שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יפה
04-Jan-2017, 10:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2017 על ידי 10:32 זאב רווח.)
הודעה: #61
RE: יפה
אופיר וטל.מ מה זה משנה אם כשנכנס ערן לוי נחלשנו ???? לפעמים על מנת להחזיר שחקן אחרי פציעה לקצב משחק צריך להחליש את הקבוצה .....שחקן זה קודם כל בן אדם הכתיבה שלכם מתאימה לשחקנים בוגדים שרק האינטרס הצר שלהם חשוב או לקרא להם שחקני מנשקי הסמלים ....אתם סוג של אוהדים כאלו הכל חישוב קר ומנוכר העיקר האינטרס

אני העונה נהנה ממכבי נתניה כמו שלא נהנתי ממנה מאז תקופת שלום תקוה

משחקים בהקרבה , משחקים מהר וחזק , הכל במסירות בנגיעה שתיים בכדור , פשוט תענוג !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2017, 10:33
הודעה: #62
יפה
(03-Jan-2017 22:33)yaron73 כתב:  לפי התיאורים ערן לוי חלש ופרובלמטי מתחילת השנה.
איך ערן לוי יחזור לכושר אם הוא לא ישולב ? שיחק בסה"כ חצי מחצית ואכן היה עצבני ולא מפוקס. מה קרה ?

האמת שבספסל הוא נראה היה מאוד משועשע ובמצב רוח מצויין.
מעניין למה נכנס עצבני.
חושש שהוא חש קצת מתוסכל ממצבו הפיזי ושלמרות שהוא עושה מאמיצים מעוררי כבוד לחזור לרמת כשירות מלאה זה כנראה כבר לא יקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
04-Jan-2017, 10:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2017 על ידי 10:38 פיליפצ'וק.)
הודעה: #63
(04-Jan-2017 0:17)טל.מ כתב:  אתה טועה . לא עף עליו. טוען שהוא לא מוכן ואתה יודע שאני צודק.

מישהו אמר שהוא מוכן, אם הוא היה מוכן הוא היה פותח.

(04-Jan-2017 3:54)לואיס ראזאק כתב:  
(03-Jan-2017 19:19)פיליפצוק כתב:  לא זוכר אותך כותב משהו כאשר עלי מוחמד כמעט חירבן לקבוצה את המשחק מול קטמון.
אבל כרגיל אצל "אוהדי" ערן לוי מכל זבוב עושים פיל במקרה שלו, ואצל אחרים זה עובר ליד האוזן.

משווה בין ילד בן 21 (שבסוף העונה הזאת ישלים עונה שנייה מלאה בלאומית) לשחקן בן 31 עם שפע של ניסיון בליגה הזאת...
יחי ההיגיון.

זה ערן לוי, מה השתנה? על מה הפליאה? ההיתממות הזו כל פעם מחדש זה מה שמטריף אותי, די עם ההתחסדות כולם יודעים מי זה ערן לוי לטוב ולרע.
מה שעוד מחרפן אותי זה הצביעות של אוהדים, עד המשחק מול עכו שלשום חפרו פה לאייל, מה עם ערן, מה עם ערן, מה עם ערן, מה עם ערן, ופתאום ערן מיותר.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (0404-0101-2017201720172017)
04-Jan-2017, 10:55
הודעה: #64
יפה
(04-Jan-2017 10:35)פיליפצוק כתב:  
(04-Jan-2017 0:17)טל.מ כתב:  אתה טועה . לא עף עליו. טוען שהוא לא מוכן ואתה יודע שאני צודק.

מישהו אמר שהוא מוכן, אם הוא היה מוכן הוא היה פותח.

(04-Jan-2017 3:54)לואיס ראזאק כתב:  
(03-Jan-2017 19:19)פיליפצוק כתב:  לא זוכר אותך כותב משהו כאשר עלי מוחמד כמעט חירבן לקבוצה את המשחק מול קטמון.
אבל כרגיל אצל "אוהדי" ערן לוי מכל זבוב עושים פיל במקרה שלו, ואצל אחרים זה עובר ליד האוזן.

משווה בין ילד בן 21 (שבסוף העונה הזאת ישלים עונה שנייה מלאה בלאומית) לשחקן בן 31 עם שפע של ניסיון בליגה הזאת...
יחי ההיגיון.

זה ערן לוי, מה השתנה? על מה הפליאה? ההיתממות הזו כל פעם מחדש זה מה שמטריף אותי, די עם ההתחסדות כולם יודעים מי זה ערן לוי לטוב ולרע.
מה שעוד מחרפן אותי זה הצביעות של אוהדים, עד המשחק מול עכו שלשום חפרו פה לאייל, מה עם ערן, מה עם ערן, מה עם ערן, מה עם ערן, ופתאום ערן מיותר.

בדקת שאלה אותם אנשים?
לא בדקתי אבל יש לי תחושה שלא.
אולי אתם סתם מתחרפן... לא חבל?

04-Jan-2017, 11:03
הודעה: #65
(04-Jan-2017 10:35)פיליפצוק כתב:  זה ערן לוי, מה השתנה? על מה הפליאה? ההיתממות הזו כל פעם מחדש זה מה שמטריף אותי, די עם ההתחסדות כולם יודעים מי זה ערן לוי לטוב ולרע.

מי צבוע ?? אולי מספיק כבר עם ההתלהמות הזאת נגד כל מי שלא חושב כמו פיליפצ'וק ?!
מי שהיה "במחנה ערן לוי" ממשיך להיות במחנה הזה ומי שלא היה ממשיך עם הגישה שלו. כולם מכירים את החבילה שנקראת ערן לוי . חלק מוכנים לקבל אותה אס איז וחלק לא.
וערן לא מיותר ואף אחד לא אומר את זה. כבודו במקומו מונח. גם מתנגדיו מוקירים את תרומתו המיקצועית ובעיקר את תרומתו החברתית ,אבל זה לא אומר שצריך לעצום את העיניים ולהתכחש למה שאנחנו רואים על הדשא בכל תקופת העדרו.

ערן לדעתי לא צריך בשלב זה לחזור להרכב הפותח. אתה יכול לאהוב את זה או לא, לקרוא לי אנטי, עוכר ישראל ,משת"פ ובוגד.... זאת דעתי.
04-Jan-2017, 11:37
הודעה: #66
דעתך לא נספרת חפראווי וגם דעתי, סולבו חושב עפ"י הראיון "ביציע" שערן כן שווה משהו כולל בעונה הבאה, אז תסבול בשקט וכל הדיון הזה באמת מיותר.
04-Jan-2017, 11:44
הודעה: #67
יפה
(04-Jan-2017 10:30)זאב רווח כתב:  אופיר וטל.מ מה זה משנה אם כשנכנס ערן לוי נחלשנו ???? לפעמים על מנת להחזיר שחקן אחרי פציעה לקצב משחק צריך להחליש את הקבוצה .....שחקן זה קודם כל בן אדם הכתיבה שלכם מתאימה לשחקנים בוגדים שרק האינטרס הצר שלהם חשוב או לקרא להם שחקני מנשקי הסמלים ....אתם סוג של אוהדים כאלו הכל חישוב קר ומנוכר העיקר האינטרס

אני העונה נהנה ממכבי נתניה כמו שלא נהנתי ממנה מאז תקופת שלום תקוה

משחקים בהקרבה , משחקים מהר וחזק , הכל במסירות בנגיעה שתיים בכדור , פשוט תענוג !!!

לא מסכים איתך. הניצחון הוא מעל לכל זו לא קבוצת ילדים. אם השחקן בקושי רץ ועם עודף משקל הוא לא צריך להיות על הדשא אז מה עם קוראים לו ערן לוי או רונאלדיניו . שיתאמן עוד שבוע שבועיים יכנס לכושר ואז נדבר . לא מבין למה זה בעייתי להגיד משהו נגד ערן לוי, הוא קדוש ? אינייסטה לא שיחק 3 חודשים וכשהוא עלה לדשא ראית שהוא יכול לשחק. אז בספרד זה בסדר אבל בנתניה זו קודם כל שכונה ? יש לי אינטרס אחד והוא לנצח ועם מי שהכי טוב בסגל.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Jan-2017, 12:22
הודעה: #68
(04-Jan-2017 11:37)פיליפצוק כתב:  דעתך לא נספרת חפראווי וגם דעתי, סולבו חושב עפ"י הראיון "ביציע" שערן כן שווה משהו כולל בעונה הבאה, אז תסבול בשקט וכל הדיון הזה באמת מיותר.

וואלה ?? לא נספרת ??
הייתי בטוח שסלובו וברדה נכנסים לפורום הזה לקבל אישור לפני כל החלטה שהם מקבלים...

וברור שהדיון הזה הוא מיותר.
הוא מיותר כמו הדיונים האחרים שפתחת בעבר על המאמן הדגול ראובן עטר, על דראפיץ שלא מתאים לנתניה, על הקבוצה שלא תסתדר בלי ערן....ועל עוד פוסטים רבים וטובים שלך שהתבררו בדיעבד כשטות מוחלטת.

בקיצור אדם עם אגו מנופח שלא יודה בחיים בטעותו.
04-Jan-2017, 14:19
הודעה: #69
(03-Jan-2017 19:05)לואיס ראזאק כתב:  
(03-Jan-2017 15:31)יניב כתב:  החגיגות היו יפות , היו מרגשות אבל לטעמי היו גם מוגזמות.
חגגו כאילו עלינו ליגה.
לא עלינו ליגה , לא עברנו אפילו חצי עונה.
נכון שהדרך נראית בטוחה , אבל שאננות לא עושה טוב לאף אחד.
עוד הרבה עבודה לפנינו .

17 משחקים ללא הפסד ואספת 41 (32) נקודות כאשר הקבוצה היחידה שיכולה לאיים עלייך חטפה ממך הפסד פעם שנייה העונה.
מה לעשות, עלינו ליגה - תתמודד עם זה...

"תתמודד עם זה ?" אתה טוען שאני לא רוצה שנעלה ?
על מה אתה מבסס את הטענה ?
אתה חושב שבגלל שלא הפסדנו ואנחנו 4 נקודות ממקום שלישי,זה מספיק לקבוע שעלינו. אני לא חושב ככה. אני חושב שיש שינויים בעונה יש עליות ויש ירידות.
אתה תוקף וטוען שכל מי שלא מסכים איתך הוא לא אוהד ? או רק אני משום מה ?
04-Jan-2017, 16:02
הודעה: #70
חברים יקרים לא לריב ...אני מבין אותך אופיר ולא הופך אותך לאויב המדינה חלילה אני מבין גם את אל.מ שאומר כמוך שהקבוצה רצה יפה גם בלעדי ערן לוי וזה לגיטימי .
רק מפריע לי ולפיליפצ'וק ולעוד כמה אוהדים שאתם לא קולטים שאתם פוגעים בשחקן שמאחד את הקבוצה בשחקן ששחקנים סביבו משחקים טוב יותר מאשר בלעדיו , נכון ניצחנו כמה פעמים בלעדיו וכשהוא נכנס היתה ירידה ברמת המשחק אבל זה הענין לוקח קצת זמן לחזור אחרי חודש וחצי לקצב משחק מלא !!!

אז בבקשה עם הביקורת אחרי כולה 15 דקות לא לחרוץ גורלות היו כבר כאן פוסטים של להביא את אוסטינד במקום ....זה לא מכובד וקצת בוגדני ...מצד האוהדים , אלו שתמיד מתלוננים שהשחקנים לויאלים רק לעצמם וכשיש כבר שחקן נשמה שלויאלי למערכת למועדון לאוהדים ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים