שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיבוב מושלם
17-Dec-2016, 10:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Dec-2016 על ידי 10:52 עידן444.)
הודעה: #11
סיבוב מושלם
תגיד מה שתגיד אופיר- אני נהנה משחקני הבית.
עם ויקי אף פעם לא היתה לי בעיה ומרגיש לי שהוא עלה על הגל אחרי הפירגונים בשבוע שעבר על שלושת הבישולים.
אני מבסוט על אביב אברהם. שחקן צעיר שעונה ראשונה מקבל הזדמנות אמיתית ומבחינתי לוקח אותה ולגמרי אני מרגיש שהוא עשה את הסויץ׳ הדרוש מכוכב בנוער במעבר שלו לבוגרים.
כן ירבו!
דין גל בהופעה שקטה נוספת.
מעבר לזה משחק מאוד פרווה של כולם.
ולמי שלא שם לב- קוגבנייה לא בפעם הראשונה משחק קשר 50-50 ועבור שחקן שמשחק לא מעט בעמדה הזו המספרים שלו נהדרים.
כל כך חבל לי על ברק בדש. יכול היה לכבוש משחק שני ברציפות ממצב הרבה הרבה יותר קל מאשר בשבוע שעבר.
במקום זה יצאה לו פעולה מוזרה להפליא. שון ויסמן(אני חושב שיוכל להוסיף לנו) סידר לו כדור נהדר.
אבל מה שמעודד זה שבדש לפחות מגיע להזדמנויות.
משחקים שלמים הוא בכלל לא היה בכיוון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Dec-2016, 11:13
הודעה: #12
סיבוב מושלם
(16-Dec-2016 21:42)דוד חטב כתב:  ציוני הסיבוב שלי:
מצטיינים-עלי וורגוץ
ההפתעה- ניקו ודין
המאכזבים- בדש ודיין.
אף אחד מאיתנו לא ציפה להיות מרחק יריקה מהמקום השני כבר בסיום סיבוב אחד ועל כך מגיע ציון מעולה לצוות המקצועי .
שהצליח בהכל בבחירת השחקנים בהקניית השיטה זרים מעולים , בטחון לדין וויקי וגם לניקו.
ההאויב הכי גדול שלנו זה אנחנו בעצמנו .
היום חטאנו בחטא היוהרה...גם דיא וגם קובי מור הפסידו יותר מידי כדורים , הגענו למצבים ולא כבשנו סה"כ משחק מאד בינוני של כולם פרט לורגוץ שינה ועלי....
אבל 3 נקודות סופר חשובות וממשיכים הלאה.
התרגשתי קצת בשביל שון ויסמן שנראה לי יהיה החיזוק הכי טוב בינואר...
שוב לדעתי אין צורך גם בבדש וגם בדיין אפשר לוותר על אחד ולחזק מהנוער עם עזריה או ג'ברין.
גם לואיסה מיותר ואפשר לשלב את שראל כמגן מחליף...
כן הייתי מחזק בקשר נוסף או שחקן כנף רק אם יש משהו שיהיה מתאים גם לליגת העל.
על פניו נראה שהקבוצה מחוייבת , חדר ההלבשה בריא...
ואנחנו במסלול הנכון

הייתי מוסיף לסיכום הסיבוב 3000 אוהדים שהגיעו בגשם כול הכבוד לליגה הלאומית גם בקהל מקום ראשון

17-Dec-2016, 11:25
הודעה: #13
RE: סיבוב מושלם
2000.
17-Dec-2016, 11:27
הודעה: #14
(17-Dec-2016 10:51)עידן444 כתב:  תגיד מה שתגיד אופיר- אני נהנה משחקני הבית.
עם ויקי אף פעם לא היתה לי בעיה ומרגיש לי שהוא עלה על הגל אחרי הפירגונים בשבוע שעבר על שלושת הבישולים.
אני מבסוט על אביב אברהם. שחקן צעיר שעונה ראשונה מקבל הזדמנות אמיתית ומבחינתי לוקח אותה ולגמרי אני מרגיש שהוא עשה את הסויץ׳ הדרוש מכוכב בנוער במעבר שלו לבוגרים.
כן ירבו!
ולמי שלא שם לב- קוגבנייה לא בפעם הראשונה משחק קשר 50-50 ועבור שחקן שמשחק לא מעט בעמדה הזו המספרים שלו נהדרים.
כל כך חבל לי על ברק בדש. יכול היה לכבוש משחק שני ברציפות ממצב הרבה הרבה יותר קל מאשר בשבוע שעבר.
במקום זה יצאה לו פעולה מוזרה להפליא. שון ויסמן(אני חושב שיוכל להוסיף לנו) סידר לו כדור נהדר.

הנעת הכדור , הלחץ והשליטה מצויינים אבל חסרה מהירות בהתקפה.
ורגוץ , דין גל ושינה שיחקו מצוין עם הרבה שקט וביטחון.
קוגבנייה כישרון ענק ולמרות העמדות שהוא משחק בהן הוא מגיע להרבה מצבים שאת חלקם הגדול הוא מייצר לעצמו. אם ימשיך להתפתח יהפוך לאחד מהזרים הטובים בארץ.
חסר לבדש ביטחון וכושר משחק. הוא משקיע ומנסה ונראה מחויב. כל הכבוד לאוהדים ששינו גישה ועודדו אותו , זאת הדרך. השער שלו נגד קטמון היה ענק.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
עידן444 (1717-1212-2016201620162016)
17-Dec-2016, 11:37
הודעה: #15
2000 צופים או כרטיסים שנמכרו?
17-Dec-2016, 11:55
הודעה: #16
סה"כ באיצטדיון,כולל כולםםםםם.
17-Dec-2016, 12:21
הודעה: #17
עצוב. חייב להגיד שזה מרגיש יותר.
17-Dec-2016, 13:02
הודעה: #18
סיבוב ראשון מצוין, באמת שאי אפשר לבקש יותר.
סיבוב שני זה כבר סיפור אחר וכאן יצטרכו לבוא לידי ביטוי שחקני ההכרעה עם הניסיון (ערן לוי ודיע סבע) שיצטרכו לעשות את ההבדל מול הליגה הבינונית הזו.
בפעם הקודמת הסיבוב השני עם ערן וקאיודה הסיבוב השני היה הסיבוב שבו נתניה נתנה את הבליץ והשאירה אבק ליריבות, נקווה שזה יהיה גם הפעם.
לגבי שידרוגים בינואר, לא הייתי נוגע יותר מידי בסגל.
אורי מגבו אולי לצד שמאל במקום לואיזה, ואולי עוד שחקן התקפה (מהלך על יובל שוואט???) במקום עוז אריאל שלא ממש משחק הבינותי בגלל פציעה שהוא לא מצליח להתאושש ממנה.
17-Dec-2016, 13:22
הודעה: #19
(17-Dec-2016 10:51)עידן444 כתב:  תגיד מה שתגיד אופיר- אני נהנה משחקני הבית.
כן ירבו!

אנחנו מדברים כרגע על שלשה שחקנים - אביב, דין וויקי.

אביב - מכל השמות שמחלקת הנוער ייצרה בשנים האחרונות אביב תמיד היה מסומן כאחד שאולי גם יצליח להשתלב בבוגרת (ואפילו אני "אויב שחקני הבית" אמרתי את זה לא פעם). אז אביב באמת שחקן שיכול להתפתח לשחקן לגיטימי בבוגרת. הוא נמרץ, הוא משקיע, הוא עושה תנועה, חוטף הרבה כדורים ,אבל מצד שני, יש לו עדיין לא מעט מגבלות טכניות והיכולת ההתקפית שלו לא קיימת. אם מכבי נתניה תהיה בשנים הקרובות רק עוד קבוצה נחמדה שרוצה לתקוע יתד בליגת העל ,יכול להיות שלאביב יהיה מקום בה. אם בטעות נצליח להשתדרג ונתחיל גם לדבר על צמרת ותארים אני לא רואה את אביב מקבל הרכב. אולי סגל.

ויקי - אז באמת נתן את משחק חייו שבוע שעבר. השאלה אם זה יוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל. כמו שראינו אתמול נראה שכן....
בכל מקרה, לליגה הלאומית תמיד טענו שהוא תפור. עד עכשיו עושה את העבודה. יש מהירות, כושר גופני טוב והמשחק הקודם הוכיח שפוטנציאלית הוא יכול לעשות קפיצת מדרגה. השאלה ,שוב, האם זה היה אירוע חד פעמי.
לי קצת מפריע הפוזה שהשחקן הזה סיגל לעצמו בשנה שנתיים האחרונות. רואה אצלו קצת אובר בטחון עצמי והאמת לא מבין על מה.

דין - אז עד עכשיו יש לנו שקט פחות או יותר בגיזרה הזאת. מסכים. נכון להיום דין לא עושה טעויות גורליות , היו לו אפילו מספר הצלות לא רעות ,ובגדול הוא בהחלט נותן עונה שקטנה עד עכשיו. מצד שני, כולנו רואים את הליגה הזאת. אנחנו מגיעים לרב המשחקים ואין מה לעשות, ברב המשחקים השליטה במשחק היא בד"כ של מכבי נתניה. לא מגיעים ליותר מידי מצבים מולנו, לדין אין יותר מיד עבודה, ולכן אין מספיק אינדיקציה לגבי איכותו.
בליגת העל יהיה לו הרבה יותר עבודה ושם נוכל לראות האם הוא לגיטימי או לא. אני עדיין חושב שהוא חייב לשפר כמה דברים במשחק שלו.
17-Dec-2016, 13:26
הודעה: #20
(17-Dec-2016 11:55)אייל ס כתב:  סה"כ באיצטדיון,כולל כולםםםםם.

יענו הראשל"צים הגיעו בהמוניהם? Wink

אייל, המספרים להם אתה מצפה לא מציאותיים. מצטער - זהו המציאות.
אל תתבאס מהעניין הזה - תביא תואר? תראה את היציעים מתמלאים ב-"אוהדי" מכבי נתניה. באסה, אבל זה מה שיש. היי, בסוף היום הקבוצה האהודה ביותר במחוזתינו נמצאת בקטלוניה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים