שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יפה
04-Jan-2017, 16:52
הודעה: #71
יפה
אף אחד לא פוגע בו, הוא עושה את זה יותר טוב מכולם..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Jan-2017, 12:20
הודעה: #72
RE: יפה
נו מה עכשיו טל.מ ערן לוי אחראי גם הכתיבה הפוגענית בפורום ??
תתבגר קצת ואל תתחפר בכל פוסט בעמדה שלך אם אתה לא צודק , תקבל גם אתה כאוהד ביקורת לגטימית
אתה ואופיר בענין זה אובססיביים בלפגוע דווקא בערן לוי מנסים כל פעם להוריד אתכם מעץ התילייה ואתם עדיין לא שומעים את הצעקות כי אתם ממשיכים לדפוק מסמרים על העץ ....תעצרו קצת לפני הלינץ' ותבינו למה אוהדים אחרים חושבים הפוך מכם למרות שדי נדיר לראות אותך יחד עם אופיר באותה עמדה .....
05-Jan-2017, 12:32
הודעה: #73
(05-Jan-2017 12:20)זאב רווח כתב:  נו מה עכשיו טל.מ ערן לוי אחראי גם הכתיבה הפוגענית בפורום ??
תתבגר קצת ואל תתחפר בכל פוסט בעמדה שלך אם אתה לא צודק , תקבל גם אתה כאוהד ביקורת לגטימית
אתה ואופיר בענין זה אובססיביים בלפגוע דווקא בערן לוי מנסים כל פעם להוריד אתכם מעץ התילייה ואתם עדיין לא שומעים את הצעקות כי אתם ממשיכים לדפוק מסמרים על העץ ....תעצרו קצת לפני הלינץ' ותבינו למה אוהדים אחרים חושבים הפוך מכם למרות שדי נדיר לראות אותך יחד עם אופיר באותה עמדה .....

יותר נדיר לראות אותך ואת פיליפצ'וק באותה סירה.... ואני לא בטוח מה הזוי יותר...

ותכניסו כבר למח שלכם - לא כולנו חייבים לחשוב אותו דבר, ולא כל מי שמעביר ביקורת על שחקן (אפילו על ירום הודו ערן לוי) רוצה לפגוע בו .
05-Jan-2017, 14:42
הודעה: #74
רווח תפסיק להתחפר אני לא תולה אותו ולא נעליים. כולה אמרתי שהשחקן לעניות דעתי הלא קובעת לא מוכן עדיין לעלייה על הדשא. אני יותר מאשמח אם הוא יחזור לעצמו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Jan-2017, 15:24
הודעה: #75
טל.מ מי לדעתך יודע יותר מי מוכן לעלות לדשא אתה או הרופאים והצוות המקצועי ? נכון שהוא לא בכושר משחק אם היה פותח אתה בהחלט צודק אבל כאן מנסים להחזיר שחקן לכושר כמו דיע סבע שלא יכול בנתיים לשחק 90 דקות .

אופיר אני יכול להסכים עם כל אחד בפורום אני הולך עם האמת ומה שנראה לי נכון , אני מכבד את דעתך בפורום מאוד והרבה פעמים אני מסכים איתך אבל כאן לדעתי אתה אובססיבי לגבי ערן לוי ואין לי שמץ של מושג למה ....עלה לשחק כולה 15 דקות אחרי פציעה קשה מה רצית שנכפיל את התוצאה ?? הוא בעט בעיטה מרחוק יפה נתן כמה מסירות יפות , היה עצבני ולא באשמתו , ניסה לגעת ביד בכדור מתוך אינסטינקט לא במכוון !!

לא אמרתי שאתה וטל.מ לא צריכים להסכים יחד אלא שזה ממש נדיר וכן מרענן וחיובי לדעת שיש ביניכם דברים משותפים ולא מבטלים את דברי השני כעקרון כל הכבוד .
לגבי פיליפצ'וק ואני לא בכל ענין הסכמתי איתו עובדה שלגבי עטר צדקתי ולגבי סלובו צדקתי
05-Jan-2017, 15:31
הודעה: #76
שאפיו לקבוצה למחוק מינוס 9 נקדות ולהגיע למקום 1 שאפו מי האמין שנגיע בחודש ינואר למקום הזה...
The following 1 user Likes KOBI's post:
זאב רווח (0606-0101-2017201720172017)
06-Jan-2017, 2:44
הודעה: #77
אמת ? לא האמנתי שנגיע למקום ראשון לפני הפליאוף פשוט אין מילים
אבל הכי חשוב זה לא להגיע אלא לסיים במקום הראשון ....עד עכשיו חוץ מלהשאר ליגה שניה זה לא מבטיח כלום
06-Jan-2017, 9:12
הודעה: #78
יפה
היה כאן סקר מאוד לא צנוע בתחילת העונה באיזה מחזור נתניה תעלה למקום השני.
מישהו יכול לשלוף את זה?
אם אני לא טועה האופטימי ביותר היה קרוב.

06-Jan-2017, 12:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jan-2017 על ידי 12:14 אלדד.)
הודעה: #79
מי שקובע את לוח המשחק מצריך את בני לוד לשחק 3 משחקים בהפרש של 6 ימים, מוצש שלישי ושישי
לא יכלו להתחשב ולשבץ אותם ביום שני?
שעריים לדוגמה קיבלו חמישי שלישי ושני, כלומר 3 משחקים בהפרש של 11 ימים , מועצת החכמים הדגולה, אני במקום בני לוד מתלונן ולא עולה לשחק
אנחנו עוד קבלנו מרווח נורמלי בזכות השידור ביום שני נגד ר"ג
06-Jan-2017, 12:53
הודעה: #80
יפה
אגב, כל הכבוד לעכו שאחרי משחק מולנו ביום שני שיחקו שוב אתמול מול קבוצת ליגת על 120 דקות ועמדו מולם בגבורה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים