שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
20-Feb-2017, 1:18
הודעה: #131
RE: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
(20-Feb-2017 1:01)טל.מ כתב:  סליחה חמוד ההגנה כרגע בכושר רע . כולם . ולכן יש סגל רחב וצריך ואפשר לבצע שינויים. ושמונה שערים זה לא סתם היה לנו משחק לא טוב.
ועוד משהו .. הנסיון שאתה קושר לי כאילו אני מערער פה את כל הקבוצה בגלל שתי תוצאות תיקו, אז אני מודע לדי אן איי של המועדון הזה ושום תגובות ביטול מצידך לא ישנו אותו. כשהכסף מונח על הרצפה המועדון הזה מקבל פיק בירכיים. אז כדי שפיק הבירכיים ימנע מוטב שהמאמן הראשי יזוז לפרונט, השוער הראשון יכיר קצת את הספסל, וימצא פיתרון אחר לצד שמאל. לפני שלושה שבועות בש הובילה את הליגה ב8 נק היום ההפרש 3. הכל פתוח . נתניה מובילה ב6 ואני אומר לך כלום לא מובטח . אם נגיע לרגע האמת בהפרש קטן אני כבר יכול להגיד לך מראש מה יקרה. אז כדי למנוע, תעשה שינוי היום.
וכן עלי לא פיזי ואולסק היה רך מאוד, בדיוק כמו שערן לוי שיחק כמו פנסיונר בן 60 עד לפני שבוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואני אומר לך שאתה מגזים. ואני עדין במה שאני אומר.
וזה שהקבוצה הפסידה אליפות ב 82 לכפ"ס לא רלוונטי להיום ולא קשור לעניין בלירה.
ומה שעוד יותר לא קשור זה ההשוואה שאתה עושה לדו קרב בליגת העל כאילו שר"ג/בית"ר ת"א הם שווי ערך למכבי ת"א.

שינוי צריך להעשות והוא יעשה כבר במשחק הקרוב. זה לא צריך להיות מהפיכה ולא משהו קיצוני כדי להוריד את רמת החרדה שלך.
דברים צריכים להעשות בשיקול דעת ולא בהיסטריה.

אז השבוע בגלל ההרחקות כבר נראה את גזל בהרכב במקום הטבעי שלו, אולי נופתע (ואני בעד) ונראה את שושן בשער. גם סשה לדעתי יפתח. אני גם מקווה שוויסמן ימשיך לקבל מקום בהרכב וכנ"ל דנון.

זה יהיה הרכב לא כזה חדש לנו אבל עם כמה שינויים. חלקם הכרחיים וחלקם מתחייבים.
וזהו. נקווה שזה יספיק. ואם לא יש עוד 12 משחקים בקופה. מספיק זמן כדי לחזור ולכתוש את הליגה הזאת, בדיוק כמו שעשינו עד לפני שבועיים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Feb-2017, 1:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Feb-2017 על ידי 1:32 טל.מ.)
הודעה: #132
כל מה שאמרתי הם שינוים בשיקול דעת ולא בהיסטריה. למכבי נתניה אין מגן שמאלי ראוי היום כולם רואים את זה כל שבוע אז הגיע הזמן לפתרונות אחרים. אם סשה פותח (הוא לא עם שבר ביד ?) זה שיקול דעת אבל אם כחלון עובר שמאלה ופאדול ימינה זו היסטריה ..?
ואם כבר די אן איי עסקינן .. לפני 4 שנים ירדת בקרב על הירידה , השחקנים שלך לא יצאו מחדר ההלבשה.. לפני שנתיים הפסדת בגמר הגביע כשהגעת ל1:1 מול השוער ו25,000 איש מלווים את המועדון. מנסיון אל תביא את המועדון הזה לקרב כשהכסף על הרצפה, תדאג שזה יקרה הרבה קודם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Feb-2017, 1:51
הודעה: #133
למה לספסל את דין גל אם אפשר לתמוך בו ולהחזיר לו את הביטחון עם עידוד ושיחות אישיות, ולהראות לו שסומכים עליו ויודעים שזו מעידה קטנה שנתגבר עליה ביחד כבר במשחק הקרוב?
לא על כל טעות צריך להוריד לספסל, אז בוא נחליף את כל ההגנה תעיף את ורגוץ ושינה ליציע ונעלה עם סשה ופאדול
20-Feb-2017, 2:09
הודעה: #134
(20-Feb-2017 1:31)טל.מ כתב:  כל מה שאמרתי הם שינוים בשיקול דעת ולא בהיסטריה. למכבי נתניה אין מגן שמאלי ראוי היום כולם רואים את זה כל שבוע אז הגיע הזמן לפתרונות אחרים. אם סשה פותח (הוא לא עם שבר ביד ?) זה שיקול דעת אבל אם כחלון עובר שמאלה ופאדול ימינה זו היסטריה ..?
ואם כבר די אן איי עסקינן .. לפני 4 שנים ירדת בקרב על הירידה , השחקנים שלך לא יצאו מחדר ההלבשה.. לפני שנתיים הפסדת בגמר הגביע כשהגעת ל1:1 מול השוער ו25,000 איש מלווים את המועדון. מנסיון אל תביא את המועדון הזה לקרב כשהכסף על הרצפה, תדאג שזה יקרה הרבה קודם.

לא מסכים איתך שקובי מור הוא מגן לא ראוי לליגה לאומית.
וכן, לשים בצד ימין שחקן שבטבע שלו הוא בלם ושלא שיחק חודשים, ובצד שמאל מגן ימני טבעי זה היסטריה לדעתי.

אני חושב שהשינוי שכן צריך להעשות זה הכנסה של אביב להרכב. הוא הוכיח שמגיע לו המקום( למרות שבשני הוא לא יוכל לשחק בגלל צהובים).

ולגבי הדי אן אי - באותה מידה אני יכול להגיד לך ששנתיים אחרי הירידה הוכחנו ווינריות ונשארנו בליגה במקום טוב באמצע, ובאותה גמר עברנו את כל שלבי הנוק אאוט בדרך בצורה חלקה (והפסדנו כי לא הגיע לנו לנצח). זה לדעתי טיעון לא רציני שאתה מעלה בדיוק כמו נושא ברדה וסלובו על הספסל.

אז אנחנו מחר יכולים להיות 7 נקודות מהמקום השלישי (ראית מזה, יש גם אופציה כזאת ). זה פער מספיק גדול שאמור להספיק לנו לפחות לסיים במקום השני. אין סיבה שזה לא יקרה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
20-Feb-2017, 9:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Feb-2017 על ידי 9:34 טל.מ.)
הודעה: #135
לדעתך גם ארנון תמיר ועדי סופר שחקנים .. קובי הוא חור בהגנה ויש לו מידי פעם מסירות יפות בהתקפה באגף . חלש מאוד פיזית עוברים אותו בקלות הוא אפילו לא ברמה של לאומית למיטב זכרוני הוא גם הגיע מליגה א. לואיזה שהגיע מליגה בכירה יותר כנראה כל כך מוצלח שבקושי משחק. אלה השחקנים שיש לך , תתחיל לאלתר, פאדול שיחק גם מגן בנוער וויקי בכלל שיחק מגן שמאלי אז נראה לי שהתפקידים לא זרים להם, ובכל מקרה זה נראה לי פיתרון טוב יותר למה שיש בשמאל.

20-Feb-2017, 10:49
הודעה: #136
(20-Feb-2017 9:34)טל.מ כתב:  לדעתך גם ארנון תמיר ועדי סופר שחקנים .. קובי הוא חור בהגנה ויש לו מידי פעם מסירות יפות בהתקפה באגף . חלש מאוד פיזית עוברים אותו בקלות הוא אפילו לא ברמה של לאומית למיטב זכרוני הוא גם הגיע מליגה א. לואיזה שהגיע מליגה בכירה יותר כנראה כל כך מוצלח שבקושי משחק. אלה השחקנים שיש לך , תתחיל לאלתר, פאדול שיחק גם מגן בנוער וויקי בכלל שיחק מגן שמאלי אז נראה לי שהתפקידים לא זרים להם, ובכל מקרה זה נראה לי פיתרון טוב יותר למה שיש בשמאל.

איך אתה אוהב לדחוף את תמיר וסופר האלה כל פעם זה משהו...
אז אם כבר תדייק - סופר אף פעם לא היה כזה שחקן בעיני. אמרתי בזמנו שהוא שחקן שנותן את הנשמה ונלחם בכל משחק ואני עדיין אומר את זה. יכול לשחק בכל קבוצה בליגה לאומית.
טמיר - שחקן עם כדורגל ,ובדיוק כמו שסלובו וברדה השנה גילו שחקנים שאף אחד לא הכיר והתגלו ככשרוניים כמו עלי, דנון ואולסק כך גם שחקן כמו טמיר יכול פתאום לפרוץ משום מקום.
דווקא אחרי השנה הזאת אתה אמור לזלזל קצת פחות בשמות פחות מוכרים שיש בחוץ.

ואני ממש לא מסכים איתך לגבי מור. לא ראיתי מגינים טובים ממנו בליגה הלאומית. אז זה לא שפיזה צריך לדאוג למעמדו אבל מור בהחלט מגן לגיטימי לליגה לאומית. לדעתי בשליש הראשון של העונה הוא גם היה אחד הטובים בקבוצה. אחרי הפציעה הוא דעך אבל עדיין זה לא כזאת קטסטרופה כמו שאתה מתאר.

ושוב, לדעתי אנחנו לא נמצאים במצב כזה קטטוני שצריך עכשיו להתחיל עם אילתורים הזויים. כן, צריך לשנות משהו במצבת השחקנים. אביב צריך לקבל יותר דקות (על חשבון קוגבינה לדעתי), שינה אולי צריך לרדת לספסל (וסשה או פאדול במקומו) , שושן צריך לקבל הזדמנות אולי, גם דנון צריך לפתוח .

בקיצור, יש מה לעשות אבל מיותר עכשיו לייצר היסטריה ולהכניס רעשים מיותרים למערכת. שינויים מסוימים - כן, מהפכות וזעזועים - ממש לא.
20-Feb-2017, 10:52
הודעה: #137
אתם עפיםםםםםם, עפים פה לשמיים ואין לכם בכלל כנפיים....
נפלה עטרת ראשנו, שלוש תוצאות תיקו, ירדו קצת ביכולת, התרופפה קצת המשמעת הטקטית, קצת זחיחות, וכאן מאבדים את הצפון.
לאט לכם, תרגעו, שתו כוס מים, טל מ. תעשה עוד כמה ק"מ על ההליכון, עפתםםםם..........
20-Feb-2017, 10:59
הודעה: #138
אל תדבר בלשון רבים כי אני איתך הפעם פיליפצ'וק....
20-Feb-2017, 10:59
הודעה: #139
(20-Feb-2017 10:52)פיליפצוק כתב:  אתם עפיםםםםםם, עפים פה לשמיים ואין לכם בכלל כנפיים....
נפלה עטרת ראשנו, שלוש תוצאות תיקו, ירדו קצת ביכולת, התרופפה קצת המשמעת הטקטית, קצת זחיחות, וכאן מאבדים את הצפון.
לאט לכם, תרגעו, שתו כוס מים, טל מ. תעשה עוד כמה ק"מ על ההליכון, עפתםםםם..........

בדיוק , יש כאן דיונים כאילו חרב בית המקדש.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
20-Feb-2017, 11:13
הודעה: #140
בסדר .. אתם מחכים שהבעיה האמיתית תגיע לדעתי צריך לפעול עכשיו, כדי למנוע אותה . 8 שערים בשני משחקים , אבל הכל זורם ואם תגידו היסטריה אלף פעמים אז תשכנעו את עצמכם שזו האמת. 3 תיקו של 0:0 או 1:1 או אפילו הפסד רחמנא ליצלן שונים מהותית ממה שראינו היום. איך אמר סלובו ביום ששי ? אם נמשיך ככה לא יהיה טוב . פיליפצ׳וק לעיונך בחדר כושר אני מרים משקולות. אירובי - בחוץ. סתם שתהיה רגוע.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים