שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יפה
03-Jan-2017, 14:00
הודעה: #41
RE: יפה
מבלי לפגוע בערן לוי שאני מאוד אוהב לראות כשהוא במיטבו, ערן לוי רחוק כרגע מרחק רב מאותו השחקן שהיה בעונה של רוני לוי. כמו שהוא נראה אתמול יש לו דרך ארוכה לעבור, מנטלית ופיזית. עודף משקל עודף עצבים מיותרים חוסר אחריות (מה הוא בדיוק ניסה לעשות כשקפץ לכדור עם הידיים או כשדחף שחקנים ?) ומעט כדורגל. אני יותר מוטרד כרגע ממצבו של סבע.
לגבי אולסק - אני מסכים עם אופיר. שחקן חשוב מאין כמוהו למערך וצריך לעלות לפני אביב או ביחד איתו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jan-2017, 14:16
הודעה: #42
טל.מ אנחנו כקבוצה צריכים את אביב אברהם משופשף והלאומית זאת הבמה , גם לגבי דנון זאת הבמה , כל עוד הקבוצה משחקת טוב אין טעם לסכן את השחקנים הפצועים שערן יחזור לאט שדיע יחלים בקצב שלו כנ"ל ניקו אולסק , בנתיים טוב שהמחליפים מראים שיש לקחת אותם בחשבון .
אשמח לראות עוד שחקני סגל שעדיין לא שיחקו משתלבים בהרכב ומצליחים .
בנתיים : גל דין , ויקי כחלון , קובי מור , ניקו אולסק , אביב אברהם , ניסן דנון , שון וייסמן , הם הישראלים הצעירים שניתן לבנות עליהם חוץ ממוחמד , קוגבניה , ווארגוץ' .
03-Jan-2017, 14:22
הודעה: #43
(03-Jan-2017 14:00)טל.מ כתב:  מבלי לפגוע בערן לוי שאני מאוד אוהב לראות כשהוא במיטבו, ערן לוי רחוק כרגע מרחק רב מאותו השחקן שהיה בעונה של רוני לוי. כמו שהוא נראה אתמול יש לו דרך ארוכה לעבור, מנטלית ופיזית. עודף משקל עודף עצבים מיותרים חוסר אחריות (מה הוא בדיוק ניסה לעשות כשקפץ לכדור עם הידיים או כשדחף שחקנים ?) ומעט כדורגל. אני יותר מוטרד כרגע ממצבו של סבע.
לגבי אולסק - אני מסכים עם אופיר. שחקן חשוב מאין כמוהו למערך וצריך לעלות לפני אביב או ביחד איתו.

תרענן את הזיכרון שלך, ערן החזיק את הקבוצה בתחילת העונה.
ולגבי כל המגרעות שציינת, די עם ההיתממות הזו, ערן זה ערן, היה ככה תמיד והוא לא ישתנה, זאת החבילה, הכל כלול.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 15:31
הודעה: #44
(03-Jan-2017 14:22)פיליפצוק כתב:  
(03-Jan-2017 14:00)טל.מ כתב:  מבלי לפגוע בערן לוי שאני מאוד אוהב לראות כשהוא במיטבו, ערן לוי רחוק כרגע מרחק רב מאותו השחקן שהיה בעונה של רוני לוי. כמו שהוא נראה אתמול יש לו דרך ארוכה לעבור, מנטלית ופיזית. עודף משקל עודף עצבים מיותרים חוסר אחריות (מה הוא בדיוק ניסה לעשות כשקפץ לכדור עם הידיים או כשדחף שחקנים ?) ומעט כדורגל. אני יותר מוטרד כרגע ממצבו של סבע.

ולגבי כל המגרעות שציינת, די עם ההיתממות הזו, ערן זה ערן, היה ככה תמיד והוא לא ישתנה, זאת החבילה, הכל כלול.

מבלי להביע דעה מקצועית לכאן או לכאן.. מזכיר לכולנו.. לאיזה לחץ נכנסו חלק מחברי הפורום .. אחרי פציעת ערן ו 2 תוצאות תיקו נגד עפולה ונצרת..
אישית אני מעדיף ששחקן מסוגו של ערן יעמוד תמיד לרשות המאמן.
מאמין ומעריך שמאמן ברמתו של דראפיץ' יודע איך ומתי לשלבו.
The following 3 users Like nitzan's post:
זאב רווח (0303-0101-2017201720172017), פיליפצ'וק (0303-0101-2017201720172017), צהוב לעולמים (0505-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 15:31
הודעה: #45
החגיגות היו יפות , היו מרגשות אבל לטעמי היו גם מוגזמות.
חגגו כאילו עלינו ליגה.
לא עלינו ליגה , לא עברנו אפילו חצי עונה.
נכון שהדרך נראית בטוחה , אבל שאננות לא עושה טוב לאף אחד.
עוד הרבה עבודה לפנינו .
The following 6 users Like יניב's post:
אייל ס (0303-0101-2017201720172017), אלון (0303-0101-2017201720172017), אליהו (0404-0101-2017201720172017), חזום חזום (0303-0101-2017201720172017), עדיאלבז (0303-0101-2017201720172017), פיליפצ'וק (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 15:56
הודעה: #46
יפה

זאת החבילה וכרגע הנזק עולה על התועלת ולכן אמרתי יש לו עוד דרך לעבור. נכון להרגע לא הייתי מלביש אותו ב18. אין לי כלום נגדו נהפוך הוא. הוא פשוט נראה לא מוכן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Jan-2017, 16:02
הודעה: #47
טל.מ אתה לא מאמן ולא נעליים רק דראפיץ' וברדה קובעים מי ישחק מי על הספסל ומי ביציע
03-Jan-2017, 16:04
הודעה: #48
(03-Jan-2017 15:56)טל.מ כתב:  

זאת החבילה וכרגע הנזק עולה על התועלת ולכן אמרתי יש לו עוד דרך לעבור. נכון להרגע לא הייתי מלביש אותו ב18. אין לי כלום נגדו נהפוך הוא. הוא פשוט נראה לא מוכן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איזה נזק בדיוק?
03-Jan-2017, 16:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2017 על ידי 17:00 אלדד.)
הודעה: #49
(03-Jan-2017 12:36)אופיר34 כתב:  
(03-Jan-2017 12:17)משה.ד כתב:  
(03-Jan-2017 11:03)אופיר34 כתב:  
(03-Jan-2017 8:39)אלדד כתב:  
(03-Jan-2017 1:05)אופיר34 כתב:  20 דקות טובות הספיקו (ותסלחו לי) מול המובילה הבזיונית הזאת. עשו לי פה רעש מעכו ואין לי מושג על מה ולמה. דורה מאמן מהקלאס של עטר שכל מה שמעניין אותו זה הנקודות וקיבינימאט איך נראית הדרך.

ומצטרף לכולם פה. דראפיץ וברדה הם ההוכחה שכדורגל אפשר לשחק גם אם אין לך עשרות מיליונים בקופה. טביעת עין טובה, התעקשות על שיטת משחק והתמדה זה כל מה שצריך.וזה כבר לא עניין של מזל כי מזל זה לפגוע בשחקן אחד או שניים ,אבל לפגוע בשישה שבעה זה כבר כשרון . שאפו לצוות הזה !

ומילה אחרונה על ערן לוי - המעריצים אולי לא יאהבו את זה (למרות שאני בטוח שבתוך תוכם הם גם חושבים ככה) אבל לדעתי כרגע אין שום סיבה להחזיר את ערן ל 11. הקבוצה רצה , לוחצת יפה ומניעה כדור. ערן כרגע רק יעצור את שטף המשחק ויפגע במומנטום של הקבוצה. אין שון סיבה ששני השחקנים הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים ,דנון או אביב, יאבדו את מקומם בגלל שערן לוי החלים מהפציעה.
מעניין יהיה לראות מה יחליטו סלובו וברדה בנושא הזה

גם את ניקו אין סיבה להחזיר כי הקבוצה לוחצת ומניעה כדור ויש מומנטום ואסור לגעת בדנון ואביב הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים?

לדעתי אין דין ערן כדין אולסק כי ערן מבחינתי פשוט עלול לעצור את שטף המשחק ולפגוע באינטטנסיביות של השחקנים על הדשא. מעבר לזה, יש מספיק כלים טובים בהתקפה שהוכיחו שהם יכולים לעשות את העבודה בצורה מצוינת גם בלי ערן, ולכן ערן כרגע לא נחוץ.
לעומת זאת ,מה שניקו עושה במגרש אף אחד אחר לא יכול לעשות, כולל אביב שמשחק מצוין בשבועות האחרונים . ניקו משדרג את הקבוצה בעוד רמה שתיים ולכן אם הוא בריא הוא חייב לשחק !
פרט ונמק. על פניו זה לא נראה כך לא שאני מבטל את ניקו שכבודו במקומו מונח. הקבוצה משחקת מעולה הנעת כדור ולחץ שלא נראו במחוזותינו כבר נצחים. לא חושב שצריך לשנות כרגע משהו. זה בדיוק תפקידם של מחליפים. ניסן ואביב לקחו את ההזדמנות שלהם בשתי ידיים מלאות. מור חזר לעצמו כפי שהיה לפני הפציעה. הלואי שיימשך כך.

פרטתי ונימקתי מקודם...
אני גם חושב שאביב עושה עבודה מצוינת. רץ ללא הפסקה, משקיע , מחלץ כדורים וכו' וכו', אבל עם כל זה דעתי היא שניקו עושה את כל אלה ועוד הרבה יותר טוב. הוא יותר פיזי, יותר חזק, יותר טכני לדעתי ,וגם התקפית עדיף על אביב, לכן אני חושב שבמקרה של ניקו אם הוא בריא מקומו בהרכב עם כל הסימפטיה והאהבה לאביב.

לגבי ערן, כרגע אני חושב שהוא רק יפריע בגלל סגנון המשחק שלו. התקפית יש לנו מספיק כלים טובים שעושים את העבודה בצורה לא פחות יעילה ולדעתי גם יותר מהנה מאשר עם ערן על הדשא.

אופיר למה אתה מתכוון שיש לנו כלים התקפיים מספיק יעילים ויותר מהנים?
כי אתמול ההתקפה לא היתה מספיק יעילה (החזקת /הנעת כדור ושליטה לא נחשבים ליעילים התקפית), אם זכרוני אינו מטעה אותי היו רק 3 בעיטות למסגרת, ערן מהקרן, השער של בדש ועוד ניסיון של בדש מהרחבה (כלומר 2 בעיטות למסגרת בלי ערן) , אתמול לא היה משחק טוב מבחינת בעיטות לשער והגעה למצבים, אני לא זוכר את השוער שלהם בכלל מזנק ואולי דין התאמץ יותר אתמול
מה יהיה נגד קבוצות שישחקו על תיקו?
ערן לוי בהרכב=יותר שערים ואיומים לשער של כל הקבוצה
בלי ערן אנחנו חלשים יותר מבחינה התקפית ובלי ערן מתחילת העונה היינו היום מקום 6 בלחץ ולא במקום הראשון
מי קבע שערן לא יכול לשחק בנגיעה, לתת מסירת רוחב?, המאמן צריך לתדרך ולכוון אותו, ולווסת לו את המינון בכדורי עומק
למכבי ת"א יש את ההנעת כדור הכי טובה בארץ אבל אתמול הם הפסידו ולא בעטו פעם אחת למסגרת, הנעה והחזקת כדור הם לא מטרת המשחק
03-Jan-2017, 17:39
הודעה: #50
(03-Jan-2017 16:36)אלדד כתב:  אופיר למה אתה מתכוון שיש לנו כלים התקפיים מספיק יעילים ויותר מהנים?
כי אתמול ההתקפה לא היתה מספיק יעילה (החזקת /הנעת כדור ושליטה לא נחשבים ליעילים התקפית), אם זכרוני אינו מטעה אותי היו רק 3 בעיטות למסגרת, ערן מהקרן, השער של בדש ועוד ניסיון של בדש מהרחבה (כלומר 2 בעיטות למסגרת בלי ערן) , אתמול לא היה משחק טוב מבחינת בעיטות לשער והגעה למצבים, אני לא זוכר את השוער שלהם בכלל מזנק ואולי דין התאמץ יותר אתמול
מה יהיה נגד קבוצות שישחקו על תיקו?
ערן לוי בהרכב=יותר שערים ואיומים לשער של כל הקבוצה
בלי ערן אנחנו חלשים יותר מבחינה התקפית ובלי ערן מתחילת העונה היינו היום מקום 6 בלחץ ולא במקום הראשון
מי קבע שערן לא יכול לשחק בנגיעה, לתת מסירת רוחב?, המאמן צריך לתדרך ולכוון אותו, ולווסת לו את המינון בכדורי עומק
למכבי ת"א יש את ההנעת כדור הכי טובה בארץ אבל אתמול הם הפסידו ולא בעטו פעם אחת למסגרת, הנעה והחזקת כדור הם לא מטרת המשחק

אני מסכים שאתמול לא הגענו לכמות המצבים הרגילה שאנחנו מגיעים ברב המשחקים העונה (כולל אלה שערן לא שיחק) . אתמול זה לא קרה כמעט בכלל (בעיקר במחצית השנייה) מתוך בחירה שלנו. בחצי השני של המשחק שיחקנו הרבה יותר טקטי מתוך מטרה לשמור על התוצאה ,לכן לא הגענו ליותר מידי מצבים.

אבל אני לא מדבר על משחק אחד. אני מסתכל על סך המשחקים שלנו עד כה, עם ערן ובלעדיו ,ואני לא מזהה שום בעיה התקפית כאשר ערן לא שיחק. אני דווקא כן מזהה משחק מהיר יותר, עם יותר לחץ על היריב ויותר תנועה של שחקנים, ומבחינת יצירת מצבים לא ראיתי שום פגיעה בקטגוריה הזאת שערן לא שיחק. נהפוכו.

והמשפט "בלי ערן מתחילת העונה היינו היום מקום 6 בלחץ ולא במקום הראשון" זה סתם משפט שנוגד את מה שראינו בחודש וחצי האחרונים שערן לא שיחק. שמרנו על הסטטיסטיקה ואחוזי ההצלחה (ואולי גם הגדלנו את האחוזים) גם שערן היה בחוץ אז בוא נפסיק עם האגדה הזאת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים