שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
19-Feb-2017, 23:29
הודעה: #121
מעניין .. אז אתה גם טוען שאתה אחראי לתקופה הרעה .. הקבוצה זה אתה אופיר. תעשה שבוע שבוע עם פיליפצ׳וק

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Feb-2017, 23:34
הודעה: #122
RE: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
זה היה גבוה מידי בשבילי... מצטער...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
19-Feb-2017, 23:46
הודעה: #123
משהו שכן עבר לי בראש אחרי השיחה איתו הוא שמשהו בהגנה חייב להשתנות . הייתי מעביר את כחלון שמאלה ואת פאדול ימינה . בלי ספק הרבה יותר קשיחות מהמצב הקיים עד עתה.
לגבי האמצע והשוער .. בלי ספק לסלובו (טוב גם לברדה ) יש החלטה לא פשוטה לקחת .

20-Feb-2017, 0:08
הודעה: #124
(19-Feb-2017 23:46)טל.מ כתב:  משהו שכן עבר לי בראש אחרי השיחה איתו הוא שמשהו בהגנה חייב להשתנות . הייתי מעביר את כחלון שמאלה ואת פאדול ימינה . בלי ספק הרבה יותר קשיחות מהמצב הקיים עד עתה.

לא מבין על מה ולמה חלק מהאנשים בונים פה על פאדול. אם הוא לא שיחק עד עכשיו וטגה וגזל הועדפו על פניו, כנראה שישנה סיבה מוצדקת. מעניין מה היה קורה אם היה נכנס במקום טגה וגזל במחזורים האחרונים ועדיין היינו סופגים, מה הייתם אומרים.
זה שאין מגינים מחליפים בסגל זו בעיה. זה עדיין לא אומר שצריך להרכיב מישהו שהיה פצוע הרבה זמן וכנראה לא מתאים לשחק עדיין.

20-Feb-2017, 0:18
הודעה: #125
(20-Feb-2017 0:08)אלון כתב:  
(19-Feb-2017 23:46)טל.מ כתב:  משהו שכן עבר לי בראש אחרי השיחה איתו הוא שמשהו בהגנה חייב להשתנות . הייתי מעביר את כחלון שמאלה ואת פאדול ימינה . בלי ספק הרבה יותר קשיחות מהמצב הקיים עד עתה.

לא מבין על מה ולמה חלק מהאנשים בונים פה על פאדול. אם הוא לא שיחק עד עכשיו וטגה וגזל הועדפו על פניו, כנראה שישנה סיבה מוצדקת. מעניין מה היה קורה אם היה נכנס במקום טגה וגזל במחזורים האחרונים ועדיין היינו סופגים, מה הייתם אומרים.
זה שאין מגינים מחליפים בסגל זו בעיה. זה עדיין לא אומר שצריך להרכיב מישהו שהיה פצוע הרבה זמן וכנראה לא מתאים לשחק עדיין.

למה? כי מכבי נתניה חווה את אחד המשברים הגדולים בתולדותיה שספק אם היא תצליח לעבור אותו בשלום.

טגה וגזל הם כרגע האופציה הכי טובה לעמדת המגן המחליף. אישית אני בעד טגה שגם צבר יותר ניסיון בעמדה הזאת וגם נראה יותר מתאים לג'וב הזה. השער העצמי שלו לא צריך לחסל לו את הקריירה

20-Feb-2017, 0:22
הודעה: #126
עצוב שאין מחליפים למגינים.
לך תדע אולי להסיט את אביב מגן ימני ואת כחלון שמאלי. את ניקו בלם קידמי וקוגבניה חופשי באמצע יחד עם עלי.
לא יודע .אולי הפתרון ההזוי הזה ישנה משהו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
20-Feb-2017, 0:29
הודעה: #127
אין ספק אופיר .. הכל טוב הא ? מכבי נתניה חטפה 8 שערים בשני משחקים ( אחד נפסל והיה חוקי לחלוטין) ואתה טוען שצריך להמשיך בדיוק כמו קודם . מדהים .. מכבי נתניה חווה תקופה רעה שצריך לעצור ! אי אפשר לספוג כל כך הרבה ולעבור לסדר היום. כלומר בהגיון שלך אפשר ורצוי ..
לשאלתך אלדד למיטב זכרוני זה השבוע הראשון שפאדול חזר לסגל. אני לא יודע מה הכושר שלו ואני לא יודע למה סלובו לא סומך עליו. בפועל השילובים של טגה וגזל כמגינים לא הוכיחו את עצמם.
כחלון המגן הכי טוב בסגל ואם הוא כשיר הוא יכול לשחק בשמאל כמו ששיחק בנוער. פאדול במידה ויכנס לכושר לדעתי עדיף בהרבה משני קשרים אחוריים איטיים שהם ביחד בני 70..

20-Feb-2017, 0:43
הודעה: #128
הקבוצה שולטת במשחק מבקיעה שערים, וזו ההגנה הכי טובה שיכולה להיות, כשהכדור אצלך אתה לא תספוג
תוציא את שני המשחקים האחרונים ויש לך את ההגנה הטובה בליגה, מותר לשחקני הגנה לטעות, ומותר גם להפסיד, זה חלק ממשחק הכדורגל
ואין כל כך מה לשנות או מה לשפר, אלא אם כן נחליט להבקיע גול ואז לסגור את המשחק עם 3 בלמים ולשחק רק על מתפרצות של 3 שחקנים
20-Feb-2017, 0:49
הודעה: #129
(20-Feb-2017 0:29)טל.מ כתב:  אין ספק אופיר .. הכל טוב הא ? מכבי נתניה חטפה 8 שערים בשני משחקים ( אחד נפסל והיה חוקי לחלוטין) ואתה טוען שצריך להמשיך בדיוק כמו קודם . מדהים .. מכבי נתניה חווה תקופה רעה שצריך לעצור ! אי אפשר לספוג כל כך הרבה ולעבור לסדר היום. כלומר בהגיון שלך אפשר ורצוי ..
לשאלתך אלדד למיטב זכרוני זה השבוע הראשון שפאדול חזר לסגל. אני לא יודע מה הכושר שלו ואני לא יודע למה סלובו לא סומך עליו. בפועל השילובים של טגה וגזל כמגינים לא הוכיחו את עצמם.
כחלון המגן הכי טוב בסגל ואם הוא כשיר הוא יכול לשחק בשמאל כמו ששיחק בנוער. פאדול במידה ויכנס לכושר לדעתי עדיף בהרבה משני קשרים אחוריים איטיים שהם ביחד בני 70..

נפלת על הראש תגיד לי? מה קרה פתאום?
עוד פעם אתה עושה פה פאניקה כאילו שהקבוצה עכשיו איבדה את המגן הימני שלה לעשר שנים הקרובות.

פתאום אין מגן.
פתאום גזל וטגה לא מתאימים.
פתאום סלובו לא מאמן.
פתאום אין סמכות מיקצועית.
פתאום עלי לא פיזי.
פתאום אולסק לא יודע לחלץ.

בן אדם, תרגע.

ההרכב הזה במערך הקיים הזה שקיבל 7 שערים בשני המשחקים האחרונים הוכיח את עצמו 22 מחזורים. אתה בא ומנסה לזעזע פה את כל המועדון בגלל פאקינג שני משחקים פחות טובים שלא משקפים עונה שלמה טובה.

סלובו וברדה רואים את מה שכולנו רואים ואני בטוח שידעו לעשות את השינויים הנחוצים( שבעל כורחינו יקרו בכל מקרה במשחק הבא ).
להכניס עכשיו פאניקה למערכת זה לא הפתרון לבעיה שצצה לנו בשני המשחקים האחרונים.

The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2020-0202-2017201720172017)
20-Feb-2017, 1:01
הודעה: #130
סליחה חמוד ההגנה כרגע בכושר רע . כולם . ולכן יש סגל רחב וצריך ואפשר לבצע שינויים. ושמונה שערים זה לא סתם היה לנו משחק לא טוב.
ועוד משהו .. הנסיון שאתה קושר לי כאילו אני מערער פה את כל הקבוצה בגלל שתי תוצאות תיקו, אז אני מודע לדי אן איי של המועדון הזה ושום תגובות ביטול מצידך לא ישנו אותו. כשהכסף מונח על הרצפה המועדון הזה מקבל פיק בירכיים. אז כדי שפיק הבירכיים ימנע מוטב שהמאמן הראשי יזוז לפרונט, השוער הראשון יכיר קצת את הספסל, וימצא פיתרון אחר לצד שמאל. לפני שלושה שבועות בש הובילה את הליגה ב8 נק היום ההפרש 3. הכל פתוח . נתניה מובילה ב6 ואני אומר לך כלום לא מובטח . אם נגיע לרגע האמת בהפרש קטן אני כבר יכול להגיד לך מראש מה יקרה. אז כדי למנוע, תעשה שינוי היום.
וכן עלי לא פיזי ואולסק היה רך מאוד, בדיוק כמו שערן לוי שיחק כמו פנסיונר בן 60 עד לפני שבוע.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים