שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים מפולין - טייק 2....
23-Jul-2017, 12:20
הודעה: #11
RE: רשמים מפולין - טייק 2....
(23-Jul-2017 1:49)אופיר34 כתב:  משחק מספר 2:
אז היום הדרמתי שעה ורבע מוורשה לצפות במשחק השני שהתקיים במחנה האימונים.
קודם כל, לוקשיין מהסרטים סידרו לחברה...
סוסים, שדות ירוקים, ספא, מגרשי אימונים, ארוחות מפנקות, חדר לבובליל, חדר לתידרוכים וחדר בריחה לנילסן.... (סתם...הכל טוב איתו...). בקיצור, מחנה אימונים לא אמור להיות התירוץ שלנו העונה...

לגבי המשחק (וזהירות, השם ערן לוי יעלה פה שוב...),
מחצית ראשונה שוב פחות טובה. גרוס ,נילסן וגולדברג פתחו. בקישור ערן, גלזר ועלי. קוגבינה ושרם. שוב, ממעטים להגיע למצבים (מלבד קורה של ערן ממצב נייח), המשחק לא שוטף ואין מספיק תנועה. הטוב במחצית הזאת - גלזר. שיחק שוב מאחורה בלי ניקו לידו והיה מצוין. התנפל על היריב (אם כי קצת בברוטליות), הוציא קדימה וארגן טוב את המשחק מאחור. תחרות קשה עומדת להיות על העמדה הזאת.

מחצית שנייה (כרגיל) יותר טובה. נכנסו קוסטה, אביב, דודי, ליאונרדו,בדש ובהמשך ניקו. יצאו ערן, עלי ושרם.המשחק התחיל לשטוף יותר, שוב ראינו יותר שחקנים שלנו בחצי של היריב, אומנם עדיין לא ייצרנו מספיק מצבים אבל היינו בהחלט דומיננטיים.
ליאונרדו בשתיים שלש פריצות על האגף הראה איזה פוטנציאל יש לו (מהירות, כח וטכניקה), מצד שני איבד כמה כדורים שאסור לאבד... (מי אמר קאיודה...). אביב עשה הרבה תנועה כהרגלו, וגם קוסטה עשה כמה מהלכים יפים. נילסן חזר לעצמו ולא טעה במשחק הזה. עמוס מצד אחד עצר יפה פנדל ומצד שני קיבל שער די מיותר מכדור עונשין שקפץ לפניו ונכנס פנימה.

ולגבי ערן למי שדאג... - צר לי שאני שוב אומר את זה אבל המשחק בלי ערן הרבה יותר שוטף ויפה לעין. וכן ,ברור לי שערן יכול לעשות גול מכלום. ועדיין אני עומד על שלי.

לסיכום, הנסיונות עדיין בעיצומן. נראה לי שהגיע הזמן להתחיל לגבש הרכב ורצוי שיכלול גם חלוץ איכותי שיודע להבקיע שערים (ונראה לי שבסוף יהיה אחד כזה...)

ואחד הרשמיים שלי מקריאה בלבד...ולמרות שצריך עדיין זמן...הייתי מתחיל לנסות את קוסטה כמגן שמאלי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes davidb7's post:
אלדד (2323-0707-2017201720172017)
23-Jul-2017, 12:33
הודעה: #12
(23-Jul-2017 11:55)Bilev כתב:  זה כבר פנדל שני שנשרק נגדנו אם אני לא טועה.. אחד היה מול קרית שמונה, ואחד במשחק הזה. היו עוד פנדלים במשחקים האחרים במקרה שאולי אני לא זוכר?
מי גרם לפנדל בכל פעם?
הפנדל הזה לא היה ולא נברא. אחד ההזויים שראיתי.
שחקן רץ לכיוון הכדור, נתקע בנילסן (נראה לי) נפל והשופט שרק.
השופט במשחק הזה בכלל היה הזוי. הוציא יותר מ 10 צהובים לדעתי... לקח קשה את המשחק הזה...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
23-Jul-2017, 14:00
הודעה: #13
(23-Jul-2017 12:20)davidb7 כתב:  
סוסים, שדות ירוקים, ספא, מגרשי אימונים, ארוחות מפנקות, חדר לבובליל, חדר לתידרוכים וחדר בריחה לנילסן.... (סתם...הכל טוב איתו...). בקיצור, מחנה אימונים לא אמור להיות התירוץ שלנו העונה...

מחצית ראשונה שוב פחות טובה. גרוס ,נילסן וגולדברג פתחו. בקישור ערן, גלזר ועלי. קוגבינה ושרם. שוב, ממעטים להגיע למצבים (מלבד קורה של ערן ממצב נייח), המשחק לא שוטף ואין מספיק תנועה. הטוב במחצית הזאת - גלזר. שיחק שוב מאחורה בלי ניקו לידו והיה מצוין. התנפל על היריב (אם כי קצת בברוטליות), הוציא קדימה וארגן טוב את המשחק מאחור. תחרות קשה עומדת להיות על העמדה הזאת.

מחצית שנייה (כרגיל) יותר טובה. נכנסו קוסטה, אביב, דודי, ליאונרדו,בדש ובהמשך ניקו. יצאו ערן, עלי ושרם.המשחק התחיל לשטוף יותר, שוב ראינו יותר שחקנים שלנו בחצי של היריב, אומנם עדיין לא ייצרנו מספיק מצבים אבל היינו בהחלט דומיננטיים.
ליאונרדו בשתיים שלש פריצות על האגף הראה איזה פוטנציאל יש לו (מהירות, כח וטכניקה), מצד שני איבד כמה כדורים שאסור לאבד... (מי אמר קאיודה...). אביב עשה הרבה תנועה כהרגלו, וגם קוסטה עשה כמה מהלכים יפים. נילסן חזר לעצמו ולא טעה במשחק הזה. עמוס מצד אחד עצר יפה פנדל ומצד שני קיבל שער די מיותר מכדור עונשין שקפץ לפניו ונכנס פנימה.

ולגבי ערן למי שדאג... - צר לי שאני שוב אומר את זה אבל המשחק בלי ערן הרבה יותר שוטף ויפה לעין. וכן ,ברור לי שערן יכול לעשות גול מכלום. ועדיין אני עומד על שלי.

לסיכום, הנסיונות עדיין בעיצומן. נראה לי שהגיע הזמן להתחיל לגבש הרכב ורצוי שיכלול גם חלוץ איכותי שיודע להבקיע שערים (ונראה לי שבסוף יהיה אחד כזה...)

ואחד הרשמיים שלי מקריאה בלבד...ולמרות שצריך עדיין זמן...הייתי מתחיל לנסות את קוסטה כמגן שמאלי...
אני לא הייתי "מבזבז" את קוסטה בעמדת המגן. חבל יהיה לוותר על היכולות הטכניות שלו והמהומות שהוא יכול לעשות בחלק הקדמי של המגרש.
לעת עתה צריך לתת לצעירי את הקרדיט, בשלב הבא לעבור למור ובשלב השלישי נדבר....

23-Jul-2017, 14:05
הודעה: #14
(23-Jul-2017 14:00)אופיר34 כתב:  
(23-Jul-2017 12:20)davidb7 כתב:  

אני לא הייתי "מבזבז" את קוסטה בעמדת המגן. חבל יהיה לוותר על היכולות הטכניות שלו והמהומות שהוא יכול לעשות בחלק הקדמי של המגרש.
לעת עתה צריך לתת לצעירי את הקרדיט, בשלב הבא לעבור למור ובשלב השלישי נדבר....

בשלב השלישי את ויקי (אם יהיה כשיר פעם) וגולדנברג מגינים יחד, אחד בימין ואחד בשמאל
The following 1 user Likes roeyshaul's post:
עידן444 (2323-0707-2017201720172017)
23-Jul-2017, 14:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jul-2017 על ידי 14:12 אופיר34.)
הודעה: #15
גם אופציה....

ולגבי ויקי, צודק.
לא יודע ממה עשוי השריר שלו, מה שבטוח הוא נמתח בקלות....
כל הזמן פצוע השחקן הזה...

23-Jul-2017, 14:56
הודעה: #16
רשמים מפולין - טייק 2....
חגי בימין ומור בשמאל. לפחות בהתחלה, מעניין לבדוק

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
Bilev (2323-0707-2017201720172017)
23-Jul-2017, 14:56
הודעה: #17
מור זו האופציה האחרונה בהחלט למגן השמאלי ,עדיף שהוא לא ישחק רק כשאין ברירה
23-Jul-2017, 17:36
הודעה: #18
למה לדבר ככה ? שחקן של הקבוצה שלך תעודד אותו תן לו בטחון עונה שעברה היה נפלא
23-Jul-2017, 18:24
הודעה: #19
אני בין הבודדים שבעד קובי מור, ומאמין שהוא יכול להיות מגן שמאלי פותח. הוא וגולדנברג לדעתי זו האופציה הכי טובה מבין האופציות הקיימות
The following 1 user Likes Bilev's post:
זאב רווח (2323-0707-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים