשרים ומשחק עם קוגבנייה.
דיא וערן - קיבלנו בדיוק את מה שהיינו רגילים לקבל מהם.
סהכ משחק לא רע של נתניה מהקישור קדימה , ההגנה עדיין חדירה מידי ולא מתואמת.

יכול להסכים עם חלק מהדברים אבל בטח לא על צעירי, מה זה לא הספיק לחזור לא מספיק אל תעלה אתה קודם כל מגן ובטח לא סוג של רוברטו קרלוס ? כאילו שהוא עלה היתה איזה תפוקה למעלה אם יצא לך תסתכל על הדקה ה87 ועל ההתקפה של בני יהודה תראה מגן חלש ובלי יסודות כאילו שעלה השבוע מהנוער.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Aug-2017, 23:41
הודעה: #15
בלי ערן אין מי שידחוף את הכדור קדימה, אין מי שיקח מנהיגות ויוביל, ובלי ערן כמות המצבים תקטן משמעותית
שכל הקבוצה תרוץ בשבילו ושהוא יעמוד על המגרש
חלאס לדבר על ערן הוא האחרון שצריך לדאוג בגללו!
The following 3 users Like אלדד's post:
Baranes (1414-0808-2017201720172017), shraga (1414-0808-2017201720172017), yaron73 (1414-0808-2017201720172017)
14-Aug-2017, 0:11
הודעה: #16
(13-Aug-2017 23:41)אלדד כתב:  בלי ערן אין מי שידחוף את הכדור קדימה, אין מי שיקח מנהיגות ויוביל, ובלי ערן כמות המצבים תקטן משמעותית
זה בסדר להעריץ שחקנים אבל לטמון את הראש בחול ולהתכחש למה שאתה, אני וכולנו רואים זה כבר טו מאץ.
ואתה יודע מה, הייתי מאשים את החום אבל היות ואני מכיר את הפרסונה החום לא היתה הבעיה פה.
שנים אני כותב את דעתי עליו ומפעם לפעם דעתי רק מתחזקת. לפרקים זה פשוט נראה חובבני, מזלזל ולא מיקצועני ואני מצפה ממאמנים מיקצוענים כמו סלובו וברדה לעשות מעשה גם אם לשחקן קוראים ערן לוי.
אין מצב שהיום ערן נמצא על הדשא 83 דקות. לא יכול להיות.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
14-Aug-2017, 0:11
הודעה: #17
אני סובר כנגד מה שהוגדר כאן קונזצוס.

דני עמוס היה נהדר היום. הציל לפחות 2 גולים למרות הגנה חדירה כחמאה.

הבלם הויבך נראה עבד למדיי. סגרתי כך גם במשחק הקודם. עושה פעולות יפות. משחק ראש טוב אבל איטי ונמס מאוד בגלל החום.
דווקא תירם (הקפטן המחליף?!) הותיר רושם טוב.
גולדנברג יציב וטוב אך לא מוצלח ככחלון במשחק ההתקפה - לו היה מהיר יותר... היו לנו עוד גולים.

צעירי- למרות הביקורת במגמת שיפור ביחס למשחקים הקודמים. אך עדיין יש עוד לשפר. לדעתי כרגע שעחלון יהיה כשיר יש להעמיד אותו ואת גולדנברג כמגנים הפותחים.

משחק ההגנה של כל הקבוצה חייב שיפור. דיי עם הרכות.

בקישור: גלזר אגרסיבי מידיי יקבל כך המון צהובים. היום השופט ויתר לו לא מעט.
עלי ואביב ניידים ומצויינים.
דיה שיחק יפה מאוד ביחס למי שחזר מניתוח... יחד עם זאת לא הגמל מהאנוכיות.
ערן כהרגלו מרבה להתווכח עם השופטים משתמש המון בידיים ומאבק הרבה כדורים מנגד מעמיד שחקנים במצבים טובים.

התקפה: אנסה ביחס למשחק ראשון שלו היה לא רע. עם יותר ניסיון והחברות עם השחקנים בקישור יוכל לתרום. לא מסכים עם אלו שמחפשים את ה-9 עושה מרעננה. יש לנו את שרם ובעדש ואוליי בהמשך את שון.

כניסתם של דידייה וריביירו הוסיפו רעננות ומשחק שמח עם המון הזדמנויות שלא נוצלו...
ריביירו היה טוב יותר מהמשחקים הקודמים.

מודה לצוות המקצועי שידע לטפל בדני עמוס ולחזק אותו זה בא לידי ביטוי יפה במשחק.
מכיר לא מעט מאמנים שמסוגלים לרסק שחקן או שוער אחריי כישלון.

השחקן המצטיין היום לדעתי היה עלי מוחמד.

בשולי הדברים לא ניצלנו את המצבים בסיום ולכן לא ייצרנו לעצמנו אפשרות לעלייה לרגע הגמר.
היה חסר שער נוסף שהיה מאפשר עלייה אם בני יהודה ורעננה יסיימו בתיקו נמוך שערים

14-Aug-2017, 0:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Aug-2017 על ידי 0:37 אלדד.)
הודעה: #18
(14-Aug-2017 0:11)אופיר34 כתב:  
(13-Aug-2017 23:41)אלדד כתב:  בלי ערן אין מי שידחוף את הכדור קדימה, אין מי שיקח מנהיגות ויוביל, ובלי ערן כמות המצבים תקטן משמעותית
זה בסדר להעריץ שחקנים אבל לטמון את הראש בחול ולהתכחש למה שאתה, אני וכולנו רואים זה כבר טו מאץ.
ואתה יודע מה, הייתי מאשים את החום אבל היות ואני מכיר את הפרסונה החום לא היתה הבעיה פה.
שנים אני כותב את דעתי עליו ומפעם לפעם דעתי רק מתחזקת. לפרקים זה פשוט נראה חובבני, מזלזל ולא מיקצועני ואני מצפה ממאמנים מיקצוענים כמו סלובו וברדה לעשות מעשה גם אם לשחקן קוראים ערן לוי.
אין מצב שהיום ערן נמצא על הדשא 83 דקות. לא יכול להיות.

זה לא לטמון את הראש בחול, אני מודע ורואה את זה מעולה. צריך לשפר את משחק הלחץ, רק שכל שחקן נדבק לשחקן פנוי זה עובד מושלם ברגע ששחקן אחד לא יוצא לשחקן שלו הלחץ לא מביא תוצאות
ושוב לגבי ערן לא צריך לרוץ יותר מידי בשביל לצאת אל שחקן אחד ולמנוע שהכדור יגיע אליו, ערן מבזבז הרבה כוח לחינם כשהוא רץ משחקן לשחקן! שישאר על שחקן אחד והשאר ירוצו בשבילו
בסופו של דבר במחזור החמישי השחקן שיהיה עם 3 שערים ו-4 בישולים זה ערן לוי ולא אף אחד אחר שתכניס במקומו
14-Aug-2017, 1:17
הודעה: #19
לדעתי 70 דקות היינו עם לחץ טוב על הכדור פרט לכמה דקות אחרי שבני יהודה קיבלה את השער הראשון , טל.מ ואליהו יותר קרובים לעמדתי , בסך הכל עוד משחק אימון , התוצאה לא חשובה .

יוג'ין אנסה ? לא החלוץ שנראה לי מתאים לנו עדן שרם טוב ממנו בהליכה ....אולי חוסר התיאום וההבנה ןמסירות הפז שקיבל מערן לוי ומאביב אברהם , אבל זה לא זה ...רק אם אין ברירה והוא ממש נמיאעס בכסף אז כן הייתי מחתים אותו מחצית הוא ומחצית עדן שרם .
לגבי ערן לוי תמשיכו לקשקש ולהתקשקש כמו העגלון שרף אין שחקן כזה עם מספרים וחכמת משחק כמו ערן לוי

דבר ששמתי לב שאפילו שאנחנו עושים לחץ ומבקיעים אנחנו לא מנצלים מספיק את הדקות הטובות שלנו
14-Aug-2017, 9:36
הודעה: #20
ההגנה שהייתה חלשה שנה שעברה לא רק שלא התחזקה אלה הפכה להיות קטסטרופה!!

כל כדור גובה זה חצי גול. כל כדור ארוך שובר את כל מבנה ההגנה הלקוי שלנו

הגעתי למצב שאני מתגעגע לשינה :/

ולגבי הקפטן שלנו- בושה וחרפה ככה לא נראה ומתנהג קפטן

לתת כאפה לשחקן יריב ולהישאר במשחק?

איכס פשוט ערס מגעיל
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: