שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
10-Oct-2014, 18:34
הודעה: #131
RE: קבוצת הנוער
ווואו וואווו איזה פוסט ועוד שאני בחופש...
אני רק יגיד שמועדון בלי מחלקת נוער אין לו קיום ...
זה ביצה ותרנגולת ההצלחה של השחקנים היא פועל ישיר של התנהלות מועדון לזכותו של עטר כמה שהיה לנו קשה לעבוד מולו בחפיפה של נוער בוגרים הוא היה המאמן ממה שאני מכיר וזוכר...עטר, מתיאוס, בנין , מזרחי...
שנתן הכי הרבה צ׳אנס לשחקנים צעירים ...
היו הרבה הצלחות וגם הרבה פספוסים וכמובן עוד יהיו ל-2 הכיוונים כדורגל זה לא מדע מדוייק...ובלי להיכנס לעומק אין רק הצלחות וזו הסיבה שכולנו אוהבים את המשחק הזה ואנשים מאחורי כל הצלחה או כשלון יש סיפור ...השחקנים הכי בכירים היום בליגת העל היו על הקסקס בין הצלחה או כשלון...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Oct-2014, 19:12
הודעה: #132
(10-Oct-2014 18:33)אייל ס כתב:  תגיד משה אתה רציני?
מילידי 79/80 עברו 35 מחזורי חלוצים?
אצלך אין אלוהים,יש כותרת ואתה מוסיף עובדות.
בין נור ביסאן שאני לא חושב שהוא טאלנט ושריקי ללירון וילנר עברו 14/15 מחזורים
ואם תקרא טוב את שכתבתי ואם תכיר את העובדות ואם תזוז מהמחשב לשטח ותסתובב,תבין שאלו העונות השחונות,אותם עונות שמחלקת הנוער היתה בקנטים ולשמחתנו היא התאוששה ומצמיחה שחקנים לכל הנבחרות הצעירות.

ומכיוון שאני מחוץ למערכת,אישבלא יאשים אותי בכתיבה אינטרסנטית.
משה היקר,המשותף לשנינו זו האהדה לנתניה והמגורים מחוץ לנתניה,השוני הוא בזמן האיכות.אתה משקיע במקלדת ואני בצפיה בקבוצות הצעירות של המועדון.

האם מאז לירון וילנר צמח בנתניה חלוץ ראוי לשמו?
ודי עם התירוצים, אתה נשמע כמו תקליט שבור, רק מתרץ כל הזמן ולא מודה בעובדות.
10-Oct-2014, 19:36
הודעה: #133
משה,פעם מזמן אוהד היה אוהד,בשבילו שחקן בית זה הכי הכי הכי
לתפיסת עולמך,כל מה שלא שלנו זה טוב ושלנו,זה קישקוש בלבוש
תמשיך בשלך ואנחנו נמשיך להנות ולקוות שהילדים שגדלים במועדון יצמחו ויהפכו לשחקנים מובילים.
10-Oct-2014, 20:02
הודעה: #134
לפחות התקדמנו. מכלום מוחלט מאז עודד מכנס עכשיו אנחנו ממוקדים בעניין החלוצים...
10-Oct-2014, 21:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 21:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #135
(10-Oct-2014 20:02)עידן444 כתב:  לפחות התקדמנו. מכלום מוחלט מאז עודד מכנס עכשיו אנחנו ממוקדים בעניין החלוצים...

אם אני ממשיל את מחלקת הנוער למפעל, המפעל היה נסגר מזמן.
10-Oct-2014, 22:15
הודעה: #136
נראה לי שעדיף שנסכים שלא להסכים...
רק תדע לך שאתה עושה עוול גדול להרבה שחקנים שעשו קריירות יפות מאוד, ומכובדות מאוד. מסכים איתך ועצוב לי שלא גדלו בעשור האחרון עילויים של ממש, אבל אל תחטא ותבטל אינספור שחקנים שעשו קריירות יפות, זכו בתארים, יצאו לאירופה ושיחקו בנבחרת.
אין הרבה מועדונים שעשו מה שבמחלקת הנוער שלנו. כמו שאמרתי ולא התווכחתי איתך על זה- מכבי ת״א ומכבי חיפה מעל כולם. לנו אין במה להתבייש מול כל שאר המועדונים, ואני אומר לך שברוב המועדונים היו מתים למחלקת נוער כמו שלנו- אם זה בית״ר י-ם, הפועל ב״ש, הפועל חיפה, הפועל פ״ת, ועוד ועוד...
קבוצות שאני באמת מעריך טיפה יותר הן מכבי פ״ת, בני יהודה, ואשדוד שהתחילה לראות את פירות ההשקעה באקדמיה.
10-Oct-2014, 23:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 23:34 עידן444.)
הודעה: #137
טל בן חיים לעומר דמארי- 1-0 לישראל- מכבי פ״ת במיטבה. זו מחלקת נוער נהדרת. השניים האלה, עומר גולן, גל אלברמן, דני פרדה, לידור כהן(שעושה רושם מצויין)- שחקני קישור והתקפה יוצאים מהכלל! אולי בקרוב גם אצלנו- אבל קודם כל צריך לפרגן לשחקני הנוער שלנו כמו שמפרגנים לשחקני הנוער שם... ואני בטוח שהמחלקה שלנו לא פחות מקצועית וטובה.

טל בן חיים... שוב... וכמה קל היה לרדת עליו לפני שנתיים שלוש ולהגיד עליו שהוא מהיר, ובזה זה נגמר(כמו שאני שומע לגבי קאיודה מכל מיני אנשים ביציע...)
11-Oct-2014, 0:49
הודעה: #138
(10-Oct-2014 23:32)עידן444 כתב:  טל בן חיים לעומר דמארי- 1-0 לישראל- מכבי פ״ת במיטבה. זו מחלקת נוער נהדרת. השניים האלה, עומר גולן, גל אלברמן, דני פרדה, לידור כהן(שעושה רושם מצויין)- שחקני קישור והתקפה יוצאים מהכלל! אולי בקרוב גם אצלנו- אבל קודם כל צריך לפרגן לשחקני הנוער שלנו כמו שמפרגנים לשחקני הנוער שם... ואני בטוח שהמחלקה שלנו לא פחות מקצועית וטובה.

טל בן חיים... שוב... וכמה קל היה לרדת עליו לפני שנתיים שלוש ולהגיד עליו שהוא מהיר, ובזה זה נגמר(כמו שאני שומע לגבי קאיודה מכל מיני אנשים ביציע...)

אל תזכיר את מכבי פ"ת ומכבי נתניה בכל מה שקשור למחלקת הנוער בנשימה אחת תעשה לי טובה
11-Oct-2014, 0:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Oct-2014 על ידי 1:08 עידן444.)
הודעה: #139
באמת? מי מאמן שם? יש לך מושג? שם מושקע יותר כסף? עובדים אנשי מקצוע יותר בכירים? הוא תסביר לי מה עושים שם נכון? מי אמר לך שעובדים שם יותר טוב? הרי ברור שאין לך מושג! אה... סליחה... עכשיו תספר לי על מבחן התוצאה... אז מה... למה עומר דמארי גדל במכבי פ״ת ולא במכבי נתניה? בגלל מאמנים יותר טובים? בגלל שמישהו איתר אותו אותו בחיפוש כישרונות ברחבי הארץ? בו תסביר לנו... אולי תעבוד כיועץ...
ואולי הסיבה נעוצה בכך ששם כששחקן בולט בקבוצת הנוער הוא מקבל את הבמה בבוגרים ולא מושאל ״להשתפשף״??? זו אופציה מבחינתך? כמובן שלא...

ההבדל הוא קודם כל בגישה בקבוצת הבוגרים כלפי בוגרי מחלקת הנוער. שם עמוס לוזון לא יגיד למאמן קח 12 מיליון ש״ח ותביא מה שבא לך. תשחרר מי שבא לך, תשאיל מי שבא לך... ושם כשהמאמן יבזבז 12 מיליון ש״ח ויכשל עם כל שחקני הרכש שלו, עמוס לוזון לא יבוא ויתן לו עוד 120 אלף דולר להביא עוד זר- הוא יגיד לו קודם כל ולפני הכל- יש לי כאן קבוצת נוער, עם מאות ילדים, לא בשביל שתביא לי מכל הבא ליד ותזרוק את הילדים שלי לקיבינימט...
The following 1 user Likes עידן444's post:
תומר חרוב (1111-1010-2014201420142014)
11-Oct-2014, 1:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Oct-2014 על ידי 1:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #140
שחקן שמושאל להשתחל ונעלם הוא חרא שחקן וטוב שלא קיבל צ'אנס.
לגבי מכבי פ"ת ברגע שנתניה תוציא שחקנים כמו בן חיים, דמארי, מלמד וקניוק דבר איתי.
בנתיים הנציגות היחידה הנתנייתית היום היתה מגושמת ושלומיאלית, עוד בלוף שרק בליגה הישראלית בזכות חיפוי של גרסיה וטיבי הוא מצליח לשרוד, בנבחרת רואים את הבינוניות שלו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים