שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צא ולמד.
18-Dec-2015, 0:26
הודעה: #1
צא ולמד.
הדברים האלה נכתבים במצית המשחק של מכבי - דרושאפקה, ולא משנה איך המשחק ייגמר, אבל כל הכבוד לז'אן טבק על הדקות המשמעותיות שהוא נותן לאיתי שגב במעמד כזה. ככה זה כשאתה גדל בסביבה בה הסתמכות על צעירים היא סוג של אורח חיים. שיעור חשוב למאמנים ישראלים גם מהכדורגל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Dec-2015, 1:22
הודעה: #2
RE: צא ולמד.
אני חושב שדווקא הסוף של המשחק ,מזכיר לי מאמן דגול שאימן אותנו. דורה שמו, או שבעצם ימח שמו.
החטא ועונשו של מכבי תא הערב.
שלנו, בזה שמינינו אותו
18-Dec-2015, 10:59
הודעה: #3
נהניתי מהסיום ובמיוחד מלראות את הפרצוף של דון שמעון.
20-Dec-2015, 12:21
הודעה: #4
אמיר את הזבל הזה תשאיר לשיחת סלון עם החברים שלך פה המועדון הזה שנוא גם בדוקים...
20-Dec-2015, 12:41
הודעה: #5
(20-Dec-2015 12:21)דוד חטב כתב:  אמיר את הזבל הזה תשאיר לשיחת סלון עם החברים שלך פה המועדון הזה שנוא גם בדוקים...
חשבתי שאתה יותר אנטיליגנט ותבין שהנושא בכלל לא היה מכבי ת"א אלה המאמן הקוראטי שלה שבא ממקום שלחת לצעירים לשחק זה לא חובה אלה זכות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Dec-2015, 0:09
הודעה: #6
שוכח את האינטלגנציה כשמדובר בנבלות...
22-Dec-2015, 21:53
הודעה: #7
אני אוהב את מכבי ת"א כדורסל מה רע בהם רק כיף וכבוד הביאו למדינה כולל שמעון מזרחי פיליפצ'וק אתה אידיוט הבן אדם מה שעשה בחייו כל הכדורסל באירופה לא עשה בכל מקום שהוא מגיע מכבדים מעריכים ומוקירים רק כאן בארץ יש צרי עין שמלכלכים
22-Dec-2015, 22:56
הודעה: #8
הפוך גוטה. רק בארץ קבוצה פרטית הופכת לנכס לאומי בזכות כמה ניצחונות באירופה.אני לא רואה את אוהדי בארסה קופצים לבריכה כשריאל זכתה ביורוליג בשנה שעברה
22-Dec-2015, 23:08
הודעה: #9
מכבי תל אביב קבוצה פרטית ? מה אתה מסטול עידו ?
ב1977 כל ערי המדינה בליל המשחקים בימי חמישי היו שוממים חנויות ובתי קפה היו סגורים כי אז לא חשבו על טלויזיה בבתי קפה

מכבי תל אביב ניצחה את צסקא מוסקבה כשהרוסים הקומוניסטים היו נלחמים נגדנו במלחמות של ארצות ערב וצסקא היא קבוצה צבאית מה אתם מבינים ? מכבי תל אביב עם טל ברודי לו סילבר ג'ים בוטרייט בוב גריפין ואולסי פרי זה בשבילנו כמו ארמסטרונג שצעד על הירח לאמריקאים

תשאל אוהדי ספורט וותיקים מי היה טקצ'נקו ... ניצחנו כן אנחנו היהודים עם ישראל את רוסיה הקומוניסטית את ברית המוצצות וזה היה שיא הגאווה שלנו עכשיו תוסיף על זה דאבל של מכבי נתניה ותבין איזו שנה זאת היתה
22-Dec-2015, 23:23
הודעה: #10
או במילותיו של גומלסקי- קבוצה של אמריקאים, שמשחקים בקבוצה מאסיה, וזוכים בגביע אירופה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים