שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
18-Feb-2017, 14:51
הודעה: #71
RE: נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
הצפיות של חלק מהאוהדים כאן ובכלל היא הבעיה:
אסור להפסיד.
חייבים לנצח בכל משחק.
תיקו=הפסד.
אסור שתהיה ירידה ביכולת במהלך עונה ארוכה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (1818-0202-2017201720172017)
18-Feb-2017, 14:55
הודעה: #72
לא ממש, לא חושב שיש כאן מישהו שלא קונה הפסד אם זה מוביל ל-"התעוררות" ומביא רצף של ניצחונות בדיוק כפי שהיה בעונת העלייה הקודמת.
הרצף מדהים בטירוף, אבל אם עכשיו זה יהיה עוד תיקו ועוד תיקו ועוד תיקו? אז זה כבר לא כל כך מלהיב ואתה למעשה תתחיל להסתבך (ואסור להתחיל להסתבך כאן). צריך לקוות שהמשחקים האחרונים היו "התקופה הרעה" ומכאן לא משמיטים שוב נקודות חשובות.
18-Feb-2017, 15:17
הודעה: #73
(18-Feb-2017 14:39)אופיר34 כתב:  
(18-Feb-2017 14:24)טל.מ כתב:  לא מחפשים בעיות. הבעיות שם. סלובו המאמן הראשי לא ? אז כשיש משבר אני מצפה שהוא יהיה בקדמת הבמה. לו זה נראה קנטרנות לך חיפוש בעיות .. לי זה נראה א ב של ניהול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא !
סלובו בעצמו אומר שברדה לא העוזר שלו. ברדה השותף שלו הרבה יותר מהעוזר שלו. זאת חלוקת העבודה בינהם. כולם מכירים בזה מבעל הבית ועד אחרון השחקנים.
באמת, לבוא עכשיו ולהמציא בעיות בגלל שני משחקים פחות טובים זה באמת לא לעניין. אין שום קשר לשני השערים שחטפנו בדקה ה 90 לזה שברדה עמד על הקווים.

לא אופיר אתה לא מבין. המשבר לא מתחיל מזה שחטפנו גול בדקה ה90. המשברים מתחילים מזה שאתה מוביל ביתרון גדול וחוזרים מולך לא פעם אחת אלא לפחות שלוש שאני זוכר. וזה סמפטום. וכשהתהליך הזה קורה אני הייתי רוצה לראות את המאמן הראשי בפרונט ולא על הספסל כשהעוזר שלו מסתובב כל פעם לאחור לשמוע מה יש לו לומר. אני מעריך את הצניעות של סלובו שאומר ברדה שותף שלו משלים אותו וכו. בפועל תסלח לי, הוא המאמן הראשי. אני לא מקנטר ולא מחפש אשמים. מחפש שהאחראים יהיו בפרונט זה הכל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Feb-2017, 15:40
הודעה: #74
עזוב אותך טל. אתה מתעסק בשטויות.
האחראים זה סלובו וברדה. כמו ששניאור וגורנדמן היו אחראים פעם בסדר ??
ואם סלובו מהיום יעמוד 90 דקות על הקו זה יפתור את הבעיות שלנו ??

אתה מוביל וחוזרים מולך כי לאחרונה שאתה מוביל את מתחיל לזלזל ולשחק כמו פרימדונה ועל זה אתה נענש.
בסופו של דבר בתכלס, מעבר לזחיחות המרגיזה, את הנקודות הפסדת בשני המשחקים האחרונים בגלל שטויות של שוער.
אפשר לשחק באם עד מחר בבוקר אבל במקרה שלנו ההבדל בין אופוריה לתרחישי אימה זה עניין של כדור שמגיע מהשוער לחלוץ היריבה או או בעיטה חלשה שנכנסת מתחת לידיים....
18-Feb-2017, 16:51
הודעה: #75
טוב . אני לא מסכים איתך. בביתר ברדה לא העביר משחקים וגם בנתניה לא בהתחלה זה דבר שפתאום קרה. אני לא חושב שאובדן היתרון הוא בגלל ברדה. אני כן חושב שבמשבר שחקנים צריכים לראות את המנהיגים שלהם . מאוד הזדהיתי עם מה שפניני אמר אחרי הגמר. כששחקן רואה את הקפטן שלו גם על הספסל באנרגיות כאלו הוא נדבק. כשקבוצה במשבר רואה את המאמן שלה חד צורח מדרבן על הקוים זה עושה משהו אחר לדעתי מאשר כשהמאמן יושב על הספסל. חצי מהמשחק הזה הוא יותר בראש מאשר ברגליים. אתה רשאי לחשוב אחרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Feb-2017, 17:34
הודעה: #76
* במספר משחקים העונה דראפיץ עמד על הקווים במחצית הראשונה ולא הובקעו שערים וברדה הדריך במחצית השניה והבקענו שערים. מה אומר הנתון הזה ? ממש כלום ושום דבר , שניהם המאמנים.
* בלי ערן הקבוצה הזו (שאני מעריך ואוהב מאוד) לא עולה ליגה בוודאות. גם בלי הפחתת 9 נקודות אני לא רואה אותה מתמודדת על העליה בלי ערן.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
18-Feb-2017, 17:43
הודעה: #77
(18-Feb-2017 17:34)yaron73 כתב:  * במספר משחקים העונה דראפיץ עמד על הקווים במחצית הראשונה ולא הובקעו שערים וברדה הדריך במחצית השניה והבקענו שערים. מה אומר הנתון הזה ? ממש כלום ושום דבר , שניהם המאמנים.
* בלי ערן הקבוצה הזו (שאני מעריך ואוהב מאוד) לא עולה ליגה בוודאות. גם בלי הפחתת 9 נקודות אני לא רואה אותה מתמודדת על העליה בלי ערן.

ירון, מצד אחד אתה אומר לי שאני מגזים בביקורת שלי על ערן ומצד שני אתה מאדיר פה שחקן לרמות של חצי אל כאילו שלא היית פה בחודשיים שהוא לא שיחק.
אז אני אומר לך שעם ערן ובלי ערן, עם 9 נקודות ובלי 9 נקודות אנחנו יכולים וצריכים לעלות.

וברור שעם ערן ועם ה 9 נק שלקחו לנו זה יהיה יותר קל, אבל זה ממש לא תנאי הכרחי.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
18-Feb-2017, 18:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 18:10 yaron73.)
הודעה: #78
הקבוצה הזו היא הטובה בליגה בעיקר בגלל הקישור שלה שהוא הרבה מעל לליגה. בכל שאר הפרמטרים אני לא רואה יתרון על הליגה.
הקישור ההגנתי שלנו (אולסק / עלי מוחמד / גזל) אחראי לשליטה ולדומיננטיות מול שאר הקבוצות והקישור ההתקפי שלנו (דיא / ערן / אביב / קוגבניה) להבקעה.
ההגנה שלנו בינונית (מלבד ורגוץ' שהוא הרבה מעל לליגה הזו ומייצב אותה מאוד). החלוצים שלנו הם החלשים בליגה מבחינת יכולת ומספרים.
למרות שהקישור ההתקפי שלנו הוא מצויין חסרה לנו מהירות ויצירתיות בהתקפה ואת זה מביא ערן במסירות הגאוניות לאגפים ובבעיטות שלו. המספרים שלו מוכיחים את זה והם מעבר לכיבושים ובישולים.
בעונה שעברה היתה לנו את אחת מהקבוצות הגרועות בהיסטוריה של הכדורגל והיו לא מעט משחקים 'ששלטנו' בהם ובכולם הפסדנו. שליטה אופטית והנעת כדור הן לאו דווקא מתכון לאיכות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (1818-0202-2017201720172017)
18-Feb-2017, 18:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 18:16 משה.ד.)
הודעה: #79
אי אפשר לנצח את כל המשחקים בליגה. לא ברצלונה הגדולה, לא ריאה ואף לא צ'לסי עושות את זה. אם גם במעין "משברון" הקבוצה לא מפסידה ואף מגדילה את הפער זה מראה מצד אחד על איכות הקבוצה ומצד שני על רמת הליגה הזו. אני משוכנע שהצוות המקצועי שהוא אחד הטובים בשתי הליגות הבחירות ידע להוציא את הקבוצה מהמיני משבר וכבר במשחק הבא נראה את זה. אין פה בעיה מי עומד על הקו, רואים בברור את ההתיעצות ביניהם.

בחירות = בכירות. המקלדת "מתקנת"
18-Feb-2017, 18:37
הודעה: #80
(18-Feb-2017 16:51)טל.מ כתב:  טוב . אני לא מסכים איתך. בביתר ברדה לא העביר משחקים וגם בנתניה לא בהתחלה זה דבר שפתאום קרה. אני לא חושב שאובדן היתרון הוא בגלל ברדה. אני כן חושב שבמשבר שחקנים צריכים לראות את המנהיגים שלהם . מאוד הזדהיתי עם מה שפניני אמר אחרי הגמר. כששחקן רואה את הקפטן שלו גם על הספסל באנרגיות כאלו הוא נדבק. כשקבוצה במשבר רואה את המאמן שלה חד צורח מדרבן על הקוים זה עושה משהו אחר לדעתי מאשר כשהמאמן יושב על הספסל. חצי מהמשחק הזה הוא יותר בראש מאשר ברגליים. אתה רשאי לחשוב אחרת.

לשם שינוי מסכים עם אופיר. ברדה ודראפיץ' לפחות ברוב העונה עובדים בשיטה הזאת. אם זה מה שהשחקנים רגילים לראות אז לדעתי אם עכשיו אחרי 2 תוצאות לא טובות הם פתאום יראו רק את דראפיץ' זה רק יוסיף להם לחץ.

בחלק אחר אבל אני כן מסכים איתך. הירידת מתח הזאת צריכה להדאיג מאוד.
אין שום הצדקה שקבוצה כמו שלנו תשמוט יתרון שני שערים בכמה דקות מול קבוצות כמו לוד, הרצליה ושעריים. אין. הכי גרוע זה שזה כבר לא מפתיע, אתה מזהה את ההורדת הילוך כבר דקות לפני.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים