שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז שיהיה בהצלחה
18-Aug-2015, 0:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 0:45 zeevmon.)
הודעה: #1
אז שיהיה בהצלחה
השנה , בניגוד לשנה שעברה שבה היינו גרועים בקיץ , ולא ניצחנו אף קבוצה מליגת העל . או הלאומית. במשחקי אימון או בגביע הטוטו.

כשהראשונה הייתה הפועל עכו במשחק אימון , ולדעתי זה היה אחרי שהתחילה הליגה , ואז הבנו שאנחנו בברוך , אני עד היום מופתע/מאוכזב מהתנהלות שהייתה, במיוחד מיוסי מזרחי ובחירת השחקנים שלו וסגנון המשחק השחקנים לא היו נראים מחויבים לו. הבאת אריאל הרוש במקום לויטה Dodgy השנה אגב זה הפוך , הקיץ אף קבוצה מליגת העל או מהלאומית לא ניצחה את נתניה. אני חושב שחטפנו גול אחד, בכל משחק האימון שלנו.
אם אני לא טועה. הקבוצה נראית כקבוצה , עומדת טוב במגרש מבחינה הגנתית יותר מחויבת וקשוחה , כמו שאוהבים מאמנים מהסגנון של שלומי דורה.
יחד איתו משחקים כך - רן בן שמעון , רוני לוי , מנחם קורצקי, ברק בכר.
קבוצות מחויבות שעומדות טוב. וקשוחות.
אגב זה הסיבה לדעתי שקבוצות ישראליות מתקשות מול קבוצות אירופאיות , כי הם בנויות כך אפילו הבינוניות שבהם מאוד מסודר , עם שחקני קשוחים שלוחצים באמצע.
פחות כשרון. פיזיות ואתלטיות. ומהירות בחוד.

לשלילה אני רוצה לציין את הפציעות הרבות יחסית , זה בא יחד ממשחק הקרבה אולי.
אבל גם חוסר מזל.

והשני , באמת חסר לנו חלוץ. ווקביץ זה לא מסוג החלוצים שנותנים פור לקבוצה , חלוצים מהירים כמו קאיודה דווקא כן.

אז בסה"כ נראה שלמרות המצב הכלכלי עשו כאן נס , ובנו קבוצה, שאני מקווה שהשיא שלה עוד לפניה.

בהצלחה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Aug-2015, 1:28
הודעה: #2
RE: אז שיהיה בהצלחה
אני הייתי מנסה לשים את בארי בתור חלוץ וזגורי מתחתיו, לא חושב על פיתרון אחר, נראה שנפלנו חזק עם החלוץ למרות שמוקדם לשפוט.
18-Aug-2015, 6:58
הודעה: #3
כמו ששמתי לב מהתנהלות אסידון עד כה,הוא לא בדיוק האיש שישאיר שחקן מיותר ב11 רק בגלל "החלטה חפוזה של מאמן",יש לו את הדרך שלו ואם החליט שיצמצמו שכר אז יצמצמו גם כשצריך לצמצם בלם בית,כנ"ל במקרה החלוץ,כניראה שמה שאנחנו רואים עכשיו זה מה שראתה הקבוצה שלו בתחילת העונה(ולכן וויתרה עליו) ולא מה שראתה מימנו בעונה שעברה(ולכן הוא התחיל איתם את העונה) ולכן,במקרה החלוץ להערכתי זה לא סוף פסוק..
18-Aug-2015, 8:24
הודעה: #4
מצד אחד החשדות לגבי החלוץ ברורים מצד שני אפשר להבין קשיי התאקלמות מדינה זרה שפה חדשה מזג אויר לא קל מי ציפה ליותר בשלב זה בטח יתאכזב אני לא רואה אותו באימונים ובטח לא יודע האם יצליח למקסם את היכולות שלו אבל אם הוא נראה למאמן אז שילך עליו בכל הכח להגיד עליו עכשיו שהוא לא מתאים זה לא רציני.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
משה.ד (1818-0808-2015201520152015)
18-Aug-2015, 9:16
הודעה: #5
(18-Aug-2015 8:24)amir כתב:  מצד אחד החשדות לגבי החלוץ ברורים מצד שני אפשר להבין קשיי התאקלמות מדינה זרה שפה חדשה מזג אויר לא קל מי ציפה ליותר בשלב זה בטח יתאכזב אני לא רואה אותו באימונים ובטח לא יודע האם יצליח למקסם את היכולות שלו אבל אם הוא נראה למאמן אז שילך עליו בכל הכח להגיד עליו עכשיו שהוא לא מתאים זה לא רציני.

אין לי חשדות לגבי החלוץ ואין לי טענות למאמן,מקווה שיפיק לקח ויבין שזה גדול על מכבי נתניה להחתים שחקן רק על פי נתונים יבשים ובלי מעקב וחוות דעת של הימים/שבועות/חודשיים אחרונים ובעיקר להבין מדוע שוחרר למרות ששיחק בסוף יוני תחילת יולי 4 משחקים מלאים והבקיע שער במוקדמות גביע אירופה.
לגבי מה אנחנו כאוהדים רואים אחרי 2 משחקים,שחקן 9 שמשחק שגבו לשער,חזק מול בלמים וטיימינג ניפלא בכדורי גובה,עד כאן יתרונות נכון להיום.
מה עוד רואים,עודף משקל,בעיה במהירות בזריזות וביציאה מהמקום,נכון להיום הדיוק לא משהו וב130 דקות לא היה ניסיון בעיטה רציני לשער.
האם זה מספיק כדי לקבל החלטה?
לא מקנא במאמן,אך אין ספק שכמו בין גבר לאישה אין צ'אנס שני למבט ראשון.
18-Aug-2015, 9:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 9:51 amir.)
הודעה: #6
מהירות ויציאה מהמקום משהו שלא משתפר עםהזמן ואי אפשר לטעות בו מעריך שהמאמן ראה את זה כבר לפני שהביא אותו לגבי השאר עדיין אפשר לעבוד על זה והשאלה הגדולה מה אומר החוזה שלו ומה האופציות האחרות בסכום הלא גדול שנשאר לחלוץ 9 אמיתי שזה בד"כ השחקנים היקרים ביותר.

18-Aug-2015, 9:44
הודעה: #7
(18-Aug-2015 9:31)amir כתב:  מהירות ויציאה מהמקום משהו שלא משתפר ען הזמן ואי אפשר לטעוצ בו מעריך שהמאמן ראה את זה כבר לפני שהביא אותו לגבי השאר עדיין אפשר לעבוד על זה והשאלה הגדולה מה אומר החוזה שלו ומה האופציות האחרות בסכום הלא גדול שנשאר לחלוץ 9 אמיתי שזה בד"כ השחקנים היקרים ביותר.

אמיר,הלוואי שאתה צודק והמאמן ראה את זה ולמרות שהבין שזה מה יש החליט שזה ה9 שמתאים לנתניה.
איש מאיתנו לא מאמן ולא נימצא בצומת קבלת ההחלטות של מאמן ולמרות בקבוצה כמו נתניה,שהשנה השאיפות שלה סולידיות ושמסביבה קבוצות כמו עכו/כפר סבא/סכנין/רעננה/בני יהודה,ניתן היה להמתין עד להגעת "גניבה" מאפריקה או "מזרח אירופה" או משאריות הישראלים שנפלטים בארץ ולהסתפק בדקות משחק לנבו ואפילו לעומר בוארון ב2 המחזורים הראשונים שאחריהם פגרה של שבועיים.
18-Aug-2015, 10:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Aug-2015 על ידי 10:06 עידן444.)
הודעה: #8
אז שיהיה בהצלחה
מה המצב של נור ביסאן? הוא חלק מהסגל? מה בסוף נסגר עם כחלון? גיבוי לגיטימי למגינים במקום לאלתר כל העונה עם טגה\פרץ\ושאר ירקות.
18-Aug-2015, 10:16
הודעה: #9
(18-Aug-2015 10:05)עידן444 כתב:  מה המצב של נור ביסאן? הוא חלק מהסגל? מה בסוף נסגר עם כחלון? גיבוי לגיטימי למגינים במקום לאלתר כל העונה עם טגה\פרץ\ושאר ירקות.

נור ביסאן חוזר להתאמן והוא חלק מהסגל,הבנתי שויקי המשיך הלאה.
18-Aug-2015, 11:14
הודעה: #10
נור ביסאן נו באמת אפילו בנוער הוא לא כבש הפצוע המתמיד חבל על הזמן שילך קודם לשחק בהרצליה אח"כ נראה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים