שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
11-Oct-2014, 13:09
הודעה: #151
RE: קבוצת הנוער
ממה שאני הבנתי הם מושאלים אבל אולי אני טועה. נניח שהם "שייכים" לנתניה, לכמה שנים החוזה של אבו עביד?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Oct-2014, 13:12
הודעה: #152
אם כך, עיקר המחלוקת ביננו היא על סעיף 3. אין לי מושג מה העיקרון המנחה שלך בהעדפה של בינוניות יקרה מבחוץ על בינוניות זולה מבפנים.
11-Oct-2014, 13:32
הודעה: #153
(11-Oct-2014 13:12)עידן444 כתב:  אם כך, עיקר המחלוקת ביננו היא על סעיף 3. אין לי מושג מה העיקרון המנחה שלך בהעדפה של בינוניות יקרה מבחוץ על בינוניות זולה מבפנים.
אתה טוחן מים סתם זו דעתו למה אתה ממשיך?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Oct-2014, 14:01
הודעה: #154
(11-Oct-2014 13:32)amir כתב:  
(11-Oct-2014 13:12)עידן444 כתב:  אם כך, עיקר המחלוקת ביננו היא על סעיף 3. אין לי מושג מה העיקרון המנחה שלך בהעדפה של בינוניות יקרה מבחוץ על בינוניות זולה מבפנים.
אתה טוחן מים סתם זו דעתו למה אתה ממשיך?

רוצה להבין למה בינוני מבוגר לא שלי ומרוקן את קופת המועדון עדיף על בינוני צעיר שלי?
אגב, יש גם שחקנים שפורצים בגיל 22,23... אם בחלוצים עסקינן, לא כולם קרעו רשתות כבר בגיל 20...
11-Oct-2014, 14:25
הודעה: #155
(11-Oct-2014 12:21)תומר חרוב כתב:  בקיצור כל האג'נדה היא כדי להצדיק את המהלך של שגב עם טוברוק.
צריך לדעת משהו לגבי שלושת המושאלים שיש לנו מטוברוק העונה.
השלושה מושאלים לעונה אחת והתקבלו דמי השאלה תמורתם, אם בכסף ואם בדרכים אחרות (דובר בהתחלה על ביגוד, אחר כך מנויים, זה לא ברור).
מה קורה איתם בשנה הבאה? לא ידוע, יכולים להיות פה או במקום אחר, תלוי.
מה יוצא למכבי נתניה מהעניין? שלושה שחקנים מושאלים, סה טו. יש איזה עניין לגבי אחוזים במקרה של מכירה אבל האחוזים ילכו לשגב, לא למכבי נתניה.

תומר לא בטוח שאתה צודק לגבי מכירה ששגב יכול לקחת את הכסף וגם אם כן זה רק כהחזר הלוואה מכבי נתניה עדיין מלכ״ר ואין רווחים אז ...אולי ניתן כהחזר הלוואה ...אגב זה חמור מאד בעיני אם זה נכון כי שגב משתמש במכבי נתניה לטובתו האישית ולא לטובת המועדון ...לדעתי העניינים הרבה יותר מורכבים ועמוקים ימים יגידו...
11-Oct-2014, 14:27
הודעה: #156
(11-Oct-2014 12:27)עידן444 כתב:  לא אמרתי שאתה בעד זה. אמרתי שזו יכולה להיות התוצאה מהגישה שלך. מועדון שלא משלב את שחקני הנוער שלו בבוגרים, גם את הבולטים מביניהם יהפוך עד מהרה ללא רלוונטי עבור הורים שמתלבטים להיכן לשלוח את הילד שלהם. עדיף יהיה לסוע חצי שעה לפ״ת כי שם כן משלבים צעירים, או לבני יהודה כי שם כן משלבים צעירים, ובטח לטוברוק כי מסתבר שמשם הדרך לבוגרים של מכבי נתניה יותר קצרה...

אין את מי לשלב, מי ששולב לא הצדיק את האשראי, מי שהושאל להתחשלות התאדה כלא היה, אף אחד לא פוספס, הכל זה עוברא פרח, חול חול ואין מה לאכול, די לשקר את עצמנו.
11-Oct-2014, 14:34
הודעה: #157
כל עוד לא הגיעו ״עילויים״ מבחוץ, וזה קרה רק בתקופת יאמר, אני מעדיף לחיות אם הבינוניות מבפנים, וכשאני משקיע כסף בשחקן רכש אז שזה יהיה על שחקנים שבאמת מעלים את הרמה. זו דעתי.
11-Oct-2014, 14:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Oct-2014 על ידי 14:40 פיליפצ'וק.)
הודעה: #158
(11-Oct-2014 14:34)עידן444 כתב:  כל עוד לא הגיעו ״עילויים״ מבחוץ, וזה קרה רק בתקופת יאמר, אני מעדיף לחיות אם הבינוניות מבפנים, וכשאני משקיע כסף בשחקן רכש אז שזה יהיה על שחקנים שבאמת מעלים את הרמה. זו דעתי.

הבינוניות מבפנים היא בינונית עוד יותר, היא לא שווה ליגת העל אפילו.
ואני אומר שהגיע הזמן לרענן את השורות במחלקה הזו ולהביא חבר'ה יותר רציניים, שיעשו עבודת סקאוט ואיתור קצת יותר טובה.
11-Oct-2014, 14:41
הודעה: #159
הייתי חי מצויין עם עידו לוי וירין חסן אם לידם משחק לואיס מרין.
הייתי חי מצויין עם צלישר, אם לידו משחק זר באמת ברמה. וכן הלאה וכן הלאה...
11-Oct-2014, 15:03
הודעה: #160
(11-Oct-2014 14:41)עידן444 כתב:  הייתי חי מצויין עם עידו לוי וירין חסן אם לידם משחק לואיס מרין.
הייתי חי מצויין עם צלישר, אם לידו משחק זר באמת ברמה. וכן הלאה וכן הלאה...

תסלח לי מאוד אתה לא מגדל ומשקיע בשחקנים תוך התניה שהם יהיו טובים רק ליד זרים שיחפו על השטויות שלהם.
שחקנים מהסוג הזה זרוק אותם למכבי כפר יונה או להפועל חדרה, שם מקומם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים