שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיגים מאתמול (מול קטמון)
16-May-2017, 10:49
הודעה: #11
RE: הגיגים מאתמול (מול קטמון)
(16-May-2017 9:04)דוד חטב כתב:  אכן יש טיפונת אכזבה אבל באמת חייב לקחת בפרופורציות...
האמת קצת כעסתי על דנון הפקיר את ההגנה ושחקן שמקבל צ'אנס להוכיח (גם אם זה לא התפקיד שלו...) לפחות שילחם לא הגנה לא התקפה....
בנוסף כמה מילים על דיא בניגוד לרוב המוחלט פה...משהו בשחקן הזה לא מריח לי טוב ...אגואיסט , לא ווינר, לא בטוח שהוא ישפיע כל כך הרבה בליגת העל...
נכון נפצעת...אבל אין חילופים...בחייאת תן אקסטרא מעצמך...אכזבה...בניגוד אליו ערן בחיים לא היה יורד....
גם אתמול ז'דנוב בא לעבוד ובניגוד לשינה שבאיזשהוא שלב לא בא הוא פשוט גבר...כתבתי ואכתוב שוב משאיר בלי לחשוב הרבה לפני שינה ....

דיא ניסה.
באמת ניסה.
זה פשוט דבילי להישאר במצב כזה במגרש...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-May-2017, 11:05
הודעה: #12
(16-May-2017 8:43)עדיאלבז כתב:  1. בחגיגות שאחרי העלייה, בראיונות של אייל, הועבר מסר של ננסה לנצח את המשחקים הבאים משתי סיבות:
א. בכדי לשבור את שיא הנקודות מהעלייה הקודמת
ב. כי הצורה בה נראה תשפיע ישירות על פתיחת העונה הבאה

אם כך:
א. כבר לא יקרה
ב. אני מקווה מאוד שזו טעות

2. שון וייסמן נראה אתמול כאילו הוא כבר חזר למכבי חיפה, והתאים את עצמו לרמת החלוצים שחוזרים לשם...

3. ערן לוי ניסה לעשות הכל בכדי להוכיח שאסור לבנות עליו בליגת העל...

4. ניסן דנון כמגן ימני זו החלטה נפלאה - אם אתה אוהד של הקבוצה היריבה...

5. השחקן היחיד שאני באמת בטוח לגביו שיש לו מקום בליגת העל זה עלי מוחמד. התחושה התחזקה מאוד אחרי החילוף שלו במחצית...

6. ברק בדש - די. באמת הבנו, אפשר להפסיק. זה יהיה מכובד יותר עבורו, ויעיל יותר עבור כולנו. אין לו השפעה בכלום. אבל בכלום...

7. ושום מילה על ההופעה בסיום, וההחלטות מסביב לה. ברגע שיצאה התנצלות רשמית - הנושא נסגר, לדעתי.

הערה:
כן, אני יודע שהמשחק הזה לא מייצג כלום, וכן אני לוקח הכל בפרופורציות.
זו גם הסיבה שאני כותב את הדברים בפורום אינטימי יותר, כזה, ולא בפייסבוק.
אני בטוח שמי שצריך לקבל החלטות מבין את הדברים לא פחות טוב ממני, וזה אנדרסטייטמנט...

בקשר לסעיף 3, מי כן הוכיח אתמול (למעט עלי מוחמד שיצא במחצית) שהוא ראוי שיבנו עליו בליגת העל?
מספיק כבר עם ההיטפלות האופנתית לשחקנים ספציפיים, זה פאטתי!
16-May-2017, 11:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2017 על ידי 11:43 עדיאלבז.)
הודעה: #13
(16-May-2017 11:05)פיליפצוק כתב:  בקשר לסעיף 3, מי כן הוכיח אתמול (למעט עלי מוחמד שיצא במחצית) שהוא ראוי שיבנו עליו בליגת העל?
מספיק כבר עם ההיטפלות האופנתית לשחקנים ספציפיים, זה פאטתי!

משה, בנימה אישית, בכדי לא להפוך את זה לסתם ויכוח:

1. אין לי שום דבר ספציפי נגד ערן.
מקצועית, הדעות שלך ושלי שונות, ביחס לתרומתו, אבל הנתונים מוכחים לי, בעונה הזו, ובעונת העלייה הקודמת - שאתה זה שצודק, ואני טעיתי.

2. ערן לוי, בניגוד לכל האחרים הוא היחיד שמקבל תשומת לב ממרבית האוהדים - פה, בפייסבוק, ובמגרש - ומתפתחת לגביו סוג של האדרה, שאין כלפי אחרים, ויש שיגידו בצדק (אבל זה לא העניין) ולכן הוא קיבל ממני התייחסות ספציפית.

3. זו עובדה מוגמרת שהצוות המקצועי חושב בדיוק כמוך, ולראייה ההחתמה שלו, ביום שישי האחרון, כפי שיצא בהודעה רשמית של המועדון.
אני שמח שהתגשמה התקווה שלך, והלוואי ששוב יתברר כי אני טועה, והוא, הוא השחקן שיעשה את ההבדל ובזכותו נישאר בליגה, גם בעונה הבאה. אני אהנה מכך לא פחות מכל אוהד אחר, ואשמח להמשיך ולשיר לו שירי הלל, במגרש

4. עדיין, דעתי היא שהיה צריך לעשות לו מחווה יפה, לאור כל מה שעשה למען הקבוצה, בארבע העונות האחרונות, על המגרש ומחוץ למגרש - ולהשקיע את סכום החוזה שלו בשחקן אחר.
וכן, אני בהכרה, וקראתי את כל מה שכתבתי בסעיפים 1-3, ועדיין כתבתי את סעיף 4...

מקווה שזה לא יתפתח לויכוח סרק.

שיהיה לך יום נפלא, ויאללה נתניה!
16-May-2017, 11:27
הודעה: #14
ועוד אנקדוטה קטנה:
גם אתמול במשחק הכי לא חשוב שיש, הוא היחיד שהראה רצון לנצח גם את המשחק הזה.
תן לי עוד 10 ווינרים כמו ערן לוי בקבוצה ואני רגוע כל עונה גם עם תקציב של 6 מיליון ש"ח .
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (1616-0505-2017201720172017)
16-May-2017, 13:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2017 על ידי 13:58 yaron73.)
הודעה: #15
(16-May-2017 11:27)פיליפצוק כתב:  ועוד אנקדוטה קטנה:
גם אתמול במשחק הכי לא חשוב שיש, הוא היחיד שהראה רצון לנצח גם את המשחק הזה.
תן לי עוד 10 ווינרים כמו ערן לוי בקבוצה ואני רגוע כל עונה גם עם תקציב של 6 מיליון ש"ח .

ערן היה היחיד שנראה שאכפת לו, הוא משחק בכל משחק כאילו זה גמר גביע. האחרים כבר בים וזה בסדר.
משחק חלש בסטנדרטים של ערן ועדיין נתן בעיטה מדהימה בדקה ה84 שהשוער שלהם הצליח איכשהו להוציא והשאיר את קוגבניה פעמיים מול השער.
מקווה שוייסמן יישאר אבל הוא רחוק ממה שאנחנו מדמיינים שהוא......

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
16-May-2017, 14:26
הודעה: #16
אני באמת מנסה לא להגרר לויכוח הבלתי נגמר הזה אבל באמת שלא עומד בזה...

לא יודע מה זה אכפת לו. אם זה אומר להעיר לכולם, לקבל עוד צהוב מיותר, לצעוק שלא מוסרים לו וכו' וכו'.... אז סבבה אכפת לו.
אז מבטיח לכם שגם לאביב אכפת, וגם לסשה, וגם לעלי וגם לניקו וגם לעוד כמה...

אז ערן כמו אחרים אתמול היה חלש ,הבעיה שלי מפריעה אצל ערן ,ואני כל הזמן אומר את זה, שאצלו החולשה נובעת מזלזול ,מאיבודי כדור לא מחויבים (בלשון המעטה) ,מעצלנות ומחוסר תנועה. שהוא חלש זה הרבה יותר מרגיז מכל שחקן אחר שתופס יום רע, ואני חושש שבליגת העל החולשה שלו תעלה לנו ועם ריבית.

זהו, הייתי חייב להוציא את זה...
16-May-2017, 14:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2017 על ידי 14:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
שון וייסמן עם כל ההתלהבות ממנו, אני צריך להוכיח שליגה לאומית היא לא הלימיט שלו.

(16-May-2017 14:26)אופיר34 כתב:  אני באמת מנסה לא להגרר לויכוח הבלתי נגמר הזה אבל באמת שלא עומד בזה...

לא יודע מה זה אכפת לו. אם זה אומר להעיר לכולם, לקבל עוד צהוב מיותר, לצעוק שלא מוסרים לו וכו' וכו'.... אז סבבה אכפת לו.
אז מבטיח לכם שגם לאביב אכפת, וגם לסשה, וגם לעלי וגם לניקו וגם לעוד כמה...

אז ערן כמו אחרים אתמול היה חלש ,הבעיה שלי מפריעה אצל ערן ,ואני כל הזמן אומר את זה, שאצלו החולשה נובעת מזלזול ,מאיבודי כדור לא מחויבים (בלשון המעטה) ,מעצלנות ומחוסר תנועה. שהוא חלש זה הרבה יותר מרגיז מכל שחקן אחר שתופס יום רע, ואני חושש שבליגת העל החולשה שלו תעלה לנו ועם ריבית.

זהו, הייתי חייב להוציא את זה...

עצלן, מזלזל, לא עושה תנועה והלוואי בליגת העל עוד 10-20 שחקנים עם יכולות כמו שלו.
#הייתי חייב להוציא את זה#
16-May-2017, 15:17
הודעה: #18
בדבר אחד אני מסכים עם אופיר וזה שהויכוח הזה מיצה את עצמו. כולנו פה מכירים את ערן לוי מצוין, שכל אחד יבחר להתייחס למה שיותר חשוב לו, הדעות כבר לא ישתנו.
The following 1 user Likes Gadi's post:
shraga (1616-0505-2017201720172017)
16-May-2017, 15:53
הודעה: #19
(16-May-2017 15:17)Gadi כתב:  בדבר אחד אני מסכים עם אופיר וזה שהויכוח הזה מיצה את עצמו. כולנו פה מכירים את ערן לוי מצוין, שכל אחד יבחר להתייחס למה שיותר חשוב לו, הדעות כבר לא ישתנו.

לפחות אתה מסכים עם משהו Wink

ואתה צודק, הוא באמת מיצה אבל לא יסתיים לעולם כנראה...
16-May-2017, 16:10
הודעה: #20
בדיקה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter