שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
08-Dec-2015, 21:32
הודעה: #21
RE: עד ינואר...
(08-Dec-2015 19:58)אייל ס כתב:  
(08-Dec-2015 16:44)פיליפצוק כתב:  עד ינואר צריך להגיד תודה גדולה, על כל נקודה שתיכנס לקופה.

מינואר צריך להגיד תודה גדולה על כל חודש שיעבור ולא ניהיה חדלי פרעון..
עד פתיחת מועד העברות יש לפחות 5 משחקים כלומר אם לא נוציא מספיק נקודות מ15 האפשריות ואנחנו לאכי קבוצת כדורגל אין פה אז בינואר אפשר לחסוך כסף חבל על כל שקל על רכש ל4 חודשים שממילא לא יעזור.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Dec-2015, 21:42
הודעה: #22
עד ינואר...
ברגע שאוסידון ממשיך עם שחרור שחקני הבית בתמורה למושאלים או לכלום מבחינתי צריך להראות לו את הדלת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Dec-2015, 21:56
הודעה: #23
(08-Dec-2015 20:33)עידן444 כתב:  
(08-Dec-2015 16:44)פיליפצוק כתב:  עד ינואר צריך להגיד תודה גדולה, על כל נקודה שתיכנס לקופה.

מצד אחד זה בלתי מתקבל על הדעת שיכול להיות מצב כזה...
מצד שני... כשאתה אומר, אתה יודע...

לתחושתי הנושא הכספי במועדון מתנהל ולא מנוהל כפי שציפיתי שיתנהל כשיש "חשב מלווה".
להרגשתי,,יש מרחק גדול מאוד מהמסרים ששודרו ביוני על חיסכון וצימצום ותקציב מאוזן וצנוע,לביצועים בשטח.
ומכיוון שאין בעל בית ששומר על כספו,אז הרבה יותר מהר מהצפוי ה7 וחצי מיליון יעלמו ובנוסף ל2/3 מיליון ש"ח גרעון שאמורים היו להשאר מהעבר ולהסגר בעונה/שתיים הבאות,יצטרפו 4/5 מיליון נוספים.
והרבה לפני סוף העונה נעמוד מול שוקת(כספית)שבורה.

ושוב,זה לתחושתי/הרגשתי/האינטואיציה שלי(כי מאז תחילת אוגוסט כף רגלי לא דרכה ברחוב דניאל).

ושאיש לא יחשוד בכשרים,אין לי גחמות/רצונות/שאיפות/חלומות לחזור לשם!
08-Dec-2015, 21:59
הודעה: #24
(08-Dec-2015 21:56)אייל ס כתב:  
(08-Dec-2015 20:33)עידן444 כתב:  

מצד אחד זה בלתי מתקבל על הדעת שיכול להיות מצב כזה...
מצד שני... כשאתה אומר, אתה יודע...

האמת שהכסף פחות מעניין עכשיו אם הגרעון היה משאיר אותנו בליגה .

לתחושתי הנושא הכספי במועדון מתנהל ולא מנוהל כפי שציפיתי שיתנהל כשיש "חשב מלווה".
להרגשתי,,יש מרחק גדול מאוד מהמסרים ששודרו ביוני על חיסכון וצימצום ותקציב מאוזן וצנוע,לביצועים בשטח.
ומכיוון שאין בעל בית ששומר על כספו,אז הרבה יותר מהר מהצפוי ה7 וחצי מיליון יעלמו ובנוסף ל2/3 מיליון ש"ח גרעון שאמורים היו להשאר מהעבר ולהסגר בעונה/שתיים הבאות,יצטרפו 4/5 מיליון נוספים.
והרבה לפני סוף העונה נעמוד מול שוקת(כספית)שבורה.

ושוב,זה לתחושתי/הרגשתי/האינטואיציה שלי(כי מאז תחילת אוגוסט כף רגלי לא דרכה ברחוב דניאל).

ושאיש לא יחשוד בכשרים,אין לי גחמות/רצונות/שאיפות/חלומות לחזור לשם!

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
08-Dec-2015, 23:22
הודעה: #25
(08-Dec-2015 21:22)טל.מ כתב:  אני לא רואה את כל השחרורים האלה מתרחשים. אולי יש רצון ויש כוונה אבל למצוא קבוצה לחיימוביץ ולכל השאר נראה לי משימה לא פשוטה . יותר פשוט לא לשחרר אף אחד מלבד סיסאיי ולחפש חלוץ נורמלי. אפשר באותה המידה להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר. אין לי מושג על איזה חדלות פרעון מדבר אייל לאור ההלוואה שהתקבלה. הסברים ?

לנג גם מפרסם שיש דיבור על מעבר של פאדי להפועל תמורת השאלת שחקנים ... אני מקווה שזה לא נכון כי אם פאדי הוא עתיד המועדון אוסידון בוגד בתפקידו. אז פאקינג נרד ליגה. מה יעזרו לי כל המושאלים מהפועל תא ..? ראינו מה שווים אלה של היריבה העירונית שלה.

מה זה כל המשפטים התבוסתניים האלה ?? "להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר" ???
מה אנחנו קבוצת ספורט תחרותית או חבורה של לוזרים שלא קשורה לכלום ??
נמאס כבר לקרוא ולשמוע את האפסיות הזאת כאשר בקושי עברנו שליש ליגה.

אבוי למועדון או לכל גוף תחרותי אחר אם אלה הקולות שיצאו ממנו. לא במחזור 5, לא ב 13 וגם לא ב 25. משחקים עד הסוף ,נלחמים עד השנייה האחרונה ואם נרד אז נרד כמו קבוצה ולא כמו חבורה של כלומניקים.

ולגבי פאדי וההשאלות - כשהשאלות הופכות להיות הבסיס של הקבוצה זה כבר יכול להעיד על אובדן דרך. אנחנו לא שם ואני לא יודע אם הידיעה הזאת נכונה (לדעתי לא קשורה למציאות) ,אבל קבוצה שנלחמת על חייה מותר לה, ולפעמים אין לה ברירה להשאיל שניים שלשה שחקנים איכותיים שלא קיימים אצלה בסד"כ המקומי, בכדי שיעזרו לה להנצל מירידה.

ראיתי את פאדי מספר פעמים. לצערי גם פה אין הרבה כשרון. לי אישית לא תהיה בעיה לעשות טרייד עם כשרונות אמיתיים אחרים (לא השאלה) במידה ואלה אכן קיימים על המדף.
08-Dec-2015, 23:53
הודעה: #26
עד ינואר...
אין לי מושג מה ילד יום אבל עם 8 נק מ39 - דרוש נס. וזה שהפועל חיפה יצאה מזה בעור שיניה במחזור האחרון כי אנחנו עשינו במכנסיים באותו המחזור לא אומרת שהנס הזה יקרה שוב. לגבי ההשאלות - 3 זה כבר מה שיש עכשיו. 2,3 נוספים זה כבר יותר מידי ומוביל לכלום. אתה יכול לעלות על בריקדות בפורום כמה שבא לך , זה לא הופך את דבריך לאמיתיים, ראה ערך חיימוביץ. להשלים עם הירידה - אם עד ינואר לא נצבור נק אבל בצורה רצינית ולא אחת או שתיים יש מצב שאין ערך להשקעה בינואר ובמצב המועדון (ראה מה כתב אייל) עדיף ירידה מחדלות פרעון בפעם השניה ברציפות. העיריה כבר לא תציל אותנו. לגבי פאדי לא ראיתי אותו לא יודע מה הוא שווה. אני לא מקבל שצריך להעביר אותו תמורת כמה השאלות של שחקני ספסל שבשנה הבאה חוזרים להפועל. קבוצה צריכה בסיס ואי אפשר להרוס את הבסיס הזה שנה אחרי שנה. עדיף לרדת ולהבנות עם בסיס מקומי שאולי יעלה וימשוך שנים ביחד מאשר כל שנה לקבץ חבורת כלומניקים. אתה רשאי לקטול חופשי ,מה לעשות אני לא חושב כמוך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Dec-2015, 0:12
הודעה: #27
זה באמת יהיה נס אם הקבוצה הזו תשרוד בתום העונה.
09-Dec-2015, 0:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2015 על ידי 0:19 אופיר34.)
הודעה: #28
(08-Dec-2015 23:53)טל.מ כתב:  אין לי מושג מה ילד יום אבל עם 8 נק מ39 - דרוש נס. וזה שהפועל חיפה יצאה מזה בעור שיניה במחזור האחרון כי אנחנו עשינו במכנסיים באותו המחזור לא אומרת שהנס הזה יקרה שוב. לגבי ההשאלות - 3 זה כבר מה שיש עכשיו. 2,3 נוספים זה כבר יותר מידי ומוביל לכלום. אתה יכול לעלות על בריקדות בפורום כמה שבא לך , זה לא הופך את דבריך לאמיתיים, ראה ערך חיימוביץ. להשלים עם הירידה - אם עד ינואר לא נצבור נק אבל בצורה רצינית ולא אחת או שתיים יש מצב שאין ערך להשקעה בינואר ובמצב המועדון (ראה מה כתב אייל) עדיף ירידה מחדלות פרעון בפעם השניה ברציפות. העיריה כבר לא תציל אותנו. לגבי פאדי לא ראיתי אותו לא יודע מה הוא שווה. אני לא מקבל שצריך להעביר אותו תמורת כמה השאלות של שחקני ספסל שבשנה הבאה חוזרים להפועל. קבוצה צריכה בסיס ואי אפשר להרוס את הבסיס הזה שנה אחרי שנה. עדיף לרדת ולהבנות עם בסיס מקומי שאולי יעלה וימשוך שנים ביחד מאשר כל שנה לקבץ חבורת כלומניקים. אתה רשאי לקטול חופשי ,מה לעשות אני לא חושב כמוך.

נושא הבריקדות מוצה לדעתי.... תתקדם לביטוי הבא.
וחיימוביץ הוא לא טעות לדעתי והסברתי את זה קודם. מקווה שכבודו מאשר לי לחשוב אחרת ממנו.

הפועל חיפה ופ״ת (שאותה משום מה לא הזכרת) הם רק שתי דוגמאות שבחיפוש מהיר מצאתי. אם נשקיע עוד קצת זמן נמצא לך עוד כמה קבוצות שניצלו. תאמין לי. מספיק כבר עם הלוזריות הזאת.

לגבי המושאלים - יש כרגע שלשה כאשר אחד וחצי מתוכם משחק בפועל, ויש מצב שגם החצי הזה יתאדה בקרוב. בפועל אם נביא עוד שניים נגיד נשאר בפועל עם 3 שגם לא בטוח יהיו שחקני הרכב. לא כזה נורא.

לגבי צבירת הנקודות, נצבור או לא ,אין מצב ואני מקווה שאף אחד לא חושב כמוך במועדון. עפי מה שנאמר כל שחקן שיובא יהיה על חשבון שחקן אחר מהסגל ולא על חשבון הגדלת הגרעון. כך שאם לא תכנס תרומה של מנדהו אף אחד לא יוציא כסף שאין (ואם זה לא נכון פיירברג תצטרך לשאת בתוצאות).
וירידת ליגה תעלה לך הרבה יותר. אתה כנראה שוכח שהקבוצה קיבלה הלוואה שאמורה לחזור על חשבון הקצבות העירייה לקבוצה בליגת בעל ! שאתה יורד ליגה גם הקצבת העיירה פוחתת וזה באמת מה שיביא אותך בסוף אולי לחדלות פרעון.

ולא אמרתי להעביר את פאדי עבור השאלות. אמרתי טרייד אם זה בכלל אקטואלי. ואני אשמח להתבסס על המקומיים אבל רק בהנחה שיהיה על מה להתבסס. כרגע לא רואה שיש על מה ואם זה באמת המצב ,אין מה לעשות ורכש הוא הפתרון (ותתפלא לפעמים גם מצליחים עם רכש)
09-Dec-2015, 0:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2015 על ידי 0:27 טל.מ.)
הודעה: #29
עד ינואר...
אמרתי בצהריים על נושא השחרורים - לא נראה לי. נראה מישהו מוצא קבוצה לחיימוביץ ללוגסי ללולה ולסיסאיי .. שלום עם הפלסטינאים כבר לא נראה בלתי אפשרי .. ירידת ליגה תעלה כמה שתעלה.. אנחנו ממילא בדרך לשם, וכמו שהפועל פת וחיפה הצליחו אני בטוח שהיו כאלה שנכשלו. מי ישאיר אותי בליגה ? חבורת מושאלים וזרים חסרי ענין ? יש איזה שחקן בית כמו אלה למשל שהיו בהפועל חיפה וירקו דם ? לשחקנים שלנו בכלל אכפת ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Dec-2015, 0:28
הודעה: #30
2 ניצחונות וידברו פה על פליאוף עליון..
לא בריא לדאוג.. נגיע לגמר הגביע פלוס פליאוף עליון
שלח תגובה