שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
10-Oct-2014, 13:52
הודעה: #111
RE: קבוצת הנוער
משה צודק צריך לסגור את כל קבוצות הנוער בעיר ובכסף רק לעסוק במסחר של שחקנים צעירים שיתאימו לקבוצה הבוגרת
גם ככה הנוער לא מביא תוצאות ב-300 שנה האחרונות. אפילו לא שחקן אחד ששווה לקנות בשבילו כרטיס
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Oct-2014, 14:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 14:02 פיליפצ'וק.)
הודעה: #112
(10-Oct-2014 13:52)ORENARIEL כתב:  משה צודק צריך לסגור את כל קבוצות הנוער בעיר ובכסף רק לעסוק במסחר של שחקנים צעירים שיתאימו לקבוצה הבוגרת
גם ככה הנוער לא מביא תוצאות ב-300 שנה האחרונות. אפילו לא שחקן אחד ששווה לקנות בשבילו כרטיס

מה יהיה עם הבנת הנקרא? אנשים פה לא סיימו 12 שנות לימוד נראה לי.
אף אחד לא קורא לסגור, למחוק, להעלים.
אני בסה"כ אומר על בסיס מבחן התוצאה שמחלקת הנוער לא ייצרה כמעט כלום בעשור האחרון ולא קידמה כמעט את הקבוצה הבוגרת בכל מה שקשור לתוצרת מקומית.
שום שחקן ברמה גבוהה, הכל בינוניות/בלופים.
במקום מתוקן היו משנים חשיבה/משנים את האנשים שאמורים לספק את הסחורה ולא עושים זאת.
במחלקה הושקעו מיליונים בתקופת יאמר לאן הלכה ההשקעה, אלוהים יודע.
כיום אלי שגב מנסה להוציא משהו מהמחלקה בין היתר ע"י חבירה לטוברוק כדי להגדיל את ההיצע, מה יהיה בעשור הבא, ימים יגידו, וכמו שאמרתי לי יש סבלנות.
10-Oct-2014, 14:25
הודעה: #113
קבוצת הנוער
ומה שאומרים לך ואתה לא מבין שאיזיקוביץ מצא פתח להכניס את רגלו פנימה לתוך מחלקת הנוער של נתניה, כשהוא נשבע שכל רצונו הוא להרוס אותה. ואתה סומך על זה שאלי שגב יעמוד על המשמר וכולנו לא כל כך.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Oct-2014, 14:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 14:34 amirmr.)
הודעה: #114
Re: RE: קבוצת הנוער
(10-Oct-2014 11:11)טל.מ כתב:  די הויכוח הזה מוצא. מה לא ברור בזה שיש קשר הדוק בין חוזק כלכלי , קבוצת בוגרים רצינית , לבין השקעות ונהירת צעירים למחלקות הנוער?
טוברוק תעניין ילדים כמו כל מועדון אחר, ילדים רוצים לשחק לא משנה להם איפה. שחקנים כשרוניים בגילאי 13,14 והלאה , לא ממש מעניין אותם איפה הם משחקים, מעניין אותם שהחבר׳ה שלהם טובים שהמאמן שלהם מאמין בהם ושהם בעיקר משחקים. כל אלה שרצים מנתניה למכבי חיפה או מכבי תא וכו - עושים את זה כי ההורים חושבים שהילד שלהם זה מינימום המסי הבא. להנהלת מכבי נתניה אין מה לעשות יותר מידי בעניין ואני מכיר את זה מנסיון אישי. כדי להגיד שמחלקת הנוער כושלת צריך להשוות מול איזה חומר שחקנים היא עובדת . למה ששחקן שווה ערך גוזלן למשל, ואפילו נתנייתי, ישחק במכבי נתניה אם הוא יכול לשחק במועדון מפואר יותר ? ההורים ישר דוחפים אותו למקום שאולי חלומות מתורגמים לכסף. במצב הזה ברור שמה שנשאר לנתניה זה הבחירה השלישית וצפונה באיכות השחקנים.
אפשר לחשוב כמה שחקני נוער של חיפה מגיעים לקבוצה הבוגרת, במשחק האחרון למשל שיחק רק 1 ועוד 1 לא שותף לשחקן צעיר עדיף לגדול בקבוצה קטנה ולהתבלט שם אח"כ הגדולות כבר יבואו.
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
10-Oct-2014, 14:31
הודעה: #115
(10-Oct-2014 14:25)טל.מ כתב:  ומה שאומרים לך ואתה לא מבין שאיזיקוביץ מצא פתח להכניס את רגלו פנימה לתוך מחלקת הנוער של נתניה, כשהוא נשבע שכל רצונו הוא להרוס אותה. ואתה סומך על זה שאלי שגב יעמוד על המשמר וכולנו לא כל כך.

איזיקוביץ וטוברוק מצד אחד ירדו מעליונותם אין לי ויכוח על זה (גם אתה במתקשים בהבנה????).
מכבי נתניה מהצד השני של המיתרס נמצאת כיום באותו מעמד כמו טוברוק ואייל סגל יכול לספר סיפורים עד מחר על כמה שהיא מופלאה והיא לא!
במצב הנתון הזה הדרך לשת"פ פעולה היתה מהירה.
לגבי מה הכוונות הנסתרות של איזיקוביץ אני לא ממהר לבלוע את כל מה שאייל אומר, הוא מדבר בסופו של דבר בכל מה שקשור לטוברוק מתוך מקום אישי ולא ענייני.
ימים יגידו כפי שאמרתי כבר ממזמן האם ההסכם הזה טוב למועדון או לא.
10-Oct-2014, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 14:38 עידן444.)
הודעה: #116
אנשים פה לא מבינים מה אתה רוצה... וזה לא אחד ולא שניים... אותי לימדו שכשאחד אומר לך חמור, תענה לו בחזרה שהוא חמור! ושהשני אומר לך חמור- תחזיר לו גם! כשהשלישי אומר לך- כדאי שתתחיל לחפש אוכף...
אתה לא מבין דברים בסיסיים שמסבירים לך, ומסובב כל ויכוח לאן שנוח לך אפילו אם זה לא קשור לדיון... מדברים על שחקנים טובים שגדלו בנוער(ואף אחד לא אמר שהם הובילו את המועדון להישגים- כי הם נימכרו ומועדונים אחרים קצרו את הפירות יא קשה הבנה!!!).
סאסי ודהן חזרו לארץ לעשות צבא וככה נקטע המסע שלהם בדורטמונד. מעבר לזה הם היו עילויים בכל הנבחרות הצעירות וזכו עם אורט ליבוביץ באליפות העולם לבתי ספר.
אתה מגמד בשיטתיות כל שחקן שגדל כאן... המועדון הזה לא מגיע להישגים בגלל מצב כלכלי ולא בגלל מחלקת נוער כושלת! והמועדונים שמצליחים עושים זאת בזכות כסף ולא בזכות הנוער הנפלא שלהם... זה לא אתה זה שאמרת ״ששחקני הבית זו אגדה אורבנית״? זה בערך הדבר היחיד שאמרת נכון... אבל זה נכון לכולם, לא רק למכבי נתניה. מי שיבנה רק על נוער בחיים לא יוכל להתמודד עם קבוצות שקונות שחקנים מוכחים בכסף!
מה קרה? נבחנת פעם במחלקה ולא קיבלו אותך אז אתה ממורמר? מה הסיפור שלך?
10-Oct-2014, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2014 על ידי 14:41 פיליפצ'וק.)
הודעה: #117
(10-Oct-2014 14:28)amirmr כתב:  
(10-Oct-2014 11:11)טל.מ כתב:  די הויכוח הזה מוצא. מה לא ברור בזה שיש קשר הדוק בין חוזק כלכלי , קבוצת בוגרים רצינית , לבין השקעות ונהירת צעירים למחלקות הנוער?
טוברוק תעניין ילדים כמו כל מועדון אחר, ילדים רוצים לשחק לא משנה להם איפה. שחקנים כשרוניים בגילאי 13,14 והלאה , לא ממש מעניין אותם איפה הם משחקים, מעניין אותם שהחבר׳ה שלהם טובים שהמאמן שלהם מאמין בהם ושהם בעיקר משחקים. כל אלה שרצים מנתניה למכבי חיפה או מכבי תא וכו - עושים את זה כי ההורים חושבים שהילד שלהם זה מינימום המסי הבא. להנהלת מכבי נתניה אין מה לעשות יותר מידי בעניין ואני מכיר את זה מנסיון אישי. כדי להגיד שמחלקת הנוער כושלת צריך להשוות מול איזה חומר שחקנים היא עובדת . למה ששחקן שווה ערך גוזלן למשל, ואפילו נתנייתי, ישחק במכבי נתניה אם הוא יכול לשחק במועדון מפואר יותר ? ההורים ישר דוחפים אותו למקום שאולי חלומות מתורגמים לכסף. במצב הזה ברור שמה שנשאר לנתניה זה הבחירה השלישית וצפונה באיכות השחקנים.
אפשר לחשוב כמה שחקני נוער של חיפה מגיעים לקבוצה הבוגרת, במשחק האחרון למשל שיחק רק 1 ועוד 1 לא שותף לשחקן, לשחקן צעיר עדיף לגדול בקבוצה קטנה ולהתבלט שם אח"כ הגדולות כבר יבואו.

הלוואי על מכבי נתניה להגיע לסיטואציה שאתה מתאר.
בינתיים טל מ. והאחרים פה מטיפים על להשאיל ולהשביח את השחקנים שלהם כי מה לעשות אצלנו אין כלום.

(10-Oct-2014 14:35)עידן444 כתב:  אנשים פה לא מבינים מה אתה רוצה... וזה לא אחד ולא שתיים... אותי לימדו שכשאחד אומר לך חמור, תענה לו בחזרה שהוא חמור! ושהשני אומר לך חמור- תחזיר לו גם! כשהשלישי אומר לך- כדאי שתתחיל לחפש אוכף...
אתה לא מבין דברים בסיסיים שמסבירים לך, ומסובב כל ויכוח לאן שנוח לך אפילו אם זה לא קשור לדיון... מדברים על שחקנים טובים שגדלו בנוער(ואף אחד לא אמר שהם הובילו את המועדון להישגים- כי הם נימכרו ומועדונים אחרים קצרו את הפירות יא קשה הבנה!!!).
סאסי ודהן חזרו לארץ לעשות צבא וככה נקטע המסע שלהם בדורטמונד. מעבר לזה הם היו עילויים בכל הנבחרות הצעירות וזכו עם אורט ליבוביץ באליפות העולם לבתי ספר.
אתה מגמד בשיטתיות כל שחקן שגדל כאן... המועדון הזה לא מגיע להישגים בגלל מצב כלכלי ולא בגלל מחלקת נוער כושלת! והמועדונים שמצליחים עושים זאת בזכות כסף ולא בזכות הנוער הנפלא שלהם... זה לא אתה זה שאמרת ״ששחקני הבית זו אגדה אורבנית״? זה בערך הדבר היחיד שאמרת נכון... אבל זה נכון לכולם, לא רק למכבי נתניה. מי שיבנה רק על נוער בחיים לא יוכל להתמודד עם קבוצות שקונות שחקנים מוכחים בכסף!
מה קרה? נבחנת פעם במחלקה ולא קיבלו אותך אז אתה ממורמר? מה הסיפור שלך?

איזה מועדון "קצר פירות" על שחקנים שלנו?
איזה כוכב נתנייתי תוצר המחלקה מככב היום בליגת העל? (חן עזרא הוא לא תוצר המחלקה)
תפסיק לבלף, זכותך להתלהב מבינוניות זה גם מעמדו של המועדון היום - בינוני. אבל אל תצייר תמונה שיש במועדון הזה איכות מקומית כי אין דבר כזה.
10-Oct-2014, 14:43
הודעה: #118
(10-Oct-2014 11:42)טל.מ כתב:  אני אתן לך דוגמא הפוכה ..
בקבוצה שהבן שלי שיחק בה בשנה שעברה היו שלושה שחקנים שבני לם הביא ממועדון אחר. אחד מהם התגלה כשחקן מוכשר מאוד. אחרי שהוביל את נתניה כל השנה והבקיע משהו כמו 34-35 שערים , נחש איפה הוא היום.

הילד הזה היה נשאר בנתניה....ובהזדמנות אספר לך מדוע הוא עזב.
10-Oct-2014, 14:47
הודעה: #119
בכל הארץ משחקים עשרות אלפי ילדים בכל בגיליים ואלה שמגיעים לשחק בליגת העל והלאומית זה פרומיל! לפחות בהם אל תזלזל. בניונים ורביבואים גדלים אחת ל... זה לא הופך מחלקות נוער שלמות לכושלות! זה הופך אותך לאיזה פרפקציוניסט עאלק שחושב שכל מחזור מחלקת נוער צריכה ליצר יניב קטן...
10-Oct-2014, 14:54
הודעה: #120
(10-Oct-2014 14:47)עידן444 כתב:  בכל הארץ משחקים עשרות אלפי ילדים בכל בגיליים ואלה שמגיעים לשחק בליגת העל והלאומית זה פרומיל! לפחות בהם אל תזלזל. בניונים ורביבואים גדלים אחת ל... זה לא הופך מחלקות נוער שלמות לכושלות! זה הופך אותך לאיזה פרפקציוניסט עאלק שחושב שכל מחזור מחלקת נוער צריכה ליצר יניב קטן...

מאז שלום תקווה "הגדול" שלך לא הצמיח המועדון הזה שום כוכב/שחקן ברמה גבוהה.
אלמוג כהן וחן עזרא שניהם לא תוצר המחלקה הגיעו הכי קרוב למעמד הזה.
ואני כבר לא מדבר על עילויים כמו ברקוביץ ורביבו.
זאת לא מחלקה כושלת, זאת לא מחלקה ברמה גבוהה, בינונית מינוס כמו כל המועדון הזה מאז תחילת שנות ה- 90 .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים