שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 4 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה - קטמון
21-Mar-2017, 0:37
הודעה: #151
RE: נתניה - קטמון
(21-Mar-2017 0:32)Shaul כתב:  
(21-Mar-2017 0:26)אופיר34 כתב:  
(21-Mar-2017 0:13)טל.מ כתב:  אתה טוען טענות חסרות ביסוס שמבוססות על ״ככה בא לי״. אני לא יודע מי תעלה, מכבי נתניה קבוצה טובה יותר אבל זה כדורגל וזה הבדל של משחק וחצי והכל יכול לקרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

פששש...
אני שם לב שבשעת שיגרה, כשרמת החרדה יורדת קצת, אתה מתחיל להשמע קצת יותר הגיוני ושקול.
פתאום הקבוצה לא כזאת לא מאומנת...
יותר טובה מר"ג...
הכל יכול לקרות...

בקיצור, אולי עדיף בימים קשים לתת לדם לרדת קצת מהראש לפני שרצים לפורום.

אז כמו שאמרת מכבי נתניה טובה יותר מר"ג וגם מעכו וגם מכל השאר. זה לא אומר שעלינו אבל זה אומר שהכח בידיים שלנו.
אנחנו רק צריכים להשאר מורעלים על העלייה הזאת ואם זה יקרה היא תגיע.
אם נחזור לשנטי בנטי ולשאננות נצטרך לעשות את זה שנה הבאה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אם הקבוצה לא תעלה השנה ,אז בשנה הבאה גם הקהל כבר לא יגיע !!!

מי אמר?

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Mar-2017, 0:42
הודעה: #152
נתניה - קטמון
(21-Mar-2017 0:26)אופיר34 כתב:  
(21-Mar-2017 0:13)טל.מ כתב:  אתה טוען טענות חסרות ביסוס שמבוססות על ״ככה בא לי״. אני לא יודע מי תעלה, מכבי נתניה קבוצה טובה יותר אבל זה כדורגל וזה הבדל של משחק וחצי והכל יכול לקרות.

פששש...
אני שם לב שבשעת שיגרה, כשרמת החרדה יורדת קצת, אתה מתחיל להשמע קצת יותר הגיוני ושקול.
פתאום הקבוצה לא כזאת לא מאומנת...
יותר טובה מר"ג...
הכל יכול לקרות...

בקיצור, אולי עדיף בימים קשים לתת לדם לרדת קצת מהראש לפני שרצים לפורום.

אז כמו שאמרת מכבי נתניה טובה יותר מר"ג וגם מעכו וגם מכל השאר. זה לא אומר שעלינו אבל זה אומר שהכח בידיים שלנו.
אנחנו רק צריכים להשאר מורעלים על העלייה הזאת ואם זה יקרה היא תגיע.
אם נחזור לשנטי בנטי ולשאננות נצטרך לעשות את זה שנה הבאה

בודאי שהכל יכול לקרות אני פעם טענתי ההיפך ? מי שטוען כבר חודשיים שעלינו זה אתם . אתה ומר דיקטטורה . אני כבר צרוד מלצעוק וירטואלית ששום דבר לא נסגר בעיקר אחרי ה8 שבועות האחרונים שבהם במו רגלנו העלנו את עכו למקום הראשון והראינו לרג את ליגת העל ביום בהיר. רק אנחנו סיבכנו את עצמנו ועכשיו אנחנו נצטרך ביצים של שיש לעמוד בזה וכן מצטער שניסיון העבר גורם לי לתחושות לא נעימות כשהכסף על השולחן. אני רק מקווה שאייל זוכר את זה כמוני כדי להשאיר את המועדון דרוך עד השניה האחרונה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Mar-2017, 1:23
הודעה: #153
בוא נגיד שהיום הניסוחים שלך נשמעים הרבה יותר מעודנים. ואתה מוזמן לקרוא את הפוסטים שלך מעפולה ועד לשישי האחרון.

ואני כמובן מעולם לא טענתי שעלינו. אמרתי עוד בשלבי טרום העונה שראיתי לאן הרוח נושבת במועדון, שאנחנו פייבוריטים לעלייה גם עם הגיבנת של המינוס תשע. אני זוכר שזה הצחיק כמה אנשים.
על אחת כמה וכמה אני טוען את זה היום.
ברור לי שהמשבר שעבר עלינו הוא חלק מתהליך שכל קבוצה עוברת ואני חושב שהטרמינולוגיה שאתה נוהג להשתמש בשעות מצוקה ממש לא במקום.
אני גם לא מבין את ההתעקשות והקשר שאתה עושה עם דברים שקרו לפני 30 שנה אבל ניחא. אם זאת הבעיה...

בקיצור, לא עלינו אבל נשארנו פייבוריטים מספר אחת לעלות.

21-Mar-2017, 10:48
הודעה: #154
(21-Mar-2017 0:32)אלון כתב:  
(20-Mar-2017 23:58)פיליפצוק כתב:  
(20-Mar-2017 23:54)יגאל יהב כתב:  היו כאלו בפורום שטענו שר"ג לא מעוניינת לעלות, והנה דוקא לאחר שבינואר האחרון איבדה קבוצה זו את שני כוכביה היא דוהרת קדימה.

לא כדאי לנו לעשות לאחרים את החשבונות שלהם. בהחלט ייתכן שמה שנראה לנו לא ייראה להם.

אני טוען גם עכשיו שר"ג לא יעלו, זה שפה מנפחים כל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי נתניה זה כבר עניין של הכותבים פה.

ההצהרות והביטחון העצמי שלך הוכחו לא פעם כלא נכונים. מציע לך קצת צניעות וקצת פחות קביעות חד משמעיות.

מכבי נתניה קבוצה יותר טובה מהפועל ר"ג מהרבה בחינות, למה קשה לך כל כך לקבל את זה ומה קשור פה צניעות?!
מי שפוחד לי פה מהפועל ר"ג, בית"ר ת"א רמלה ועוד קבוצות ליגה לאומית פר אקסלנס, ומצד שני מקשקש פה עד כמה מכבי נתניה הוא מועדון גדול וכו', כדאי שיבדוק את הדיסוננס שלו עם עצמו.
21-Mar-2017, 11:49
הודעה: #155
נתניה - קטמון
מה הקשר בין התשובה שלך למציאות ? בפועל יש ביננו לבינם 4 נק. מעידה קטנה פה מעידה קטנה שם והם יכולים לעקוף אותנו. זה לא פער בלתי מחיק. זה שאנחנו כמועדון יותר גדולים מהם מעכו ומרוב קבוצות ליגת העל לא מקנה לנו יתרון על הדשא.

21-Mar-2017, 11:50
הודעה: #156
(21-Mar-2017 10:48)פיליפצוק כתב:  
(21-Mar-2017 0:32)אלון כתב:  
(20-Mar-2017 23:58)פיליפצוק כתב:  
(20-Mar-2017 23:54)יגאל יהב כתב:  היו כאלו בפורום שטענו שר"ג לא מעוניינת לעלות, והנה דוקא לאחר שבינואר האחרון איבדה קבוצה זו את שני כוכביה היא דוהרת קדימה.

לא כדאי לנו לעשות לאחרים את החשבונות שלהם. בהחלט ייתכן שמה שנראה לנו לא ייראה להם.

אני טוען גם עכשיו שר"ג לא יעלו, זה שפה מנפחים כל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי נתניה זה כבר עניין של הכותבים פה.

ההצהרות והביטחון העצמי שלך הוכחו לא פעם כלא נכונים. מציע לך קצת צניעות וקצת פחות קביעות חד משמעיות.

מכבי נתניה קבוצה יותר טובה מהפועל ר"ג מהרבה בחינות, למה קשה לך כל כך לקבל את זה ומה קשור פה צניעות?!
מי שפוחד לי פה מהפועל ר"ג, בית"ר ת"א רמלה ועוד קבוצות ליגה לאומית פר אקסלנס, ומצד שני מקשקש פה עד כמה מכבי נתניה הוא מועדון גדול וכו', כדאי שיבדוק את הדיסוננס שלו עם עצמו.
אין פה שום דיסוננס.
קורים מקרים.
בטח כשמדובר על מועדון כמו הפועל ר"ג שמשום מה אתה נורא בטוח שלא רוצה לעלות(למרות שברור לגמרי שכן)- שלא פעם ולא פעמיים צחק למועדונים גדולים ופייבוריטים בפנים(נמצאים ברשימה המכובדת מכבי ת"א, הפועל ב"ש, מכבי חיפה, הפועל חיפה וק"ש).
אם זו היתה מכבי הרצליה או ראשל"צ תהיה בטוח שהייתי פחות מוטרד.
21-Mar-2017, 12:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 12:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #157
זה שקורים מקרים זה ידוע לכל, גם אף אחד לא האמין שברצלונה תעבור את פס.ז.
זה לא מוריד מהעובדה שמכבי נתניה קבוצה יותר טובה ויותר בכירה מ"האימפריה הרמת גנית" וזה לא מוריד מהעובדה שמקומה הטיבעי של מועדון כמו מכבי נתניה הוא בליגה הלאומית, מה שאי אפשר להגיד על ר"ג או בית"ר רמלה וגם לא על ראשל"צ והרצליה.
וזה שהם רוצים לעלות או לא (נשאר בדעתי שהם לא באמת רוצים והגביע מעניין אותם הרבה יותר) מעניינת לי את הביצה השמאלית
אני בוחר להסתכל על העובדה שהקבוצות הבכירות בסופו של דבר חוזרות למקום הטיבעי (ראה: נתניה, בני יהודה ואשדוד).
זה שאתה משקשק לי מהפועל ר"ג מצד אחד ומצד שני אוכל פה את ת'ראש על כמה מכבי נתניה היא גדולה וענקית, מצחיקה אותי זה הכל.
21-Mar-2017, 12:35
הודעה: #158
"בסופו של דבר" יכול לקרות גם בשנה הבאה . הזחיחות שלך לצערי הרב לא היתה נחלתך בלבד ועל כן צוות המאמנים שלנו תרם רבות לאובדן הפער שפתחנו מכל השאר. מה שניתן לקוות הוא שלמדו את הלקח. אתה מבחינתי יכול להשאר זחוח.

21-Mar-2017, 12:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 12:44 עידן444.)
הודעה: #159
(21-Mar-2017 12:24)פיליפצוק כתב:  זה שקורים מקרים זה ידוע לכל, גם אף אחד לא האמין שברצלונה תעבור את פס.ז.
זה לא מוריד מהעובדה שמכבי נתניה קבוצה יותר טובה ויותר בכירה מ"האימפריה הרמת גנית" וזה לא מוריד מהעובדה שמקומה הטיבעי של מועדון כמו מכבי נתניה הוא בליגה הלאומית, מה שאי אפשר להגיד על ר"ג או בית"ר רמלה וגם לא על ראשל"צ והרצליה.
וזה שהם רוצים לעלות או לא (נשאר בדעתי שהם לא באמת רוצים והגביע מעניין אותם הרבה יותר) מעניינת לי את הביצה השמאלית
אני בוחר להסתכל על העובדה שהקבוצות הבכירות בסופו של דבר חוזרות למקום הטיבעי (ראה: נתניה, בני יהודה ואשדוד).
זה שאתה משקשק לי מהפועל ר"ג מצד אחד ומצד שני אוכל פה את ת'ראש על כמה מכבי נתניה היא גדולה וענקית, מצחיקה אותי זה הכל.

לא משקשק מאף אחד.
אני לא אמור לשקשק מקבוצות שאני בפער דו ספרתי עליהן.
רק דבר אחד יכול למנוע ממכבי נתניה עלית ליגה- ה 9-. זה הדבר היחיד שמטריד אותי.
אם לא זה מי אלה בכלל ר"ג ועכו?
21-Mar-2017, 13:45
הודעה: #160
בפליאוף העליון יהיו 5 קבוצות "משועממות" שרובן יחלקו נקודות ל3 הראשונות. מה שצריך זה לא להפסיד לעכו ורמת גן ועולים ליגה.וגם אם נפסיד להן עדיין הסיכוים לעלות טובים.
The following 2 users Like moshe.'s post:
חזום חזום (2121-0303-2017201720172017), פיליפצ'וק (2121-0303-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים