שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא עלי מוחמד
08-Apr-2017, 19:04
הודעה: #61
RE: זה לא עלי מוחמד
(08-Apr-2017 18:53)אייל ס כתב:  מכבי נתניה לא מוצר ולכן אתה לא משווק כמוצר.
ברצלונה מוצר ולכן אין לה ממש ממש ממש אוהדים שיתאבדו בשבילה ולכן לכל משחק מגיעים אוהדים אחרים ובסוף משחק יש התפזרות כללית ומהירה וברחובות ברצלונה לא מרגישים את האווירה מייד לאחר המשחק.
פוטנציאל האהדה(נכון ל2017) מורכב בעיקר מאוהדי העבר המפואר ובני משפחתם וכאלו שבמעלה הדרך היו קשורים למועדון(כשחקני מחלקת הנוער) או כתושבי העיר היו משוייכים לאחד הבאזזים.ולכן כמות הקהל לא גדלה,למעט בארועים חריגים לכאן או לכאן.
הרעש שהיה סביב ההתרסקות והתקומה ביצע בזזז מסויים שתורגם לאשליה שבין השאר גורמת לכולנו לפנטז על כמויות ותרגם לא נכון את הכמות שמגיעה.
גידול מהיר יגיע רק בעקבות הצלחה חריגה...עד אז צריך להפנים שהגידול יהיה בעיקר בהתעוררות אוהדים רדומים ע"י חבריהם הערניים וצעירי נתניה שמפעם לפעם פוגשים במועדון.

אנחנו מפנימים את זה השאלה אם גם אתה מפנים את זה....?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Apr-2017, 19:18
הודעה: #62
מי זה אנחנו?
אתה/אלו שרוצים את חנן ממן ועומרי בן הרוש וחן עזרא ופיראס מוגרבי/אלו שרוצים מנויים ב400/500 ש"ח וכרטיסים ב1.90 ורק עם אתה בוגר מ25 ובעל דירה.
08-Apr-2017, 19:38
הודעה: #63
(08-Apr-2017 19:18)אייל ס כתב:  מי זה אנחנו?
אתה/אלו שרוצים את חנן ממן ועומרי בן הרוש וחן עזרא ופיראס מוגרבי/אלו שרוצים מנויים ב400/500 ש"ח וכרטיסים ב1.90 ורק עם אתה בוגר מ25 ובעל דירה.

אני ושכמותי.... ואנחנו לא לבד....

ואני אגלה לך סוד, גם אני רוצה פה את בוזגלו ואת אלמוג כהן ושמעתי גם שהובאן מסיים חוזה....
חלומות ורצונות יש לכולנו, ההבדל ביננו שיש כאלה שהחלומות שלהם לא נפגשים עם המציאות והם כנראה ימשיכו לרצות בין אם אתה תהיה הבעלים או בין אם זה יהיה אברמוביץ.....

האמת, כל העיסוק הזה באוהדים מזכיר לי קצת את ימי יאמר. היה שם איזה לחץ וציפייה לעמוד בלו"ז שהוגדר כאילו שמדובר באיזה מכונה שמהיום למחר יכולה לייצר אוהדים. ושם השיקול לא היה כלכלי .זה היה נטו אגו.

היום, אנחנו צריכים את האוהדים נטו בשביל קבוצה איכותית יותר , העניין הוא שהמנטליות של האוהדים שלנו עדיין לא נמצאת שם וזה עלול מאד לתסכל את זה ששם מכיסו הרבה מאד (למרות שכיסו לא כזה עמוק כמו שחלק מהאוהדים חושבים)

בקיצור , אין ברירה אלא להתמיד בדרך ולהשאר סבלניים בתקווה שדברים ישתנו בעתיד הקרוב...
08-Apr-2017, 19:56
הודעה: #64
סבלנות זה מצרך יקר המציאות וחובה בחשיבה לטווח ארוך.
אוהדי מכבי נתניה(כשהבעלים הוא אחד מהם),חייבים להביט במראה פעמיים ביום ולעשות תאום ציפיות עם עצמם,כגודל ציפיה גודל האכזבה...ולכן חייבת חהישות הערכת מצב משותפת בסוף העונה.
ומכיוון שלסיום העונה יש חשיבות רבה,האנרגיות של כולם חייבות להיות מופנות כרגע לפינאללה של העונה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
בן סילברה (0909-0404-2017201720172017)
08-Apr-2017, 20:04
הודעה: #65
מסכים.
בוא נסיים את העונה ונדבר.
ויהיה הרבה על מה לדבר....
08-Apr-2017, 20:18
הודעה: #66
(08-Apr-2017 19:56)אייל ס כתב:  סבלנות זה מצרך יקר המציאות וחובה בחשיבה לטווח ארוך.
אוהדי מכבי נתניה(כשהבעלים הוא אחד מהם),חייבים להביט במראה פעמיים ביום ולעשות תאום ציפיות עם עצמם,כגודל ציפיה גודל האכזבה...ולכן חייבת חהישות הערכת מצב משותפת בסוף העונה.
ומכיוון שלסיום העונה יש חשיבות רבה,האנרגיות של כולם חייבות להיות מופנות כרגע לפינאללה של העונה.

אייל אנחנו איתך ורוצים רק טוב ,מכיר את הנפשות הפועלות .
08-Apr-2017, 21:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2017 על ידי 21:07 עידן444.)
הודעה: #67
זה לא עלי מוחמד
(08-Apr-2017 17:45)פיליפצוק כתב:  יציע כסף ריק.
יציע תחתון צפוני ריק.
יציע עליון בשני בצדדים הקיצוניים כמעט ריקים.
יציע תחתון דרומי קיצוני כמעט ריק.
כולם מתרכזים באמצע ונורא צפוף אז זה נראה הרבה.

משהו מאוד לא מסתדר לי.
אם הצפוני התחתון לא מלא למה כל העונה אנשים מתלוננים שהם רוצים לקנות לשם כרטיסים ואין?
לי הוא נראה תמיד מלא. כולל מחלקת עמידה...
במקום לשבת בצד הם מעדיפים לעמוד במעברים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(08-Apr-2017 18:37)פיליפצוק כתב:  ברגע שנתת משהו בחינם, ביום שתרצה לקחת כסף, אף אחד לא יבוא כי הוא הרגלת אותו לחינם ולראיה העונה הנוכחית לאחר תום עידן ההזמנות.

אין שחור ולבן. שילד נדבק במשחק או שניים שהוא בא חינם ומשגע אותך אותך- אתה גם תתחיל לשלם. אולי אפילו תעשה מנוי שנה לאחר מכן.
כמובן יש גם את אלה שיבואו רק בחינם.
באופן כללי אני בעד העלאת מחירים דווקא נגד עכו. העלאה למבוגרים והוזלה לצעירים.
לא מבין למה זה לא חוקי...
זה בדיוק מה שצריך לעשות.

08-Apr-2017, 21:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Apr-2017 על ידי 21:18 אלדר ב..)
הודעה: #68
צריך להתמקד רק בילדים ולדאוג שיהיו מחירים של עד 20 שקל

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
08-Apr-2017, 21:24
הודעה: #69
זה לא עלי מוחמד
(08-Apr-2017 13:48)דוד חטב כתב:  
(07-Apr-2017 21:58)אייל ס כתב:  
(07-Apr-2017 21:29)amir כתב:  לא יודע מה אתם מדברים אביב היה סבבה אבל עלי היה מעל כולם, אייל יש מספר כמה קהל היה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

3400

אני לא מאמין לך....אכן אכזבה ענקית הרגיש לי הרבה יותר...
נו שויין לפחות אנחנו יודעים שזה-3400 ששילמו...

בעניין האוהדים עוד מילה אני קורא כאלה שרוצים שיווק וצוחק...
קבוצת כדורגל ומכבי נתניה בפרט שום שיווק שעלותו גבוהה בהרבה ממה שהוא מחזיר לא יעזור...
לעומת זאת אנחנו כאוהדים חייבים לנסות להגדיל מעגלים אני אתמול הזמנתי 4 חברים מכפר טרומן שילמתי על זה ביוקר כי הם איחרו והייתי צריך לריב עם אנשים....
בקיצור כל מי שהיה שם ביציע כל השנים לא אמור להיות ממש מופתע אם בתקופת יאמר המהוללת צמרת ליגת העל לא מילאנו את הקופסא אז לא חושב שנמלא היום כן נגדיל במספרים קטנים בדר"כ די עיקביים.
נעבור לכדורגל....
נורא שמחתי לראות אתמול את הקבוצה ללא ספק ניצחון של אופי .
נכון שלוד היתה יחסית יריבה נוחה ונכון שאם לא השטות של ויקי (שגם טעות ענקית של השופט ) לא מצדיקה תיאטרליות בנפילה...
ויקי שעשה חצי ראשון ענק לא רק הגול אלא גם ההרמות היו טובות חייב לעשות עוד קפיצה והפעם בגישה...
בכלל ורגוץ ושינה אתמול במשחק כמעט מושלם ורגוץ עם טעות שכמעט עלתה בגול...
קובי מור שיפור משמעותי ואפילו כמה כדורי רוחב טובים...הגול זה באמת בונוס...
קישור : אביב , אביב , אביב רץ משקיע מוסר משחק בעיקר לעומק...תענוג
ניקו אני אדלג רק אגיד שהוא לא בכושר משחק של תחילת העונה.
עלי שחקן שחקן כבר דיברנו מה שהכי אהבתי אתמול זה כשהוא הבין שהוא חייב אגרסיביות באמצע הוא הביא אותה...
ערן תענוג אולי אחת המחציות הכי גדולות שלו אצלנו הוכיח גם לי שהוא קודם כל שם והוא לא אנוכי כמו דידייה או סבע...
דידייה כל כך הרבה כדורגל וכל כך מעט מחשבה אני בטוח שהוא עוד ילמד...
כשהוא עושה אחד על אחד פשוט אי אפשר לעצור אותו....
שון - משחק מצויין שלו למרות ההחמצות סוף סוף התחיל לעשות תנועה של חלוץ בא לקבל לדאבל פס עושה תנועה לקרוב כמו בנגיחה לקורה....
בעיני היה טעות להחליף אותו...
בכלל נושא החילופים תמיד מרגיש לי שסלובו עושה לפי שמות ולא לפי כר הדשא ....
מודה החילוף של שון היה נראה לי טעות כי לקבוצה ב-10 שחקנים כשניים לא עושים הגנה (ערן ודיא) זה לוקסוס גדול מידי ...
לא היה חייב להכניס את דיא בכל מחיר ובטח לא להוציא את שון אבל העיקר ששוב טעיתי וערן נתן עוד בישול לפנתיאון.... ???
שכן ירבו לנו ימים שמחים כאלה ....

רק לי נדמה שלקובי מור הרבה יותר נוח לשחק רחוק מהקהל.
כשתוקפים לשער הצפוני הוא די משותק.
כשתוקפים לשער הדרומי הבחור פורח.

08-Apr-2017, 22:28
הודעה: #70
אייל לא למדת כלום ממה שכל הזמן אני מציע לך ?
צריך שכל אוהד בוגר מזמין חבר אחד בלבד למשחק בית ויש כפול קהל
אם היו 3000 שבוע הבא יהיו 7000 כי כפול זה 6000+1000 שיבואו כי זה משחק צמרת ....
ענין שני , תזמין כבר תלמידי בית ספר חטיבות ביניים , עונה הבאה או עוד שתיים תרוויח אותם , אם קשה לך פנה עם הרעיון לעירייה שיממנו לבית ספר אחד בכל משחק בית . חבל על הזמן !!! במקום להתפלל שיבואו אוהדים אתה תברך אותי !!!

כולכם או עיוורים או לא מבינים מה שאתם רואים , ויקי כחלון נדחף מאחור על ידי בלם לוד , הזכרון של היד שלו על הגב של כחלון עד עכשיו צרובה בזכרון ....תחפשו אם יש סרטון של המשחק ותעצרו בהכשלה , היה מגיע פנדל ברור !!!
חוץ מזה העצבים שיחקו אצלי במשחק אבל הגול השני שיחרר אצלי המון אמוציות
אחי נצרת פתחה רגליים משחק למודיעין אזרחי , איגוד השופטים לא רוצה שקבוצת מכבי תעלה הם מעדיפים רק הפועל , כל האיגוד וההתאחדות מושחתים ולא מהיום
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים