שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צרות ?
04-Aug-2013, 14:55
הודעה: #1
צרות ?
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...94&lang=HE

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Aug-2013, 16:56
הודעה: #2
RE: צרות ?
זה קצת מזכיר לי את הפגרה של השנה שעברה.
אמנם סוף העונה היה אחר לגמרי - שם אופוריה טוטאלית והשנה הצורך להשתקם, אבל נוצר איזשהו באז סביב הקבוצה (גם אם לא בא לידי ביטוי במכירת מנויים). נוצר שיח, נוצרה ציפייה לקראת העונה החדשה. ואז מתחילות לזלוג ידיעות שכאלה, שאני לא יודע אם הן נכונות או לא, אבל אם הן לא מבוססות, עדיף שמישהו יגיד את זה. אני מבין שאין צורך להגיב לכל ספקולציה עיתונאית, אבל כשזה בא בתקופה שאנחנו נאבקים על מכירה של כל מנוי, יש לזה משמעות גדולה אפילו יותר.
אני מקווה שאין דברים בגו. ראיתי את הקבוצה ביום שישי, ולפחות מקדימה זה נראה מפחיד. חסן-שריקי-לוי וגם מנשה כשיחזור, זאת רביעייה שאמורה להסב לנו המון עונג, יהיה חבל אם לא נצליח לשמור עליה (או ויתור על ליפניה או אוהד לויטה, באותה מידה).
04-Aug-2013, 17:03
הודעה: #3
מנשה קצת מזכיר לי את מקרה צ'ארן ... החברה האלה לא עוברים בדיקות לפני חתימה ? בקע מפשעתי זה לא דבר שקורה מהיום למחר.

04-Aug-2013, 17:45
הודעה: #4
מנשה שם בכיס הקטן את צ'ארן גם עם בקע במפשעה....
שיחק עונה שלמה בהרכב הפותח של קבוצת הצמרת בני יהודה ולא ידוע לי לפחות שסבל מאיזושהי פציעה. בכדורגל ,מה לעשות, נפצעים מידי פעם, בוא נקווה שזה לא משהו חמור והוא יחזור כמה שיותר מהר.
לגבי הקושי בהחתמה של שחקנים מסוימים - אז קודם כל זה נכון שיש באז, אבל כולנו יודעים מי מייצר את הבאז הזה. אין לאף אחד שליטה על הדבר הזה ומבחינתי לפחות עדיף שיהיה באז מאשר תחושה של חוסר קיום ואפאטיות.
וכן, יש קצת קשיים בהחתמות של שחקנים, אבל מקורותינו מוסרים שגם על הקשיים האלה יתגברו והכל יבוא על מקומו בשלום... אמן כן יהי רצון !
04-Aug-2013, 17:48
הודעה: #5
מי מייצר את הבאז ... ? אני לא סגור שהבנתי אותך. דרך אגב אם למנשה יש בקע, לפני אוקטובר במקרה הטוב לא תראה אותו במגרש. כמו שאמרתי על דג'אני שנה שעברה - ניתוח קל החלמה קשה. שיהיה בריא.

04-Aug-2013, 17:49
הודעה: #6
(04-Aug-2013 16:56)ניסים ימין כתב:  זה קצת מזכיר לי את הפגרה של השנה שעברה.
אמנם סוף העונה היה אחר לגמרי - שם אופוריה טוטאלית והשנה הצורך להשתקם, אבל נוצר איזשהו באז סביב הקבוצה (גם אם לא בא לידי ביטוי במכירת מנויים). נוצר שיח, נוצרה ציפייה לקראת העונה החדשה. ואז מתחילות לזלוג ידיעות שכאלה, שאני לא יודע אם הן נכונות או לא, אבל אם הן לא מבוססות, עדיף שמישהו יגיד את זה. אני מבין שאין צורך להגיב לכל ספקולציה עיתונאית, אבל כשזה בא בתקופה שאנחנו נאבקים על מכירה של כל מנוי, יש לזה משמעות גדולה אפילו יותר.
אני מקווה שאין דברים בגו. ראיתי את הקבוצה ביום שישי, ולפחות מקדימה זה נראה מפחיד. חסן-שריקי-לוי וגם מנשה כשיחזור, זאת רביעייה שאמורה להסב לנו המון עונג, יהיה חבל אם לא נצליח לשמור עליה (או ויתור על ליפניה או אוהד לויטה, באותה מידה).

לפי דעתי אם יותרו על מישהו זה יהיה ליאור ז'אן או עדי סופר לא נראה לי שיוותרו על מישהו "מהתותחים הכבדים" יכול מאוד שזו איזושהי אסטרטגיה קודם כל לסכם ולהביא את השחקנים להתאמן עם הקבוצה ואז אם לא רוצים את אחד השחקנים אז לא מחויבים לו. הבעיה/סיכון היא כשהצד השני פתאום לא מעוניין ומעלה דרישות חדשות..ראו מקרה אבי סטרול...
אחרת אני לא מבין למה מסכמים עם שחקן ולא מחתימים שחקן.... Huh
04-Aug-2013, 18:08
הודעה: #7
(04-Aug-2013 17:48)טל.מ כתב:  מי מייצר את הבאז ... ? אני לא סגור שהבנתי אותך. דרך אגב אם למנשה יש בקע, לפני אוקטובר במקרה הטוב לא תראה אותו במגרש. כמו שאמרתי על דג'אני שנה שעברה - ניתוח קל החלמה קשה. שיהיה בריא.

מי שמייצר באז זה אלה שמנפחים אגו לשחקנים שעוד לא קרעו זוג נעליים, זה אלה שמחתימים שחקנים בקבוצות עוד לפני שמישהו החליף איתם מילה אחת, זה אלה שחורצים דין של אנשים עוד לפני שעמדו מול שופט, וזה אלה שהעלו אותנו ליגה עוד לפני ששוחק משחק אחד... או במילה אחת - התקשורת !!
ולגבי מנשה - לא יודע אם הוא הגיע פצוע, אבל נגיד שכן היה לו פציעה מהסוג הזה. לא היית מחתים אותו (גם אם המחיר הוא חזרה שלו באוקטובר) ?
04-Aug-2013, 18:14
הודעה: #8
(04-Aug-2013 18:08)אופיר34 כתב:  
(04-Aug-2013 17:48)טל.מ כתב:  מי מייצר את הבאז ... ? אני לא סגור שהבנתי אותך. דרך אגב אם למנשה יש בקע, לפני אוקטובר במקרה הטוב לא תראה אותו במגרש. כמו שאמרתי על דג'אני שנה שעברה - ניתוח קל החלמה קשה. שיהיה בריא.

מי שמייצר באז זה אלה שמנפחים אגו לשחקנים שעוד לא קרעו זוג נעליים, זה אלה שמחתימים שחקנים בקבוצות עוד לפני שמישהו החליף איתם מילה אחת, זה אלה שחורצים דין של אנשים עוד לפני שעמדו מול שופט, וזה אלה שהעלו אותנו ליגה עוד לפני ששוחק משחק אחד... או במילה אחת - התקשורת !!
ולגבי מנשה - לא יודע אם הוא הגיע פצוע, אבל נגיד שכן היה לו פציעה מהסוג הזה. לא היית מחתים אותו (גם אם המחיר הוא חזרה שלו באוקטובר) ?

אין לי תשובה נחרצת. עמאשה דגני דג'אני . תבדוק כמה זמן לקח להם לחזור לעצמם אחרי ניתוח פשוט כזה. משהו כמו שנה או יותר. אז אם זו הסטטיסטיקה או אם הם חריגים - אין לי מושג.
בכל מקרה לנתניה אסור להרשות לעצמה להחתים מישהו פצוע כי פשוט אין מחליפים באותה הרמה.

04-Aug-2013, 23:53
הודעה: #9
כבר בקשו מכמה שחקנים מובילים לחפש קבוצה

שלא תגידו שלא...
05-Aug-2013, 0:01
הודעה: #10