שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קהל נכבד
08-Apr-2017, 11:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2017 על ידי 11:19 עידן444.)
הודעה: #1
קהל נכבד
כן, ציפיתי לקצת יותר.
חשבתי שיגיעו קצת יותר.
אבל הביקורת שנשמעת כאן היא חסרת פרופורציות ואפילו עושה עוול- קודם כל כלפי אלה שכן מגיעים.
למה חסרת פרופורציות?
נתניה נמצאת בליגה שהיא מביאה יותר קהל מכל הקבוצות ביחד.
במשחקי בית זה בין פי 8 לפי 10 מהשאר.
גם במשחקי חוץ רבים היחס הוא משהו דומה.
מכרנו כמות מכובדת של מנויים ובמחירים שאם הם לא הכי גבוהים בליגה הם בין הגבוהים בליגה. למעשה הם אפילו גבוהים יותר מ 2-3 קבוצות בליגת העל.
וכמה קבוצות בליגה העל מביאות יותר קהל נתניה?
קבוצות שההשוואה של נתניה אליהן לא הוגנת בבסיסה.
אז קחו אוויר.
תבינו את מקומנו.
תגידו תודה על מה שיש.
מי שחושב ששיווק עוזר במשהו שיחשוב- לא קשה למצוא הוכחות שזה נכון.
מי שחושב שהוא חסר טעם ולא משתלם- כנראה שאפשר למצוא הוכחות שגם זה נכון.
אם מכבי נתניה לא קבעה סעיף תקציבי לעניין הדיון בכלל לא רלוונטי. לא מצפה מאף אחד שיביא כסף לצורך זה.
תמיד אפשר לעשות פעולות כפי שנעשו השבוע שלא דורשות כסף- להזיק זה בטח לא יזיק.

צר לי מאוד שהקהל שלנו מקבל הערכה בתקשורת הארצית יותר ממה שאנחנו מעריכים את עצמנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

להבריח בעלים? דווקא תמיד סיפרו לנו שקהל מבריח בעלים. בגלל גזענות. בגלל אלימות.
שאנחנו הברחנו את תשובה.
שאנחנו הברחנו את אשר.
שאנחנו הברחנו את יאמר.
שאנחנו הברחנו את בלדב.
שאנחנו הברחנו את שגב ומאור.
שאוהדי מכבי תא הבריחו את לוני.
אוהדי הפועל ת״א את טביב.
אוהדי ב״ש כמעט הבריחו את אלונה.
אוהדי בית״ר את גאידמק.
אוהדי הפועל חיפה את רובי.
אוהדי הפועל פ״ת את מאיר שמיר.
ואפשר להמשיך כך עד מחר...

אין קהל מבריח בעלים?
תנו לי דוגמה אחת כדי לבסס את הטענה הזו!
אחת!

מה גם של- 3400 לקבוצה בליגה השניה עם 35 שנה בלי תואר- לקרוא לזה אין קהל או לא מספיק- תסלחו לי- מישהו כאן מתבלבל!

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like עידן444's post:
אלדר ב. (0808-0404-2017201720172017), אלון (0808-0404-2017201720172017), עודד... (1111-0404-2017201720172017), פיליפצ'וק (0808-0404-2017201720172017)
08-Apr-2017, 11:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2017 על ידי 11:24 פיליפצ'וק.)
הודעה: #2
RE: קהל נכבד
הצלחתו של אייל או של כל בעלים אחר של מכבי נתניה בסטטוס של קבוצה דרג בינוני, הוא לשמר את הכמות הנכבדת שעוד כן מגיעה וזה כאמור לא מובן מאליו בכלל למועדון שכל כך הרבה שנים לא מביא שום תואר.
לצפות לחזור למספרים מהעבר, כאשר הוא המועדון הוא לא מועדון שמכוון למקומות הגבוהים, קרי תארים, קרי שחקנים מהשורה הראשונה, הוא לא ריאלי בלשון המעטה.
וצר לי לאכזב כבר מעכשיו את אלה שמצפים, הכמות לא הולכת לגדול בהרבה גם בליגת העל.
08-Apr-2017, 11:31
הודעה: #3
קהל נכבד
אני חושב שבמשחק עונה כפי שיש שבוע הבא- פעולות כאלה ואחרות ויצירת באז כן יכולות לעשות את ההבדל.
יותר מסתם משחק ליגה באמצע הסיבוב הראשון.
זו דעתי.
כשאייל אמר שהמטרה היא 10,000- לנוע בין רבע לשליש מזה בעונה כזו זה לא כזה רע.
זה דורש סבלנות שכנראה אין.
חבל.

08-Apr-2017, 11:35
הודעה: #4
פעולות כאלה ואחרות יביאו במקרה הטוב מול עכו עוד 1000 איש ואני לארג'.
10000 צהובים לא יהיו גם עוד 20 שנה לקבוצה דרג בינוני.
האם מועדון הפועל ב"ש היה מקבל את הכמויות הנוכחיות של אוהדים בבית ובחוץ אלמלא היתה להם קבוצה שמכוונת הכי גבוה שיש? אני חושב שהתשובה ברורה.
08-Apr-2017, 11:36
הודעה: #5
אני די מסכים.

מצד שני אני מבין גם את אייל כי בסוף מי שמשלם על הפער בין המציאות לבין התחזיות והציפיות בתחילת עונה זה אייל ולא אף אחד אחר (כמוני למשל...) שמבקש היום סבלנות ועוד קצת שיווק.

לדעתי, בניית התקציב, בהקשר של ההכנסות הצפויות מקהל , הסתמכה כנראה גם על מה שראינו פה בעלייה הקודמת ,רק ששם אחוז לא מבוטל מהנוכחים במגרש היו פרוטקציונרים ואוכלי חינם כאלה ואחרים ,שהיום לא מגיעים מהסיבה הפשוטה שהחגיגה נגמרה. אם נסנן את אותם קבוצות אנשים נקבל מספרים די דומים למה שיש לנו העונה .

וכל זה לא אומר שצריך לעשות הנחות לקהל. אי אפשר כל היום לדרוש מבעל הבית לבוא "ולקנות" את לב האוהדים ובאותה נשימה להצדיק את ההעדרות מהמגרש של כל כך הרבה רדומים. הגיע הזמן שאוהדים יבינו שבמציאות הנוכחית לאוהדים יכולה להיות השפעה מאד גדולה על איכות הקבוצה שתבנה פה ולכן רכישת מנויים היא הצעד הראשון שכל אוהד חייב לעשות.

אין מה לעשות. להחזיר כמויות של אנשים למגרש בישראל עם בעלים שלא יכול לשפוך את המיליונים של גולדהאר \ברקת\שחר זו משימה ממש לא פשוטה שדורשת הרבה אורך רוח וסבלנות.
08-Apr-2017, 11:37
הודעה: #6
(08-Apr-2017 11:23)פיליפצוק כתב:  הצלחתו של אייל או של כל בעלים אחר של מכבי נתניה בסטטוס של קבוצה דרג בינוני, הוא לשמר את הכמות הנכבדת שעוד כן מגיעה וזה כאמור לא מובן מאליו בכלל למועדון שכל כך הרבה שנים לא מביא שום תואר.
לצפות לחזור למספרים מהעבר, כאשר הוא המועדון הוא לא מועדון שמכוון למקומות הגבוהים, קרי תארים, קרי שחקנים מהשורה הראשונה, הוא לא ריאלי בלשון המעטה.
וצר לי לאכזב כבר מעכשיו את אלה שמצפים, הכמות לא הולכת לגדול בהרבה גם בליגת העל.
היא תגדל כי יבואו קבוצות חוץ עם אוהדים שימלאו את המזרחי, ולמשל למכבי חיפה יש בנתניה קהל גדול עונה טובה שלהם והמרגש סולד אאוט כמובן שהיינו רוצים שכל המגרש יהיה שלנו אבל תכלס לקופה זה לא משנה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Apr-2017, 11:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2017 על ידי 11:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #7
תיקון: משימה בלתי אפשרית בעידן שכסף הוא שם המשחק.

נ.ב:
קראתי אתמול שג'וואנזו של ערן זהבי שוקלת לרכוש מועדון כדורגל בישראל בעתיד הקרוב כחלק מפרויקטים והשקעות נוספות בארץ.
אני חושב שהניהול של אייל עם המיליונים של הסינים יכולים בשקט להביא 10,000 צהובים ליציעים.

[/quote]
היא תגדל כי יבואו קבוצות חוץ עם אוהדים שימלאו את המזרחי, ולמשל למכבי חיפה יש בנתניה קהל גדול עונה טובה שלהם והמרגש סולד אאוט כמובן שהיינו רוצים שכל המגרש יהיה שלנו אבל תכלס לקופה זה לא משנה.

[/quote]

אני וגם אייל לעניות דעתי מתכוונים ומכוונים לקהל מקומי, זה שההכנסות גדולות יותר בליגת העל ידוע לכל, אבל גם ההוצאות.
בוא לא נתחכם.
08-Apr-2017, 11:59
הודעה: #8
(08-Apr-2017 11:42)פיליפצוק כתב:  תיקון: משימה בלתי אפשרית בעידן שכסף הוא שם המשחק.

נ.ב:
קראתי אתמול שג'וואנזו של ערן זהבי שוקלת לרכוש מועדון כדורגל בישראל בעתיד הקרוב כחלק מפרויקטים והשקעות נוספות בארץ.
אני חושב שהניהול של אייל עם המיליונים של הסינים יכולים בשקט להביא 10,000 צהובים ליציעים.

[/quote]

אני וגם אייל לעניות דעתי מתכוונים ומכוונים לקהל מקומי, זה שההכנסות גדולות יותר בליגת העל ידוע לכל, אבל גם ההוצאות.
בוא לא נתחכם.
[/quote]
למה לכסף של קבוצה אורחת יש ריח אחר? אייל ישמח ל7000 איש במזרחי ואל תתחכם אתה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Apr-2017, 12:07
הודעה: #9
סבבה, אז יהיו 4 משחקים בעונה עם הכנסה גבוהה אבל גם עם הוצאות כפולות.
מה קורה בשאר העונה?
08-Apr-2017, 12:14
הודעה: #10
קהל נכבד
(08-Apr-2017 12:07)פיליפצוק כתב:  סבבה, אז יהיו 4 משחקים בעונה עם הכנסה גבוהה אבל גם עם הוצאות כפולות.
מה קורה בשאר העונה?

בוא נומר שאם מקומנו בטבלה יהיה כמו מקומנו בטבלת הקהל, אהיה מרוצה...

The following 1 user Likes אלון's post:
עידן444 (0808-0404-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים