שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דעתי הלא פופולרית
24-Oct-2016, 11:37
הודעה: #41
RE: דעתי הלא פופולרית
דווקא הבעיטות לשמיים זה לא משהו שאיפיין אותנו השנה.
במשחק האחרון משום מה ,בחלקים גדולים מהמשחק, זה מה שעשינו ולא ברור לי למה ומדוע. זה לא שיטה ואסור שמכבי נתניה תסגל לעצמה כזה כדורגל גם אם הוא מביא נקודות.
אני בסה"כ חושב שהשנה היו משחקים יותר טובים של הקבוצה מפחות טובים.
ר"ג ונשר ללא ספק היו הגרועים שבהם. לגבי נצרת עילית - לא מתייחס לזה בכלל כי מבחינתי כדורגל והמגרש בנצרת אלה שני דברים שהקשר בינהם מקרי בהחלט.

מחזור 7 בסה"כ. עוד ארוכה הדרך ,וכמו שאמר עידן ,קבוצה שמביאה נקודות גם בימים קשים היא כנראה קבוצה עם איכויות טיפה אחרות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Oct-2016, 12:00
הודעה: #42
דעתי הלא פופולרית
ברגע שנחזור לשחק בצורה מסודרת בלי היסטריה שכבר עברה דקה ולא כבשנו הכול יהיה בסדר דראפיץ חייב לקחת פיקוד על המשחק שירגישו שיש לו טביעת אצבע במשחק ולא משחק של בודדים וערן צריך לזכור זה לא כדורגל חופים

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Oct-2016, 12:50
הודעה: #43
דעתי הלא פופולרית
שימו לב שכמעו כל משחק אנחנו נקלעים לפיגור.
לרוב הקבוצה מתחילה לשחק לאחר פיגור וזה קשה נגד קבוצות שמוציאות לך ת׳מיץ.
נגד נשר גם הפיגור לא העיר אף אחד.
צריך לשים לב לעניין הזה. הקבוצה של מזרחי כמעט לא נקלעה לפיגור. בדרך כלל שזה היה קורה, אין לי סטטיסטיקה ואולי אני טועה- אבל חושב שהיא לא ידעה לחזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Oct-2016, 0:09
הודעה: #44
(22-Oct-2016 21:12)אייל ס כתב:  ערן לוי דגם 16/17 הוא בוגר שבעתיים מערן לוי שהכרנו בעבר.
נכון שהוא לא רץ אחרי השער לאסוף את הכדור לטובת חידוש מהיר של המשחק ונכון שהוא הוריד חולצה(כמו רבים וטובים לפניו) אחרי השער ונכון שבמשחק נגד נשר וב30 דקות אחרונות נגד ר"ג הוא "הוציא מהכלים",אך בין זה לבין להפוך אותו "לבעיה" יש מרחק גדול,בינתיים הוא בעיקר בעיה של יריבות מכבי נתניה!

לא רואה את זה ככה זה שלא רץ מילא אבל הוא גם לא רץ גם מאבד כדורים וגרוע שבעתיים הוא מאבד כדורים ולא רץ אחרי כדור שהוא בעצמו איבד....
הגדיל לעשות בניסיונות מ-40 מטר
שגם מראה על זלזול....
יש משמעות לקפטןוהיא בעיני קודם כל שימוש דוגמא אז אולי הוא לא בכושר ואחרי פציעה ...שמחייבת חלוקת אויר אבל עדיין האיבודים הרבים והבעיטות מקילומטר מראות על זלזול שבעיני לא מקובל...
25-Oct-2016, 0:15
הודעה: #45
חטב, עלית לארץ השבוע?
אתה מדבר כמו עולה חדש שראה את ערן לוי השבוע בפעם הראשונה.
25-Oct-2016, 0:23
הודעה: #46
(25-Oct-2016 0:15)פיליפצוק כתב:  חטב, עלית לארץ השבוע?

בעבר הוא לא איבד כל כך הרבה כדורים ...
אצל רוני לוי הוא עשה הגנה....
ובטח לא היה בועט מ-40 מטר...
ללא ספק הוא צבר הרבה כח בשנים האחרונות כנראה בעיקר בגלל שלא היה בעלים דומיננטי או לא היה בעלים בכלל....היום המצב מחייב הרבה יותר משמעת טקטית ...
מכבי נתניה בלונג צריכה לקבל החלטה איזה סוג שחקנים היא רוצה אני חושב שבלי קשר לאישיות של ערן שחקן שלא רץ אין לו מקום בכדור המודרני אז א י לא מצפה ממנו לרוץ כמו ילד שעלה מהנוער אבל לרוץ 6/7 ק"מ במשחק הוא יכול לאבד אחוז כדורים נמוך בהרבה גם אופציה....ואגב גם דיא באותה סירה וגם בדש ...הבעיה שאולי סלובו יכול לזרום עם ערן אבל לא גם עם דיא וגם בדש זה לוקסוס גדול מידי....
25-Oct-2016, 0:25
הודעה: #47
אופיר 34 בדרך כלל אתה מביע את דעתך גם כשהיא נגד הזרם במקרה זה אני חושב שערן לוי עדיין טוב למכבי נתניה צריך רק להעיר אותו
25-Oct-2016, 1:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2016 על ידי 1:06 אלדד.)
הודעה: #48
חטב איציק זוהר היה עושה הגנה? ראובן עטר היה עושה הגנה?
אני מעדיף שערן לוי לא יעשה בכלל הגנה שישמור את כל הכח שלו אך ורק להתקפה שישאר לו כוח וחמצן מספיק למוח כדי לעשות מהלכים של אומן כדורגל,
לא כל השחקנים צריכים לעשות הגנה ובטח לא בליגה הלאומית צריך שישארו מספיק שחקנים בחלק הקדמי שבזמן חטיפת כדור ערן יהיה פנוי למהלך התקפי קטלני
25-Oct-2016, 1:15
הודעה: #49
לא מדברים על לא לעשות הגנה מדברים על כל ההתנהלות במגרש. גם מדוניאני, מליקסון וז'אוזיניו לא עושים הגנה... אז מה?
זה לא נגמר בלעשות הגנה.
ודרך אגב, אותם דברים אמרתי גם על איציק זוהר. זה היה כדורגל מכוער במיטבו שהתבסס על רגל אחת של שחקן אחד. אני חושש שאנחנו עלולים לשחזר שוב את הימים ההם...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
25-Oct-2016, 1:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2016 על ידי 1:31 Gadi.)
הודעה: #50
(25-Oct-2016 0:23)דוד חטב כתב:  
(25-Oct-2016 0:15)פיליפצוק כתב:  חטב, עלית לארץ השבוע?

בעבר הוא לא איבד כל כך הרבה כדורים ...
אצל רוני לוי הוא עשה הגנה....
ובטח לא היה בועט מ-40 מטר...
ללא ספק הוא צבר הרבה כח בשנים האחרונות כנראה בעיקר בגלל שלא היה בעלים דומיננטי או לא היה בעלים בכלל....היום המצב מחייב הרבה יותר משמעת טקטית ...
מכבי נתניה בלונג צריכה לקבל החלטה איזה סוג שחקנים היא רוצה אני חושב שבלי קשר לאישיות של ערן שחקן שלא רץ אין לו מקום בכדור המודרני אז א י לא מצפה ממנו לרוץ כמו ילד שעלה מהנוער אבל לרוץ 6/7 ק"מ במשחק הוא יכול לאבד אחוז כדורים נמוך בהרבה גם אופציה....ואגב גם דיא באותה סירה וגם בדש ...הבעיה שאולי סלובו יכול לזרום עם ערן אבל לא גם עם דיא וגם בדש זה לוקסוס גדול מידי....

מה זה הכדורגל המודרני הזה שאתה מדבר עליו כל הזמן, זה שונה מהכדורגל שהיה בלאומית לפני 3 שנים ובליגת העל לפני שנתיים? כי שם דווקא לא ראיתי את ערן לוי לא מסתדר.

ערן לוי צריך לתת יותר ממה שנתן ב-91 דקות הראשונות מול נשר, הזכרת את רוני לוי וזאת דוגמא טובה למה שאפשר להוציא ממנו. אבל אין מה לקוות שירוץ 10 ק"מ במשחק או לנסות "לביית" אותו יותר מדי, הערך המוסף שלו בא בדיוק מאותן בעיטות ומסירות מתוחכמות ששניה לפני הוציאו אותנו מדעתנו כי למה לא לשחק פשוט.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים